Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:dzień dobry i dobranoc :hi:

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

fanta, bierzemy na spółkę ? ;-)

ROTIFORM NUE RARYTAS 19 CALI 8.5J CULT NIE BBS (3321813861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

widziałem... powiem tak.. na razie to myśle o wakacjach :decayed: moja 18tka w sumie nie jest taka zła

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ----------

to był Wiślak

Opublikowano
1370865218_fsx2im_600.jpg
Opublikowano
Opublikowano
Właśnie nie wiem czy to oni bo też niby Kobierzyńska :arrow2:Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jedno jest centrum sprzedaży akumulatorów a drugie wymiany więc pewnie to Ci sami.

Dzwoniłem i jednak to jest inna firma.

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Dobra Radekst podjadę do tych co mi dałeś linka, sprawdzą mi auto czy coś nie pobiera prądu itd, akumulator mają parę groszy droższy ale nie chodzi o cenę tylko o dobre sprawdzenie samochodu bo widzę że ogarnięty gość był przez telefon.

80Ah? Ja kupowałem w Opoltransie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

niech sie pozabijają degeneraci społeczni..... chore

Opublikowano

niech sie pozabijają degeneraci społeczni..... chore

daj spokoj to jest chore

Opublikowano
Opublikowano

Pany, nietypowa sprawa: nie zalegaja komus czasem dystanse 30mm 4x100 2szt? Potrzebne mi na gwalt sa

Opublikowano
80Ah? Ja kupowałem w Opoltransie

Byłem rano u gościa na Kobierzyńskiej 112 i sprawdzaliśmy pobór prądu (40 minut było auto podłączone do miernika) i przez pierwsze 10 minut coś tam pobiera ale z tego co się dowiedziałem tak ma być w tych autach i później znikome wartości były rzędu 0,0008-0,0015 więc ok.

Taką samą cenę zrobił mi jak u tego z allegro z Kobierzyńskiej 141 za 360zł Varta Blue Dynamic 95AH 800A oby już był święty spokój z tym prądem.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi Pany

Wysyłane z mojego GT-I9105P za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

Testowałem dziś vw tuareg 3.2 motor i myślałem że to ma większego kopa a z gazem pewnie jeszcze gorzej. Ktoś miał do czynienia z bmw e61 3.0 disel. 2005 r?

Wysyłane z mojego GT-I9105P za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ktoś miał do czynienia z bmw e61 3.0 disel. 2005 r?

Boseron bierz beate i nie zastanawiaj się :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ktoś miał do czynienia z bmw e61 3.0 disel. 2005 r?

Łukasz dalej wałkujesz ten temat ? Myślałem ze odpuścisz .....

Opublikowano

Miałeś dobre auto to wymyślasz :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siema nocą :hi:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?v=313714795427328&set=vb.316519528410930&type=2&theater

Looknijcie na tą laskę :decayed:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

946428_678791342147108_562589581_n.jpg

:kox:

Opublikowano

Nie mam fejsa, jest co żałować? :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.