Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie, bede w weekend na zjazd, wiec tylko piatek sobota i w niedziele rura, zeby na 7:00 w pracy byc w poniedzialek :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
nie ma Nas na forum i smutek c**ja :decayed:

zdrowie :drunk:

sklejże :):decayed:

zdrowie Panowie

Opublikowano

Wasze Zdrowie !!!

Opublikowano

Panowie, mam praktyki w auto-specialu, jak by ktoś chciał sprawdzić historie po VINie to pisać :decayed:

Opublikowano

Dzekson, PW :decayed:

Opublikowano
nie ma Nas na forum i smutek c**ja :decayed:

zdrowie :drunk:

sklejże :):decayed:

zdrowie Panowie

widze ze dajesz rade

Opublikowano

:hi:do pracy rodacy :kwasny:

Opublikowano

:hi:

miłego dnia...

Wąski mam coś dla Ciebie :naughty: d*py nie rozpieścisz :tongue4:

Opublikowano

:hi:poszukuję lodówki i pralki możne komuś zalega w piwnicy lub na korytarzu :whistling:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

miłego dnia...

Wąski mam coś dla Ciebie :naughty: d*py nie rozpieścisz :tongue4:

:eusathink: świerszcze :decayed:
Opublikowano
:hi:poszukuję lodówki i pralki możne komuś zalega w piwnicy lub na korytarzu :whistling:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

miłego dnia...

Wąski mam coś dla Ciebie :naughty: d*py nie rozpieścisz :tongue4:

:eusathink: świerszcze :decayed:

to też ale miałem na myśli naleśnika :kox:

a propo karmówki... współlokatorzy mnie za***ią po pracy :decayed: dzisiaj w nocy nastąpiła dezercja sporej ilości karmówki

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew: poszły na imprezę :grin:

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

pozostały tylko wspomnienia :kwasny:

Komin padł - za to rośnie centrum targowe [ZDJĘCIA i WIDEO]

Opublikowano
da się :kwasny:

chodzi mi o miejsce :wink:

Opublikowano
da się :kwasny:

chodzi mi o miejsce :wink:

no niech robią jakąś większą miejscówkę na targi :wink: Poznań ma, wawa też, nawet już Lublin... a Kraków w pyte prawie że nic.. :kwasny:

hostessy miałbym na miejscu :decayed:

Opublikowano
pozdrowienia z Mielna przesyłają Boseron i Lenox z Rodzinkami , whiskacz juz sie leje :naughty:

jestescie w mielnie? ja w srode wrocilem z sarbinowa :)

Opublikowano
Panowie, mam praktyki w auto-specialu, jak by ktoś chciał sprawdzić historie po VINie to pisać :decayed:

Sprawdź mi bete :decayed:

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Masakra ale kto by przewidział że tak wystrzelą te cegły, 29 latek zginął na miejscu :kwasny:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Dexter to mówisz że widziałeś przed chwilą boserona pod halą targową :decayed:

Opublikowano

Dexter to mówisz że widziałeś przed chwilą boserona pod halą targową :decayed:

może niech on już lepiej nie pije :facepalm:

Opublikowano

1011376_615130331839106_982971118_n.jpg

A mówicie że ja mam wielkie kominy :decayed:

Beta zawieziona dzisiaj do serwisu na ogarnięcie ostatnich pierdół i biorę się za tłumik.

Opublikowano

potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

Opublikowano
potrzebuje naklejki typu karny k za ch parkowanie... ma ktoś na zbyciu?

Zapytam się wieczorem sąsiada bo kiedyś w ciul kupił z allegro i oklejał auta pod blokiem ale to było z 2 lata temu :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.