Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tylko jak to zrobić? Zawsze mi się samo tak wklejało...

masz zakładkę "udostepnij" i stamtąd bierzesz link i wrzucasz tutaj :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry w ten upalny dzień

Opublikowano

Powitać :hi::heat:

prze .uj :kwasny:

Opublikowano
Tylko jak to zrobić? Zawsze mi się samo tak wklejało...

Tak jak fanti napisał, pod filmikiem masz udostępnij, kopiujesz i wklejasz tutaj do okienka, nie przypadkiem jeszcze w tą niebieską ikonkę obok insert image co się wrzuca zdjęcia.

Opublikowano
Dzień dobry w ten upalny dzień

Witamy.

Jak tam Polskie ciepłe morze i foczki na plażach ? :naughty:

Opublikowano
Dzień dobry w ten upalny dzień

Witamy.

Jak tam Polskie ciepłe morze i foczki na plażach ? :naughty:

ciepłe morze.... z tym bym nie przesadzał a foczki chodzą :wink:

Opublikowano

Pablo Wąski juz to wklejał..... smutne szkoda Człowieka spoko był Gość, pogoda wpływa na sercowców niestety :kwasny:

Opublikowano

Faktycznie zapomniałem :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

smutne szkoda Człowieka spoko był Gość, pogoda wpływa na sercowców niestety :kwasny:

To jedno a drugie że miał nadwagę i nic sobie nie odmawiał to też mógł być powód.

Opublikowano

i nie rób jakiś gwiazdek w nawiasikach ze niby świeczki..... tak sie bawią 15 letnie dzieci na facebooku :decayed:

Opublikowano
Dzień dobry w ten upalny dzień

Witamy.

Jak tam Polskie ciepłe morze i foczki na plażach ? :naughty:

ciepłe morze.... z tym bym nie przesadzał a foczki chodzą :wink:

Coś słabe te foczki skoro na forum siedzisz... :naughty:

Opublikowano

ja mam Foczkę swoją i obce nie chodzą mi po głowie :klamie:

Opublikowano

No tak, zapomniałem :decayed:

Opublikowano

szukam auta bo moze bym coś zobaczył w tym rejonie Polski......

zastanawiam sie miedzy A6 a BMW 5 i nie wiem co wybrać, A6 z silnikiem 2.4 benzyna a BMW z 3.0 D co lepsze ? dodam ze kolega sprzedaje A6 C6 sedan przebieg 129 tys km ori bo jeździ tym od nowości 2.4 benzyna z LPG tylko ze złoty kolor na automacie i myśle poważnie nad nią..... ale są tez 5 tki fajne , które z tych aut jest większe w środku ? BMW przemawia za nim super silnik , mocny i oszczędny tylko ze z duzymi przebiegami są.... co myslicie ? A6 z takim przebiegiem to jak nowe auto.....

Opublikowano

bry

egzaminy, sesja i na PK foczki dobre sie pojawily... zaliczenie na cycki i nie tylko w tym roku w modzie chyba:kox:

Opublikowano
i nie rób jakiś gwiazdek w nawiasikach ze niby świeczki..... tak sie bawią 15 letnie dzieci na facebooku :decayed:

A pokazać Ci osoby starsze od Ciebie które tak wrzucają i nawet z forum :naughty:

Opublikowano

nie chce juz diesla w audi bo raz ze są paliwożerne te 3 litrówki dwa trzeba sie z tym obchodzić jak z jajkiem a niedaj boże padną wtryskiwacze i po zawodach, w BMW nie ma tylu problemów z silnikiem diesla dlatego w audi skłaniam sie ku benzynie nieuturbionej , nie ma sie co zdup..ć

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

i nie rób jakiś gwiazdek w nawiasikach ze niby świeczki..... tak sie bawią 15 letnie dzieci na facebooku :decayed:

A pokazać Ci osoby starsze od Ciebie które tak wrzucają i nawet z forum :naughty:

to napisz im to samo ode mnie :wink:

Opublikowano

Zapraszam do mnie do pracy, na kampusie UJ foczki od kilku dni jak ta la la :whistling:

Boseron i D4NTE widzieli choć nie były takie odkryte jak teraz :grin:

Opublikowano
Powitać :hi::heat:

prze .uj :kwasny:

Ten co filmuje jest lepszy :grin: Świetnie widać na tym filmiku że zapierdalanie nic nie daje bo gość filmujący i tak jest ciągle za tym zapieprzającym

Opublikowano
ja mam Foczkę swoją i obce nie chodzą mi po głowie :klamie:

:grin: taaaa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.