Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A o takim sprzęcie może nie widziałem bo po co? Ja bym tego nie robił tylko zlecił komuś by było dobrze zrobione :naughty:

chcesz mieć dobrze zrobione - zrób to sam :decayed: niestety bardzo często się sprawdza

:hi:

Opublikowano

Cześć.

Dante wygląda super ale ja myślałem. że te fele od Wojtka to 17 były? :)

Opublikowano
:hi: jutro pod chmurką ?
Opublikowano
chcesz mieć dobrze zrobione - zrób to sam :decayed: niestety bardzo często się sprawdza

Chcesz mieć dobrze zrobione zleć osobie co za***iście to robi a nie papraj się :decayed:

:siema: ekipa.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cholera przydałoby się zrobić grilla klubowego :naughty:

Opublikowano
Cześć.

Dante wygląda super ale ja myślałem. że te fele od Wojtka to 17 były? :)

Ja też tak myślałem do wczoraj :D

Opublikowano
Cholera przydałoby się zrobić grilla klubowego :naughty:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Panowie może jutro wieczorem zrobimy gdzieś co wy na to?

Zaproponować miejsce i działamy.

Opublikowano

Bagry? parking jest a o tej godzinie już nie powinno być dużo ludzi.

Opublikowano
wiesz skoro należysz do grona koza ków z bejcy to nie wiesz o tym, że istnieje taki sprzęcik do zaginania/rolowania rantów :wink: ot ciekawostka.. 2 raz Pablo czegoś nie wiedział :decayed: ŚWIĘTO ! no to :drunk:

Powiem tyle :ssij::decayed: i nie wspominaj o bejcy bo widzę że dalej to do Ciebie nie dociera że nieumyślnie jeżdżę tym autem :whistling::naughty:

A o takim sprzęcie może nie widziałem bo po co? Ja bym tego nie robił tylko zlecił komuś by było dobrze zrobione :naughty:

no tak Ty byś zlecił bo może masz dwie lewe ręce do takiej roboty :whistling:

Opublikowano
no tak Ty byś zlecił bo może masz dwie lewe ręce do takiej roboty :whistling:

Każdy jest dobry w swoim fachu nie we wszystkim, bo znam takich co chcą wszystko samemu robić a później jadę do speca poprawić :whistling:

To tak jak byś chciał sam sobie pomalować auto bo masz przygotowane miejsce i odpowiedni sprzęt ale nie ma techniki do malowania :wink:

Opublikowano

Ja niestety jutro pracuje i nie dam rady się zjawić na spocie/grillu ale za tydzień będę na 100%.

Dorwałem właśnie ori :audi: dekielki do felunku i jest już komplecik :wink:

rujeqezu.jpg

Fanta daj cyne na pw za ile ta Twoja zawiecha ;)

Opublikowano
Opublikowano
Ja niestety jutro pracuje i nie dam rady się zjawić na spocie/grillu ale za tydzień będę na 100%.

Dorwałem właśnie ori :audi: dekielki do felunku i jest już komplecik :wink:

http://img.tapatalk.com/d/13/06/23/rujeqezu.jpg

Fanta daj cyne na pw za ile ta Twoja zawiecha ;)

szkoda, że Cię nie będzie..

masz PW :wink:

Opublikowano
Fanta a Ty już sprzedałeś to swoje zawieszenie?

sprężyny mam zamówione a amorki 1bv leżą :wink: jak chcesz to bierz. może uda mi się podjechać na spota w niedziele to bym Ci przywiózł :wink:

Zakładasz 1BV? :shock3: Masz wahacze do tego?

Opublikowano
Fanta a Ty już sprzedałeś to swoje zawieszenie?

sprężyny mam zamówione a amorki 1bv leżą :wink: jak chcesz to bierz. może uda mi się podjechać na spota w niedziele to bym Ci przywiózł :wink:

Zakładasz 1BV? :shock3: Masz wahacze do tego?

Jest jakaś różnica między wahaczami od 1BA do 1be a 1bv?

Opublikowano

Pewnie,że jest. Poczytaj temat Ruksa, a dowiesz się, że pod różne typy zawieszenia wahacze mają różne tuleje

Wysłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Zwiedzać nie spać! :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.