Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie nowa ankieta :) Prosze o przemyślane głosy bo reklamacji już nie będzie :)

Mam nadzieję ze userzy nie z Grodu Kraka nie będą głosowali .............

gdzie niedziela :whistling:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

dopisz też sobotę i opcję dostosuję się do reszty /lub coś w tym rodzaju/ z tego co pamiętam latem w niedzielę to rożnie bywało z frekwencją :wink: nawet Psy wpadały :decayed: myślę że warto zostawić na czas letni tak jak jest -jak się kolejny raz nie sprawdzi to zmiana.

Wszystkim i tak nie dogodzimy :wink:

planuje zorganizować dużego grilla klubowego w lipcową sobotę /warunek pogoda/ :decayed: stara gwardia pamięta windę :naughty:

czekam na powrót Karola

Grill od 15

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

dzięki za spota tym co byli :wink: nawet Wąski był ! Fantomas jesteś Bogiem :thankyou2::whistling: kolejny raz

.

spoko :wink: nie lubię tłoku

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
dzięki za spota tym co byli :wink: nawet Wąski był ! Fantomas jesteś Bogiem :thankyou2:

Pablo robisz akcje sms, że jest spot to qurwa nie możesz go tak samo odwołać? "nie pojade na spota, bo są 3 osoby" nosz qurwa ! zgadać się z Wami graniczy z sukcesem.. napisałes, że spota nie ma a był.. zapewne nex chciał przyjechać a zasugerował się tym co wrzuciłeś

transit Ty sie już nie powtarzaj.. najlepsza opcja to spoty 2x w tygodniu. jednym pasuje tak innym w weekend.. a są i tacy co raz mogą być w tygodniu a raz na weekendzie lub tak i tak.. wg mnie ankieta jest zbędna..

:thumbup1:

Opublikowano
Opublikowano

Jednego debila mniej

Opublikowano

Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

Opublikowano

Michail i D4NTE dzięki za odwiedziny :wink:

Opublikowano
Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

to chyba promocja była :facepalm:

Opublikowano

Zobaczyli zmodzoną B7 to wyskoczyli z ceną :kox:

Opublikowano

Powitać :hi:

Michaił, Pablo dzięki za mini spota po Kauflandem :whistling:

Opublikowano

Chętnie bylbym za powrotem do czwartkow...:wink:

Chłopaki z audi80.pl dalej się tam spotykają:wink:

Opublikowano
:hi: jutro ostatni egzamin z pierwszej tury :facepalm:
Opublikowano
Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

to chyba promocja była :facepalm:

dali cene jak za przysłowiowe woły. masakra a to nie tak wiele roboty

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Pablo dzieki za checi z tabletem

Opublikowano
:hi: jutro ostatni egzamin z pierwszej tury :facepalm:

Dobrze masz, przedemna jeszcze 4 w tym tygodniu...

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Zdrowie

Opublikowano
Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

załatwialem tam wgniotki.

rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo.

ja ich polecam.

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

załatwialem tam wgniotki.

rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo.

ja ich polecam.

JA też polecam :wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

właśnie dostałem tel.że zalało garaż z moją Dwójką :kwasny:

Opublikowano
Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

załatwialem tam wgniotki.

rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo.

ja ich polecam.

JA też polecam :wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

właśnie dostałem tel.że zalało garaż z moją Dwójką :kwasny:

o f.ck :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

osoby kryjące się pod nickami

byli kiedyś na spocie?? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.