Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A my dalej w Mielnie, pozdrawiam :-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: bry

:hi:

Miodzio, miałeś mi szukać bejcy a nie lawetować jakieś :audi::wink:

kupujesz beje?

a kto bogatemu zabroni :kox::wink:

A jakże :banan::wink:

Opublikowano
A my dalej w Mielnie, pozdrawiam :-)

to wracać do krk bo niema kto na spoty jeździć :decayed:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-s6-c7-4-0-v8-bi-turbo-ibissweiss-247796/index79.html#post3643423

bedziemy miec nowego RSa 6 na forum :slina:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

ale ten napis quattro to rzeczywiście wiocha :thumbdown:

Opublikowano
A my dalej w Mielnie, pozdrawiam :-)

nie przepij wszystkiego co by na nowe wozidło było.. :decayed: aczkolwiek bejca z ceny ostatnio zleciała na łeb na szyję więc powinno Cie stać :tongue4: no chyba, że wakacje allinclusive pełną parą :decayed:

Opublikowano

oj panowie ja bym sie nie pchal w beje moze jest swietna i mam wielka slabosc do marki to wiem iz by mnie zjadla czestotliwosc napraw drobnych uszkodzen na ogol elektorniki lub w silniku np klapki w kolektorze (silniki diesel) lub wtryski po 2006r. nie chce nic mowic ale to kosztuje a najgorsze jest to iz zawiecha jest nie zbyt wytrzyamala i aby cos zrobic nalezy rozebrac cale zawieszenie a nie np jeden wachacz to jeden wachacz. duzo problemow sprawia rowniez podpora walu i sam dyfer ktorych naprawy przy normalniej jezdzie zdazaja sie co roku okolo co 20tys

Opublikowano

Mam kupca na prosiaki :/ Zdecydowany, napalony i płaci praktycznie tyle ile chce :/

Opublikowano
Mam kupca na prosiaki :/ Zdecydowany, napalony i płaci praktycznie tyle ile chce :/

sprzedawaj kupisz cos nowszego aby b5 wygladal jeszcze lepiej w nowych bucikach :whistling:

Opublikowano
Mam kupca na prosiaki :/ Zdecydowany, napalony i płaci praktycznie tyle ile chce :/

:decayed: to sprzedawaj

przecież masz 15ki :grin:

Opublikowano
Mam kupca na prosiaki :/ Zdecydowany, napalony i płaci praktycznie tyle ile chce :/

sprzedawaj kupisz cos nowszego aby b5 wygladal jeszcze lepiej w nowych bucikach :whistling:

coś nowszego do B5 nie za bardzo pasuje

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Mam kupca na prosiaki :/ Zdecydowany, napalony i płaci praktycznie tyle ile chce :/

:decayed: to sprzedawaj

przecież masz 15ki :grin:

hehehehe, no właśnie ;-) Ty się śmiej ale na nich mógłbym posadzić auto bardziej niż Ty ;-)

Opublikowano

Radekst, 3 sztuki RS6 C7 prawdopodobnie będą na forum :wink:

Opublikowano

wiem, widze :wink:

Opublikowano

:hi: MIŁEGO

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

tu zdjęcia

Tak wygląda BMW M5 niedoszłego gruzińskiego kaskadera | www.topgear.com.pl

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Samoloty nad Krakowem: IX Małopolski Piknik Lotniczy

Opublikowano

Pablo będzie jeszcze jedna czarna na krakowskich

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Sprzedałem prosiaki :-(

Opublikowano
Pablo będzie jeszcze jedna czarna na krakowskich

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

miałeś nie mówić :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

Sprzedałem prosiaki :-(

:thumbup: to teraz 20 cali

Opublikowano

A wiesz że znalazłem ;-) ?

Przechodzę niestety na 18" i nówki opony co by nie było jak tak jak przy tych teraz. Jakoś to może jeszcze będzie wyglądało a i żona może będzie szczęśliwsza że ciut wyższy profil.

Opublikowano

Powitać :hi:

Przechodzę niestety na 18" i nówki opony co by nie było jak tak jak przy tych teraz. Jakoś to może jeszcze będzie wyglądało a i żona może będzie szczęśliwsza że ciut wyższy profil.

Pochwal się :wink:

Opublikowano
Powitać :hi:
Przechodzę niestety na 18" i nówki opony co by nie było jak tak jak przy tych teraz. Jakoś to może jeszcze będzie wyglądało a i żona może będzie szczęśliwsza że ciut wyższy profil.

Pochwal się :wink:

Jeszcze ich nie mam ale raczej będę celował w ten sam prosiakowy wzór ;-)

Opublikowano

KERCZI to zaproś na spota :wink:

Siema w ten jakże słoneczny i piękny dzień :hi::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.