Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :hi: wypiłwm wczoraj dwa piwka zjadłem pizze i usnołem jak niemowle :decayed: rozumiem że spot dzisiaj normalnie :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Poszło PW :)

Ogr dzięki za mini spota i Ruks za dobre chęci :wink4:

Dzięki i Tobie. Milo bylo w koncu zobaczyc :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

fanta będziesz dzisiaj na spocie mam dla ciebie $ :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy będe.. zobacze. a z $ nie pali sie

Opublikowano

jeśli spot się dzisiaj odbędzie to plan jest by wymienić manetkę :) ale czy ktoś dysponuje jakąś lutownicą, która pomoże w zmasowaniu kabelka od czujnika sprysków - którego brak :)

Opublikowano

Elegancki felunek, ktoś się orientuje co to?

Będę musiał koła na zimę wymienić bo nie wchodzą na tarcze 320 :kwasny:

20120421172449.jpg

Opublikowano

16 Ci nie wchodzą ? Wiem że ori właziły.

Opublikowano

Za małe ET, zacisk haczy o pionową płaszczyznę szprych bo tarcza akurat wchodzi spokojnie. Ostatecznie można walnąć dystans ale to nie jest profi :wink: Poza tym opony też chce sprzedać więc pasuje cały komplet po prostu wymienić i będzie najprościej :wink:

Opublikowano
Elegancki felunek, ktoś się orientuje co to?

rs4 :wink:

Opublikowano

Ciężko dojść do głosu jak się jest spoza układu zamkniętego.... Panowie mieliście jakieś negatywne przejścia w ASO w Krakowie?

Opublikowano
Elegancki felunek, ktoś się orientuje co to?

rs4 :wink:

To pozamiatane :wink: 18" nie chce :tongue4:

Opublikowano
dobry :hi: wypiłwm wczoraj dwa piwka zjadłem pizze i usnołem jak niemowle :decayed: rozumiem że spot dzisiaj normalnie :naughty:

Spytaj się Pabla bo ostatnio to on decyduje kiedy są spoty odwoływane i zwoływane jak widać powyżej

Opublikowano
Ciężko dojść do głosu jak się jest spoza układu zamkniętego.... Panowie mieliście jakieś negatywne przejścia w ASO w Krakowie?

Może nikt nie miał negatywnych przejść. Ja nie serwisuję w ASO na przykład, kiedyś miałem do czynienia z ASO Citroena i za więcej dziękuję :doh: No chyba ze kiedyś zmienię na Subaru :decayed:

Opublikowano
dobry :hi: wypiłwm wczoraj dwa piwka zjadłem pizze i usnołem jak niemowle :decayed: rozumiem że spot dzisiaj normalnie :naughty:

Spytaj się Pabla bo ostatnio to on decyduje kiedy są spoty odwoływane i zwoływane jak widać powyżej

haha :grin:

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Elegancki felunek, ktoś się orientuje co to?

rs4 :wink:

To pozamiatane :wink: 18" nie chce :tongue4:

sa mniejsze :tongue:

Rs4 - Felgi 17" - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

W przyszłym tygodniu jak zrobię dokumentację zdjęciową, będę rozmawiał z dyrektorem na temat załatwienia sprawy to opiszę czy mnie olali (raczej tak będzie) czy naprawili swój błąd. Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Opublikowano

Podpytaj Yoghurta, ja mam jego 16 (Italano), bo podobno nie mieściły się na zacisk

Opublikowano
  • Autor
Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Ja akurat nie narzekam na ASO Bełtowski :wink:

Wybiera się ktoś na spocik dzisiaj ? Ja będę :decayed:

Opublikowano

Panowie potrzebuję kupić kartę pamięci do navi RNS-E. Ma może ktoś na zbyciu starą kartę nie SDHC??

Opublikowano
Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Ja akurat nie narzekam na ASO Bełtowski :wink:

Jak zna się parę osób i wiedzą, że z autem należy obchodzić się jak z jajkiem to może jest ok, ale jak ktoś przyjedzie "z ulicy" zleci naprawę to jest fuszerka na drucie czy w Bełtowskim czy w AS, niestety, człowiek myśli że zapłaci x3 i będzie miał jak z fabryki a tu okazuje się, że u Mirka w stodole zrobią lepiej.... i 3x taniej!

Opublikowano

Ja tam z AutoSpeciala jestem zadowolony bardzo.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Wiem tylko jedno: jak nie masz potrzeby to omijaj szerokim łukiem ASO w Krakowie (obydwa).

Ja akurat nie narzekam na ASO Bełtowski :wink:

Jak zna się parę osób i wiedzą, że z autem należy obchodzić się jak z jajkiem to może jest ok, ale jak ktoś przyjedzie "z ulicy" zleci naprawę to jest fuszerka na drucie czy w Bełtowskim czy w AS, niestety, człowiek myśli że zapłaci x3 i będzie miał jak z fabryki a tu okazuje się, że u Mirka w stodole zrobią lepiej.... i 3x taniej!

Ile razy miałeś taka historię?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.