Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać :hi:

:hi:

odpisałbyś na sms :whistling:

:hi:

Jechałem samochodem a później sobie zapomniałem :decayed:

Myślę nad tym cały czas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

LOKO dzwoniłem do Piotrka z car detalingu z Wieliczki i na piątek jestem umówiony z Michailem podjedziemy sprawdzimy co i jak oraz jaką cenę powie.

Ktoś u nas robił u nich?

Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

LOKO dzwoniłem do Piotrka z car detalingu z Wieliczki i na piątek jestem umówiony z Michailem podjedziemy sprawdzimy co i jak oraz jaką cenę powie.

Ktoś u nas robił u nich?

Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków

Odezwij się jak się coś dowiesz :thumbup1:

W piątek wieczorem będę w Niepołomicach bo jadę robić Audice 100ke znajomemu - jakbyś miał po drodze to wpadnij :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem zawsze mam ten numer ale te mają przód gumowy i nie rozciagna się więc co mam wyciąć dziurę :-)

:hi: Boseron można spróbować rozklepac na kopycie i powinno coś pomóc.Podjedz na bobrzynskiego do warsztatu szewskiego na osiedlu europejskim i wszystko ci mój kolega powie czy da się to zrobić czy nie, bo nie masz daleko

Wysłane z mojego GT-S5830i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek o 15stej lunie napewno i tak do niedzieli znając życie :facepalm:

LOKO dzwoniłem do Piotrka z car detalingu z Wieliczki i na piątek jestem umówiony z Michailem podjedziemy sprawdzimy co i jak oraz jaką cenę powie.

Ktoś u nas robił u nich?

Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków

Zmiana koloru całego auta

Oczyszczenie lakieru samochodowego - usunięcie osadów z drzew, żywicy, smoły, asfaltu i innych

Chemiczne przygotowanie powierzchni - dzięki któremu powłoka będzie idealnie przylegać do karoserii

Zabezpieczenie pozostałych elementów samochodu - felg, lamp, szyb i pozostałych - wybranych przez klienta elementów

Zmiana koloru auta metodą natryskową z wykorzystaniem technologii PLASTILAK

cena od 750,- zł

I tutaj moje pytanie, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak jak ten gość mi powiedział, najlepiej podjechać autem i wtedy się wszystko wyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie;

dostanę w Kraku pompę wody do mojego auta z metalowym wirnikiem?

jeśli nie dostaniesz, zamów od Dzika z forum, cena napewno najniższa z możliwych, a paczka na drugi dzien jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie;

dostanę w Kraku pompę wody do mojego auta z metalowym wirnikiem?

do 1.8T firma HEPU robi pompy z metalowym wirnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam odnośnie części... zamawiałem wszystkie filtry i olej u dzik`a... jakąś godzinę temu doszedł termostat zamówiony w poniedziałek - jak dla mnie obsługa na prawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wymieniał z Was ktoś sprysk ksenonu w B6. Mam niewielką nieszczelność na sprysku od strony kierowcy i wqrwia mnie to, że mi spod zderzaka coś kapie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wymieniał z Was ktoś sprysk ksenonu w B6. Mam niewielką nieszczelność na sprysku od strony kierowcy i wqrwia mnie to, że mi spod zderzaka coś kapie :facepalm:

Wymieniałem pompkę sprysków. wyjmij lampe, będzie jakiś dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wymieniał z Was ktoś sprysk ksenonu w B6. Mam niewielką nieszczelność na sprysku od strony kierowcy i wqrwia mnie to, że mi spod zderzaka coś kapie :facepalm:

Wymieniałem pompkę sprysków. wyjmij lampe, będzie jakiś dostęp.

A jak odkręcić sprysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peknieta tez :/ wie ktoś jak z odszkodowaniem z zikit'u?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Chyba trzeba mieć notatkę ze zdarzenia od policji, w którym miejscu na opolskiej ten krater? :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Panowie czy wymieniał z Was ktoś sprysk ksenonu w B6. Mam niewielką nieszczelność na sprysku od strony kierowcy i wqrwia mnie to, że mi spod zderzaka coś kapie :facepalm:

Wymieniałem pompkę sprysków. wyjmij lampe, będzie jakiś dostęp.

A jak odkręcić sprysk?

Tego nie wiem, nie wyjmowałem.

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Siemano, chłopaki macie tu kogoś z Czorsztyna ? Jadę tam w czwartek i chciałem o parę rzeczy zapytać :-)

Może nie z Czorsztyna ale moje okolice :wink:

Co potrzebujesz wal na PW

Są tam jakieś bary/kluby gdzie można zjeść i ew. potańczyć ? szukałem w necie ale nic ciekawego nie znalazłem :-) Znasz jakieś ciekawe miejsca tam ? Chcę wleźć na Trzy Korony wiesz może gdzie jechać żeby dotrzeć do szlaku turystycznego jak najbliżej góry ? Do tego pewnie zamek w niedzicy :-) To co chcemy zwiedzić to już w miarę ugadane, teraz tylko co z jakimiś lokalami w tym Czorsztynie :grin:

Na 3 korony żółty szlak z Krościenka z pod kościoła na przełęcz Szopka, później niebieski. Kup sobie mapę Compass'a, tutaj jej podgląd Pieniny | Pieniny, Podhale, Spisz (Compass) | Mapy online - e-gory.pl - górska strona internetu - góry turystyka górska trekking - wyprawy relacje mapy online zdjęcia pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać to zrobimy jakiegoś spota w Krościenku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi 2.7 bo jest bardziej oszczędne jezeli chodzi o paliwo i myslałem o tej bo ma Q

AUDI A6 AVANT V6 2.7 TDI QUATTRO SKÓRA NAVI MMI ! (3356779395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

troche przebieg powala ale 2.7 i w Q co prawda do opłat czyli trzeba doliczyć około 20 % pytanie czy warta ? nie ukrywam ze chodzi mi po głowie B8... narazie szukam.... a moze pasek albo jeszcze coś innego zobaczymy co sie trafi dobrego

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

dlatego pytałem ile wiecej spala Q os ośki w tej konfiguracji ? 2 litry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Boseron, ale kombinujesz. Chyba sam nie wiesz tak naprawdę czego szukasz. :-) sprzedajesz b7 bo za małe po czym zastanawiasz się nad b8. Podrzucasz 2.7 bo oszczedniejsze a oglądasz silnik 3.2 w benzynie :-) tak nigdy nie kupisz auta :-) 2.7 ma taki sam apetyt jak 3.0, te same opłaty i te same mankamenty. To praktycznie identyczny silnik. Nawet nie wiem czy przy Twojej jeździe to 3.0 nie spali mniej. A przebieg? W tym roczniku w dieslu w tym przedziale nie kupisz mniejszego przebiegu. No! To mówiłem ja. KERCZI :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie wiem czego chce :-) a tak w ogóle to dzień dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...