Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
takie nalatane kto by chciał :grin:

tak tak ja wiem, że należysz do grona tych polaczków którzy muszą widzieć stan licznika przed 200.. ale spoko :wink: ja przynajmniej jestem fair :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę spać, o 2:30 pobudka i łowimy :naughty::naughty:

Opublikowano

Panowie... moze mi ktos podac namiary na chlopakow od opon?

Dzieki

Opublikowano

+48 501 642 351

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzieki:wink:

Opublikowano
pancie B6 do sprzedaży... ktoś chętny ?? :wink:
to z podrapanymi felgami
Opublikowano

dobry :hi:

---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:42 ----------

lennox kiedy pojawisz sie na spocie :naughty:

Opublikowano
pancie B6 do sprzedaży... ktoś chętny ?? :wink:

i co kupujesz??

Opublikowano

:hi: i gdzie te czasy Tatry czy Kamaza

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

i jeszcze jedna ciekawostka

Niezwykły wynalazek: Uczyń wszystko nieprzemakalnym! - Wideo - Facet w INTERIA.PL

Opublikowano

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Czołem. Planuję pojawić się na najbliższym spocie i mam w związku z tym prośbę. Czy dałby radę ktoś wziąć VAGa? Mam pewne podejrzenia w związku z niedawno nabytym autkiem i w miarę możliwości chciałbym je rozwiać. Prawdopodobnie mam licznik z anglika, tylko tarczka z europy - prędkość z GSPu rozjeżdża się z licznikiem o dobrych 20-30km zależnie od prędkości... Ponadto może da radę sprawdzić przebieg inaczej niż patrząc na licznik? :kox:

Ogólnie kupiłem brykę, zrobiłem nią 1000km i mam coraz więcej wątpliwości co do stopnia w jakim wtopiłem :doh: No ale to pewnie pogadamy na spocie :decayed:

Opublikowano
Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

Jest podjazd przy ul. Włoskiej na parkingu strzeżonym, dzwon to Ci wytlumacze ;-)

Opublikowano

powitać szanowne grono :hi:

Opublikowano
Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

na Okulickiego też jest na wysokości nowej myjni i wulkanizatora :wink:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

powitać szanowne grono :hi:
:hi:
Opublikowano
Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

Jest podjazd przy ul. Włoskiej na parkingu strzeżonym, dzwon to Ci wytlumacze ;-)

dzięki, jak poszukam, jak coś to będę dzowonił ;-)

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

na Okulickiego też jest na wysokości nowej myjni i wulkanizatora :wink:

Ale ten jest chyba prywatny z tego domu który tam stoi nie ?

W okolicy Azorów itp nic nie kojarzycie ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Orientuje się ktoś, gdzie można zregenerować pompe wtryskową?? Ile taka przyjemność może kosztować?? Chodzi niestety o moje auto :kwasny:

Opublikowano
:siema: ekipa.
Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie w KRK przyciemniają szyby?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.