Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemka Pany :)

Dzieki za spocik wczorajszy :) jednak mimo duchoty na parkingu to plus jest duży tego miejsca brak gryzących suk! ( komarów) :grin:

ps. Grill zapewne bedzie w nie długim czasie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemka Pany :)

Dzieki za spocik wczorajszy :) jednak mimo duchoty na parkingu to plus jest duży tego miejsca brak gryzących suk! ( komarów) :grin:

ps. Grill zapewne bedzie w nie długim czasie :)

Pablo im powysyłał sms-y to i się zjawiły

Opublikowano

Siemano Panowie potrzebuje serwis klimatyzacji, który ma możliwość przepłukania instalacji, nie chodzi o odgrzybianie, ozonowanie itp, tylko o możliwość wyczyszczenia całego układu z różnego rodzaju opiłków i zanieczyszczeń wewnątrz rurek i reszty, robi sie to olejem i gazem ale nie kazdy ma do tego przystawke, powiedział bym raczej ze mało kto. macie jakis namiar na kogos znajomego????

Opublikowano

Fantomas ale siedzisz na tym Pawle :polew:

witam wszystkich :hi: i znowu wolne dzisiaj i jutro :decayed: z rav4 nic nie załatwiłem bo okazało sie ze musi być jeszcze jedna czesc do dowodu rejest. :facepalm:

Opublikowano
Fantomas ale siedzisz na tym Pawle :polew:

witam wszystkich :hi: i znowu wolne dzisiaj i jutro :decayed: z rav4 nic nie załatwiłem bo okazało sie ze musi być jeszcze jedna czesc do dowodu rejest. :facepalm:

siedzi na nim jak na czeresni :)

Opublikowano

Ramzes zamieniłeś B7 na Ravkę??

Opublikowano

nie!! to zabawka mojego teścia

Opublikowano
Siemano Panowie potrzebuje serwis klimatyzacji, który ma możliwość przepłukania instalacji, nie chodzi o odgrzybianie, ozonowanie itp, tylko o możliwość wyczyszczenia całego układu z różnego rodzaju opiłków i zanieczyszczeń wewnątrz rurek i reszty, robi sie to olejem i gazem ale nie kazdy ma do tego przystawke, powiedział bym raczej ze mało kto. macie jakis namiar na kogos znajomego????

mamy robili mi to dwa dni temu niedaleko Ciebie ul.Łany 604 462 325 :wink:

Opublikowano

:hi:

w końcu forum działa...

Opublikowano

miałem to samo napisać ;-)

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

fanta, mam te dystanse w bagażniku. Jesteś jakoś dzisiaj uchwytny ?

Opublikowano

powinienem być :wink:

Opublikowano

oki to jakoś się ugadamy

Opublikowano

i pupa a6 z Warszawy sprzedana :kwasny: a była okazja , dzień dobry wszystkim

Opublikowano

dobry :hi: piękna pogoda :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Panowie brał ktoś rozrząd od kolegi H4mm3r?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-kompletny-rozrzad-oryginal-220985/

Jakie są w ogóle ceny mniej więcej do 1,9 TDI AVF'a?

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

Fantomas ale siedzisz na tym Pawle :polew:

witam wszystkich :hi: i znowu wolne dzisiaj i jutro :decayed: z rav4 nic nie załatwiłem bo okazało sie ze musi być jeszcze jedna czesc do dowodu rejest. :facepalm:

siedzi na nim jak na czeresni :)

Pablo musi uważać, Fantomas może być groźny :wink:

998352_10153038513200515_1343641133_n.jpg

Opublikowano

Ruks zadzwoń pod numer 87 6200011 lub 505805255. Goście sprzedają części do VW/AUDI w super cenach. Ja u nich kupiłem kompletny rozrząd do 2.5TDi w mega super cenie

Opublikowano

FANTOMAS sklej :decayed:

Wyślę Ci 100 smsów naraz z dopiskiem że przyleciały komary :decayed:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Grubsza łapa i pasowało by do Michaila :grin:

Opublikowano
Opublikowano
FANTOMAS sklej :decayed:

cie kur.a zaraz skleje dresiarzu

Opublikowano

cie kur.a zaraz skleje dresiarzu

Sam żeś dresiasz łysa pało :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.