Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co to za week gdzie ma padać :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie może by dziś wieczorem spotkanie przy dobrym alkoholu i fifce (czytaj grze ;-)

U mnie rzecz jasna Kto by się pisał wiem ze Lenox tak reszta?

Ja bym mógł podjechać na chwile :wink:

Opublikowano
Panowie może by dziś wieczorem spotkanie przy dobrym alkoholu i fifce (czytaj grze ;-)

U mnie rzecz jasna Kto by się pisał wiem ze Lenox tak reszta?

no jak można to ja też bym się pisał :wink: tylko na którą? wyślij mi sms-a z namiarami adresowymi jak coś :decayed:

Opublikowano
ale o co pytasz dokładnie ???

Pytam o to jak wyglądał "zabieg" - nigdy nie widziałem akcji ultradźwiękami ani niczego ambitniejszego niż ozonowanie. :decayed: Kolega pytał o czyszczenie/płukanie układu - jak dzwoniłem to mi powiedzieli, że tego nie robią - może to ja nieprecyzyjnie się pytałem :kwasny: A może trzeba się na kogoś powołać? :whistling:

Opublikowano

Widzę że las rąk, wychodzę o 20 z pracy jak cos to kom

Opublikowano
Widzę że las rąk, wychodzę o 20 z pracy jak cos to kom

:decayed:

Opublikowano
Widzę że las rąk, wychodzę o 20 z pracy jak cos to kom

Ja w Kielcach siedzę więc odpadam...

Opublikowano
Widzę że las rąk, wychodzę o 20 z pracy jak cos to kom

będę dzwonił, zresztą dzwoniłem jak jeszcze byłeś w robocie... o której zaczynasz posiadówkę?:decayed:

Opublikowano

:hi: bry Panowie,co wy tak zmieniacie terminy tego spota? Jak wreszcie mam mozliwosc w niedziele, to jest we wtorek :kwasny:

a teraz mam do was prosbe, orientuje sie ktos czy w krk nie mozna gdzies kupic przetwornicy valeo pod 6 pin, albo w miare dobrej cenie 4pin + przejsciowki...? Padla mi moja przetwornica od Gwerty-ego po 2 miesiacach od zakupu i juz zrobilem 5 tys km o jednym swietle...:kwasny::facepalm:

Opublikowano
Widzę że las rąk, wychodzę o 20 z pracy jak cos to kom

teraz dop przed kompa siadlem. Bys smsa wyslal to bym przyjechal zlac Ci tylek w fife

Opublikowano

A co On Pablo jest żeby Ci smsa miał wysłać?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A co On Pablo jest żeby Ci smsa miał wysłać?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

+1:grin::decayed:

Opublikowano

Fifka leci razem z vodka pałacową, ekipa pozdrawia :decayed:

Opublikowano

Pablo, a Ty pewnie znowu za kierowce robisz...??

Opublikowano

ja ide spać panowie może następnym razem :wink: dzieki za sms

Opublikowano

ja własnie wróciłem z rynku pomimo d*p..nej pogody foczki wyrozbierane :kox:

Opublikowano
ja własnie wróciłem z rynku pomimo d*p..nej pogody foczki wyrozbierane :kox:

ej Ty Ty....Żone masz... ;)

Opublikowano
ja własnie wróciłem z rynku pomimo d*p..nej pogody foczki wyrozbierane :kox:

ej Ty Ty....Żone masz... ;)

oj tam oj tam jest takie powiedzenie gdy kot śpi.... :decayed:

Opublikowano

albo to ze jak jesteś najedzony to nie znaczy ze nie mozesz zaglądnąć do MENU :)

Opublikowano
ja własnie wróciłem z rynku pomimo d*p..nej pogody foczki wyrozbierane :kox:

ej Ty Ty....Żone masz... ;)

oj tam oj tam jest takie powiedzenie gdy kot śpi.... :decayed:

to raczej leciało tak .....przy jednej dziurze to i kot zdechnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.