Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć wszystkim...

mam prośbę o polecenie kogoś z forum bądź jakiejś firmy, która mogłaby zdiagnozować sondę lambda w mojej a4 - chce wykluczyć jej wadliwe działanie, bądź potwierdzić i wymienić. Po wymianie termostatu nie spaliłem jeszcze pełnego baku, ale wydaje mi się, że różnica w spalaniu będzie niewielka...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ruks przecież na tym filmiku widać ewidentnie ze to bmw robiło filmik. Nawet na podjeździe jest logo x drive :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Nie ma takiego quattro, ktore ma torsen na tylnej osi.

Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Proponuje poczytac komentarze pod filmikiem :), typowy filmiki promujacy BMW,

Opublikowano

niezawodny reduktor po 80 tyś przebiegu rozpadł się :decayed: z takie X jak Boseron kupił :wink:

Obraz_846.jpg

Opublikowano
to robcie ankiete w ktore dni bedziecie sie z Pablem spocic :)

nie mam dresu jeszcze :grin:

szkoda że cię już nie będzie pewnie na spotach

bo do galerii na parking pod dach jest zakaz wjazdu ałt z junkersem :naughty:

zresztą teoretycznie nigdzie pod dach nie wolno ci wjechać zgodnie z przepisami :thumbdown:

Redjasper jeśli chodzi o to spalanie to ja jeżdżę na 98 może to ma też wpływ że auto mniej pali :wink:

Opublikowano

Robert nie strasz go :decayed:

Opublikowano

Zapomnijcie o tej X3 :decayed:

Opublikowano

dzięki FANTOMAS - a sprawdzę jeden bak po mieście 98

Opublikowano
dzięki FANTOMAS - a sprawdzę jeden bak po mieście 98

A po co ty się tak bawisz w te baki zalej idealnie pod korek (autentycznie pod korek nie pod wybicie pistoletu) przejedź stówkę i zalej ponownie pod korek i dowiesz się ile autentycznie pali pod korek a nie z jakiś wyliczeń (trasa trasie nie równa). Oczywiście jak chcesz to zrobić z 98 to musisz wcześniej wypalić tą 95

3500:naughty:

Opublikowano

Jedz do ASO, niech się oni martwią :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ruks przecież na tym filmiku widać ewidentnie ze to bmw robiło filmik. Nawet na podjeździe jest logo x drive :-)

No tak ale zauważ że aby spieprzyć specjalnie podjazd w Q5 musieli coś wymyślić. Tak jak pisał Ogr też krąży filmik na którym sytuacja jest odwrotna, gdzie z kolei wykorzystali ten sam sposób żeby pokazać że x-drive NIE podjedzie a tak naprawdę napędy są porównywalne. I tu Quattro vs xDrive - Audi Q5 gegen BMW X3 Die wahre Geschichte - YouTube jest to właśnie fajnie opisane. Kiedyś miałem okazję porównać moje auto z dosyć podobnym Subaru Legacy 2,0D i A4 podjechało bez najmniejszego poślizgu (cofanie pod górkę na nierównym terenie po śniegu) a ku mojemu zdziwieniu Legacy ślizgało się tam na boki i nie mogło podjechać równo :shock3:

Opublikowano

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Nie ma takiego quattro, ktore ma torsen na tylnej osi.

Przeca napisałem "gdyby" :tongue4:

Może nawet i dało by się tam wsadzić jakiegoś ślimaka dedykowanego do Golfa albo coś :whistling: ale nie lubię drutowania :thumbdown:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Pewnie Mirek handlarz go wynajął żeby ściągnąć pare furek po "piniondzach" ;-)

Opublikowano

boseron dzięki za odwiedziny :wink:

Opublikowano

Przeca napisałem "gdyby" :tongue4:

Może nawet i dało by się tam wsadzić jakiegoś ślimaka dedykowanego do Golfa albo coś :whistling: ale nie lubię drutowania :thumbdown:

:good:

Jest ten spot jutro?

Opublikowano

taa kolekcjonuje dresowozy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.