Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema wszystkim :hi: no to jutro testujemy kolejne bmw :decayed:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

panowie umie ktoś wykasować serwis po wymianie oleju ???

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siema wszystkim :hi: no to jutro testujemy kolejne bmw :decayed:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

panowie umie ktoś wykasować serwis po wymianie oleju ???

JA!! :decayed:

jutro to zrobimy, ok?

Opublikowano
siema wszystkim :hi: no to jutro testujemy kolejne bmw :decayed:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

panowie umie ktoś wykasować serwis po wymianie oleju ???

JA!! :decayed:

jutro to zrobimy, ok?

wielkie dzieki Gabriel jak zwykle ratujesz mi du... :decayed:

Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4.

I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych :wink:

Myślałem że mówiłeś o modelach obecnie produkowanych jak Q5 :wink:

Opublikowano

nie mam co rezać od dłuższego czasu to dzisiaj wyrezałem sobie przestrzeń bagażową w dostawczaku :)

jxloatne9ywt.jpg

8lpvy7xihxyk.jpg

Opublikowano

widze ze Ci sie nudzi :)

Opublikowano
Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

Na YT :grin:

W drugiej części filmiku avancik :decayed:

boseron napisz chłopakom w wolnej chwili dokładnie jak było z tą X3 bo Ci spokoju nie dadzą :kox:

tutaj chyba byl naped syncro

Opublikowano
Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

Na YT :grin:

W drugiej części filmiku avancik :decayed:

boseron napisz chłopakom w wolnej chwili dokładnie jak było z tą X3 bo Ci spokoju nie dadzą :kox:

tutaj chyba byl naped syncro

chyba nie !

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

widze ze Ci sie nudzi :)

no dwa miechy bez auta już...

Opublikowano

nie wiem czemu mam takie wrazenie ze jest zmienny rozklad pracy kol

Opublikowano

Straszny wóz i przystepna cena... :slina::slina:

Oferta - Audi A8 - Audi A8 Long 4,2 Quattro Disel 336 KM Czarny Pełna Faktura Vat. Auto sprzedaje Kancelaria prawna Kupione w salonie w Niemc

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

japierdole

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010 on Vimeo

Opublikowano

Widziałem kiedyś filmik z tej stajni tylko tam same wjezdzaly RS4 B7 RS5, R8 które nie trzymały serii. A tutaj :kox:

Opublikowano

MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi :wink:

Opublikowano
nie wiem czemu mam takie wrazenie ze jest zmienny rozklad pracy kol

Wrażenie masz dobre :decayed: 50/50 to jest standardowy rozkład kiedy nie ma poślizgu, jeśli jest to torsen mnoży moment podawany na koło ślizgające się razy 4 i podaje na przeciwną stroną dyfra stąd w terenówkach średnio by się nadawał bo wystarczy stracić całkiem opór pod jednym kołem (w powietrzu) żeby nie ruszyć się z miejsca. Natomiast do normalnego użytkowania (np śnieg) to gdyby mieć 3 torseny (niestety takiego auta nie ma) to powinno być nie do zatrzymania :naughty:

Syncro z kolei to po prostu Haldex, natomiast najstarsze generacje miały stały napęd na 4 bez przekładni ślimakowej stąd była możliwość zablokowania ręcznego

---------- Post dopisany at 06:27 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ----------

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4.

I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych :wink:

Myślałem że mówiłeś o modelach obecnie produkowanych jak Q5 :wink:

Tych z nie równym rozkładem mających torsena jest mniejszość. O ile dobrze się orientuję to A6, A4, A8 nadal mają 50/50

Opublikowano
MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi :wink:

zbratali się ostatnio z naszym Sportmile

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Straszny wóz i przystepna cena... :slina::slina:

Oferta - Audi A8 - Audi A8 Long 4,2 Quattro Disel 336 KM Czarny Pełna Faktura Vat. Auto sprzedaje Kancelaria prawna Kupione w salonie w Niemc

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

japierdole

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010 on Vimeo

b5 rules :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

bry:decayed:

Opublikowano
:hi:

to ojciec z synem

Opublikowano

bogato :wink: u nas się zabijają a oni się bawią :naughty: kiedy jedziemy :whistling:

Opublikowano
MRC Tuning, to jeden z najlepszych tunerow audi :wink:

zbratali się ostatnio z naszym Sportmile

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Straszny wóz i przystepna cena... :slina::slina:

Oferta - Audi A8 - Audi A8 Long 4,2 Quattro Disel 336 KM Czarny Pełna Faktura Vat. Auto sprzedaje Kancelaria prawna Kupione w salonie w Niemc

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

japierdole

MRCTUNING Rolling Road Day December 2010 on Vimeo

b5 rules :)

i4

Szach i mat

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
nie wiem czemu mam takie wrazenie ze jest zmienny rozklad pracy kol

Wrażenie masz dobre :decayed: 50/50 to jest standardowy rozkład kiedy nie ma poślizgu, jeśli jest to torsen mnoży moment podawany na koło ślizgające się razy 4 i podaje na przeciwną stroną dyfra stąd w terenówkach średnio by się nadawał bo wystarczy stracić całkiem opór pod jednym kołem (w powietrzu) żeby nie ruszyć się z miejsca. Natomiast do normalnego użytkowania (np śnieg) to gdyby mieć 3 torseny (niestety takiego auta nie ma) to powinno być nie do zatrzymania :naughty:

Syncro z kolei to po prostu Haldex, natomiast najstarsze generacje miały stały napęd na 4 bez przekładni ślimakowej stąd była możliwość zablokowania ręcznego

---------- Post dopisany at 06:27 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ----------

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4.

I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych :wink:

Myślałem że mówiłeś o modelach obecnie produkowanych jak Q5 :wink:

Tych z nie równym rozkładem mających torsena jest mniejszość. O ile dobrze się orientuję to A6, A4, A8 nadal mają 50/50

od 2007 roku we wszystkich modelach z silnikiem ulozonym wzdluznie montowany jest (chyba byl bo juz jest cos nowego) torsen typ C gdzie domyslny rozklad jest 40:60

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.