Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

np u mnie ja zawsze rozdzielam 50/50

Opublikowano
  • Autor

siemka Panowie i Panie :)

Opublikowano

nikt nie kupił i nikt długo nie kupi :facepalm:

Opublikowano
nikt nie kupił i nikt długo nie kupi :facepalm:

gadaj o co biega:decayed:

Opublikowano

Po prostu dzisiaj mnie ro***bała ta X3ka, dobrze że ją sprawdziłeś u gościa :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

FANTOMAS występowały 12 cyfrowe numery VIN czy wszędzie 17 były niezależnie od kraju?

Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w garażu stoi
Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4.

Opublikowano

witajcie panowie :wink:

Opublikowano

@boseron, ja na początku szukałem ubitej Audi od przodu by sobie zrobić.

Też już napalony, że pięknie ubity, silnik pali, szwajcar z małym przebiegiem, idealny na moje plany rozpowiadałem, że już jutro jadę po samochód i… boom, kto by się spodziewał, że nawet na wrakach kręcą licznik i książki drukują. ;]

Potem już siedziałem cicho aż nie podpisałem umowy kupna. :D

P.S. Ma ktoś może emblemat S-line na grill B7 odłogiem? Mam grill S4 i wieś udawać, że mam samochód, którego nie mam.

Opublikowano

Umie ktos zalozyc drugi ic do b7??

Opublikowano
nikt nie kupił i nikt długo nie kupi :facepalm:

zdradź rąbek tajemnicy :wink:

Opublikowano
Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

Na YT :grin:

W drugiej części filmiku avancik :decayed:

boseron napisz chłopakom w wolnej chwili dokładnie jak było z tą X3 bo Ci spokoju nie dadzą :kox:

Opublikowano

rozstrząsam ostatnio temat instalacji pod inteligentny dom (myślę o wykorzystaniu rasberry PI)

zobaczcie jak się ludziom nudzi

Opublikowano
to Wam coś wrzuce i zacznie sie gadanie hehehe

Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-)

Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-)

Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi :kox: albo napęd z RS5...

Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50?

w kazdej B7 (oczywiscie z quattro) poza RS4.

I B6, B5, C5, C6 i wiele wiele innych :wink:

Opublikowano

Pablo na spocie i psssss

Opublikowano

boseron napisz chłopakom w wolnej chwili dokładnie jak było z tą X3 bo Ci spokoju nie dadzą :kox:

poprostu chłopak wytrzeźwiał

Opublikowano

sklejcie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.