Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Fantowski super :banan: rewelacja podejscie do sprawy !!!!! Genialne , podzielmy się na kilka obozów spotowych Bosko! Zamiast trzymać sie razem to rozpierdolmy spoty krakowskie ! jak dziecko 10 letnie w piaskownicy , oddaj ! moje wiaderko i moje grabki :facepalm:

kto głosował za Wtorkiem ?

Proszę Cię bardzo , wymyśl miejsce na spoty , dzień , godzinę by wszystkim odpowiadało , proszę droga wolna , działaj w temacie! Liczymy na Ciebie i na szybki efekty :)

od 2006 roku nie zmiennie jest GK prób było kilkanaście na zmianę miejscówki i ? efekt tego był taki jak zawsze ........ Czekamy na tą rewelacyjną miejscówkę przykładowo jak pada deszcz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie to gdzie robimy spocika?? :kox: może jakiś grill??

a jest jakaś inna miejscówka ? :whistling:

nie no pewnie można kisić się pod dachem :facepalm:

Jakby żona jednak nie miała dyżuru to ja będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję parking na terenie M1/koło stacji/ są ławeczki dużo miejsca /dla chętnych gokarty MC i KFC -

dużo klubów sie tam spotyka w rożne dni :wink:

Widziałem tam hondy itd tylko co jak będzie okres jesienno-zimowy ? będziemy zmieniać "lokum" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadałem tylko pytanie.. z tego co obijało mi się o uszy to większość wolałaby pospocić w innym miejscu niż pod dachem na niebieskim gdy jest ciepło tylko nikt sie k**wa nie odezwie, ale skoro wprowadzam zamieszanie to nie udzielam sie już

na szczęście jest grono osób z klubu, z którymi mogę spotykać się w inny dzień niż ten podpasowany przez Was wtorek, w innych miejscach i w innych okolicznościach

:closed:

MZ pomysł dobry, tylko może za późno poruszony dla osób, które nie śledzą wątku na stałe. Dzisiaj mnie i tak niestety nie będzie bo pracuję do 22 ale na przyszłość myślę że warto rozważyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski super :banan: rewelacja podejscie do sprawy !!!!! Genialne , podzielmy się na kilka obozów spotowych Bosko! Zamiast trzymać sie razem to rozpierdolmy spoty krakowskie ! jak dziecko 10 letnie w piaskownicy , oddaj ! moje wiaderko i moje grabki :facepalm:

kto głosował za Wtorkiem ?

Proszę Cię bardzo , wymyśl miejsce na spoty , dzień , godzinę by wszystkim odpowiadało , proszę droga wolna , działaj w temacie! Liczymy na Ciebie i na szybki efekty :)

od 2006 roku nie zmiennie jest GK prób było kilkanaście na zmianę miejscówki i ? efekt tego był taki jak zawsze ........ Czekamy na tą rewelacyjną miejscówkę przykładowo jak pada deszcz :naughty:

A dach dalej jest zamknięty w GK ? Tam było spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , jest zamknięty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert masz jeszcze neony do b8 avant? Mam napalonego klienta ;)

iPad Tapatalk HD

Czekam na dostawę tylko starego typu są :wink:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Uderzenie w nocne wyścigi. 108 mandatów! - Motoryzacja w INTERIA.PL

Wyśle mu Twój nr tel. Powiem aby skrzętnie czekał na ciepłą dostawę ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś wie jak się robi procedurę wypalania dpf vcdesem?

o ktora generacje pytasz? B7? czy wyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma takie felgi? Pasuje mi sprawdzić czy wejdą na zaciski? I powiedzcie czy warto je wziąć za 1100 PLN? Opony raczej na 1 sezon max...

8rm1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś szukał to mam taki telewizorek - NÓWKĘ nierozpakowaną

Philips 55PFL7007K - Ceneo.pl - 1000zł taniej !!!! - czyli za 5200zł

a fakture wystawiasz na ten telewizor? szukam czegos do firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma takie felgi? Pasuje mi sprawdzić czy wejdą na zaciski? I powiedzcie czy warto je wziąć za 1100 PLN? Opony raczej na 1 sezon max...

http://img843.imageshack.us/img843/2020/8rm1.jpg

Lennox z tego co pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję parking na terenie M1/koło stacji/ są ławeczki dużo miejsca /dla chętnych gokarty MC i KFC -

dużo klubów sie tam spotyka w rożne dni :wink:

Tam codziennie widzę Hondy zwłaszcza taką czarną Interge jak jestem po 19:00 zawsze na M1, codziennie spoty to jest to :grin:

Obecnie jest za ciasno bo powiększyli tor na gokarty, a dalej zaraz jest wesołe miasteczko i cały czas auta się kręcą po parkingu nawet na tej dalszej części jak są drzewa.

Jeśli by miała w ogóle nastąpić zmiana miejscówki to osobiście bym proponował pod krokusem na parkingu bliżej stacji BP, tam zawsze jest miejsce i można spędzisz czas na świeżym powietrzu spota a jak by deszcz zaczął padać to sekunda i wjeżdżamy na parking poziomy do góry.

Wczoraj byłem wieczorem o 21:00 na spocie A6 Klubu bo chyba z pół roku u nich nie byłem i miejsce jak dla mnie jest ok, przy okazji można konkretne furmanki zobaczyć które się kręcą obok, tylko pytanie czy znów jest sens coś kombinować, jak by wszyscy się dostosowali, dla jednych byłoby że daleko którzy np jechaliby od Borku itd, wg. mnie nie powinno być marudzenia że daleko itd bo spot jest raz w tygodniu, jeśli ktoś ma chęć to przyjedzie nawet 20-30km jak Gabriel czy jeszcze dalej z Bochni David N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kto ma takie felgi? Pasuje mi sprawdzić czy wejdą na zaciski? I powiedzcie czy warto je wziąć za 1100 PLN? Opony raczej na 1 sezon max...

http://img843.imageshack.us/img843/2020/8rm1.jpg

Lennox z tego co pamietam :)

Zgadza się, mam takie 17" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox jesteś dzisiaj na spocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Kto ma takie felgi? Pasuje mi sprawdzić czy wejdą na zaciski? I powiedzcie czy warto je wziąć za 1100 PLN? Opony raczej na 1 sezon max...

http://img843.imageshack.us/img843/2020/8rm1.jpg

Lennox z tego co pamietam :)

Zgadza się, mam takie 17" :wink:

Tak mi się coś wydawało :decayed: Będę dzwonił do Ciebie jak poskładam hamulce z tyłu bo pasowałoby mi przymierzyć czy wejdzie to na przód. Poprzednie moje felgi co używałem w zimie za mało odsadzone mimo że ET 43.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się coś wydawało :decayed: Będę dzwonił do Ciebie jak poskładam hamulce z tyłu bo pasowałoby mi przymierzyć czy wejdzie to na przód. Poprzednie moje felgi co używałem w zimie za mało odsadzone mimo że ET 43.

Te ZTCW jeżdżą m.in. na Q5 3.0TDI, więc podejrzewam że wejdą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której i gdzie dzisiaj? Ja do 22 siedzę w robocie ale może podjadę na chwile po jak jeszcze ktoś będzie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się widzę zaczyna kolejne marudzenie :facepalm: ( w lecie za gorąco , w zimie za zimno )

Masz pomysł na spota ? To napisz krótko jasno i na temat co gdzie, kiedy i o której ( sie zobaczy ilu jest chętnych ) a nie zdanie które nic nie wnosi a wręcz przeciwnie wprowadza zamieszanie

A może ankieta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której i gdzie dzisiaj? Ja do 22 siedzę w robocie ale może podjadę na chwile po jak jeszcze ktoś będzie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Standardowo w Galerii Kazimierz na niebieskim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...