Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki :-)

Opublikowano
:bry:

Orientuje się ktoś, gdzie można zregenerować pompe wtryskową?? Ile taka przyjemność może kosztować?? Chodzi niestety o moje auto :kwasny:

: hi: Transit przedzwon sobie pod ten numer 516193874 lub jeśli nie będzie odbierał to tu masz ich stronkę www.pompywtryskowe.eu możesz spokojnie powołać się na mnie

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie :)

Pamietacie o jutrzejszym spociku ? :naughty:

Opublikowano

Panowie ktoś wie jak się robi procedurę wypalania dpf vcdesem?

Opublikowano
Siemka Panowie :)

Pamietacie o jutrzejszym spociku ? :naughty:

z tego co wiem powstał bunt na spoty wtorkowe tak jak kiedyś na spoty niedzielne. Max 4 osoby, gdzie jest krzyż, kto Ci buty ukradł

Opublikowano
:bry:

Orientuje się ktoś, gdzie można zregenerować pompe wtryskową?? Ile taka przyjemność może kosztować?? Chodzi niestety o moje auto :kwasny:

Mapa - Panorama Firm - mapa Polski, plany ponad 700 miast, lokalizacja, plan dojazdu.

Jak miałem problem (z poprzednim autem) to mi doradzono się tam udać. Gość znalazł przyczynę, a akurat to nie była pompa...

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Panowie czy gdzies sw Krakowie jest podjazd gdzie można wjechać i odkręcić cos spod auta?

Naciapane z sedesu ...

Ten podjazd na Okulickiego należy do gości z zakładu wulkanizacyjnego. Za 2 złote kiedyś skorzystałem...

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Siemka Panowie :)

Pamietacie o jutrzejszym spociku ? :naughty:

z tego co wiem powstał bunt na spoty wtorkowe tak jak kiedyś na spoty niedzielne. Max 4 osoby, gdzie jest krzyż, kto Ci buty ukradł

To może jakąś ankietę zorganizować...?

rotfl

Opublikowano

siema :hi: u dzika termostat do mojego 419 zł :facepalm:

Opublikowano
siema :hi: U dzika termostat do mojego 419 zł :facepalm:

a tom77 ?

Opublikowano
siema :hi: U dzika termostat do mojego 419 zł :facepalm:

a tom77 ?

nie pytałem ale wydaje mi sie że cena będzie podobna w krakowie znalazłem za 400zł

Opublikowano
siema :hi: U dzika termostat do mojego 419 zł :facepalm:

a tom77 ?

nie pytałem ale wydaje mi sie że cena będzie podobna w krakowie znalazłem za 400zł

Czyli zostań przy tym bo jeszcze przesyłka dojdzie...

Opublikowano
  • Autor
Siemka Panowie :)

Pamietacie o jutrzejszym spociku ? :naughty:

z tego co wiem powstał bunt na spoty wtorkowe tak jak kiedyś na spoty niedzielne. Max 4 osoby, gdzie jest krzyż, kto Ci buty ukradł

się okaże jutro :whistling:

Opublikowano

Ramzes a na allegro za termostat firmy Behr wołają 196 zł

Wysłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Ramzes a na allegro za termostat firmy Behr wołają 196 zł

Wysłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 4

http://allegro.pl/termostat-behr-oryg-audi-a4-b6-b7-a6-c5-1-8t-2-0-i3340040775.html

Opublikowano
:hi: pierwszy dzień w tym roku korzystałem ze słońce... efekt ledwo leże :decayed: strasznie trzeba w tym roku uważać i się smarować
Opublikowano

Panowie jakby ktoś szukał to mam taki telewizorek - NÓWKĘ nierozpakowaną

Philips 55PFL7007K - Ceneo.pl - 1000zł taniej !!!! - czyli za 5200zł

Opublikowano

eee Panowie działa Wam subskrypcja na email? bo ja nic nie dostaje od dzisiejszego poranka... kierwa :kwasny:

Opublikowano

KERCZI już myślałem że chcesz 1000zł :decayed:

Panowie macie jakiegoś speca który naprawia monitory??

Mój monitor 20'' Samsunga szlag trafił i chce sprawdzić czy to jakaś pierdoła czy juz lepiej kupić nowy.

Opublikowano

Pablo masz na osiedlu.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Daj namiary bo akurat nie kojarzę.

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.