Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mo ja zaraz wracam do Krakowa i robie to samo :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mo ja zaraz wracam do Krakowa i robie to samo :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

to zrób to też za mnie :wink:

Opublikowano
Mo ja zaraz wracam do Krakowa i robie to samo :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

to zrób to też za mnie :wink:

i za mnie też.. w ogóle to wpadlibyście na kawe :whistling:

Opublikowano
Mo ja zaraz wracam do Krakowa i robie to samo :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

to zrób to też za mnie :wink:

i za mnie też.. w ogóle to wpadlibyście na kawe :whistling:

Kiedy?

W PT u Wąskiego?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Mo ja zaraz wracam do Krakowa i robie to samo :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

to zrób to też za mnie :wink:

i za mnie też.. w ogóle to wpadlibyście na kawe :whistling:

Kiedy?

W PT u Wąskiego?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

wpadnij dzisiaj do mnie do pracy :decayed:

Opublikowano

Cuber zmień główne info o spotach na Wtorek.

Panowie proponuje dzisiaj zrobić małego spontana na klasykach które są na parkingu przy błoniach jak jest Wisła.

Ma być Daniel od 80ki, kolega od S6 i parę jeszcze osób.

Ja koło 21:00 bym tam podjechał.

Opublikowano
  • Autor

No to zmiana terminu spocików :) OSTATNIA!

WTOREK godzina 20-sta miejsce bez zmian!

Opublikowano
No to zmiana terminu spocików :) OSTATNIA!

WTOREK godzina 20-sta miejsce bez zmian!

No to ja będę wolny dopiero od północy :/

Opublikowano

fajna opcja z tym dzisiejszym spotem :wink: jak wyrobie/imy to przyjadę

Opublikowano
fajna opcja z tym dzisiejszym spotem :wink: jak wyrobie/imy to przyjadę

Jak pojedziesz to jeszcze na miejscu chce te koła przymierzyć więc pierun wie ile zejdzie ;-) Ale jak coś to jedną felgę będziesz wiózł na kolanach ;-)))

Opublikowano

powitać, Panowie:hi:

W takie upały nic nie wchodzi lepiej jak zimne piwko ;-)

true story, bro;) + FIFA i komplet szczęścia :decayed:

a co do spotów, to rozumiem, że teraz w niedzielę nie ma, tylko już we wtorek dopiero?

Opublikowano
Cuber zmień główne info o spotach na Wtorek.

Panowie proponuje dzisiaj zrobić małego spontana na klasykach które są na parkingu przy błoniach jak jest Wisła.

Ma być Daniel od 80ki, kolega od S6 i parę jeszcze osób.

Ja koło 21:00 bym tam podjechał.

Hmm, no może bym wpadł...

Działa Wam powiadamianie na @ o nowych wiadomościach w wątku?

Opublikowano
a co do spotów, to rozumiem, że teraz w niedzielę nie ma, tylko już we wtorek dopiero?

Tak.

Opublikowano

To pogadali z tym terminem spotów. Zastanawia mnie tylko dlaczego w ankiecie nie było podanych dni wolnych od pracy:whistling:

Opublikowano
  • Autor
To pogadali z tym terminem spotów. Zastanawia mnie tylko dlaczego w ankiecie nie było podanych dni wolnych od pracy:whistling:

Robercie, wygrała niedziela i....... i na spotach było 5-6 osób w dzień tygodnia było minimum 2 a nawet 3 razy tyle osób stąd brak w ankiecie tego dnia , po za tym za Niedzielami głosowały te osoby które w obecnej za Piatkiem czyli osoby nie od nas z rejonu........

Opublikowano

Dozobaczenia na klasykach:wink:

Opublikowano

Jak ja nienawidzę czwartkow!

Właśnie mi wypisuje mandat 200zł i 4 pkt i to praktycznie pod domem na Stella Sawickiego :doh:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

S6 C7 właśnie złapali :decayed:

Opublikowano
Jak ja nienawidzę czwartkow!

Właśnie mi wypisuje mandat 200zł i 4 pkt i to praktycznie pod domem na Stella Sawickiego :doh:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

S6 C7 właśnie złapali :decayed:

:facepalm::kwasny:

Opublikowano

Dobry :hi: po prawie tygodniu prowadząc zajęcia z elektroniki dla dzieciaków dochodzę do wniosku, że na syna jeszcze mam czas :decayed:

To jak teraz mam sobie ogarniać wtorki w robocie wolne na spoty?

Opublikowano

chyba odpadne ze spotów ...bo musze moją biała A4 sprzedać ..

kurde ten kryzys....

jutro wystawie na allegro ... niech sie dzieje :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.