Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie dzieki za spota wkońcu coś sie działo :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No bo przyjechales Ravka :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

gwiazda wieczoru :naughty:

Opublikowano
Pablo co z tego że maszyna gwizda jak kierowca piz*a :)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Mówiłem że to nie jedzie :decayed:

Nie dość że cięższe to jeszcze pełny bak mam więc z 1900kg teraz będzie ze mną ważyć to co się dziwisz że mi odszedłes :polew:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

gwiazda wieczoru :naughty:

Dokładnie :kox:

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Dzięki w ogóle za spota, fajny klimacik był tym razem i nowemu koledze który przyjął zaproszenie na spota, poznasz ekipę i będzie ok :naughty:

Opublikowano

Pablo ja proponuję Solvay jest tam parking na powietrzu i podziemny i mam blisko tak jak Ty do krokusa ;-) uważam że GK jest w centrum Krakowa i jest sprawiedliwie a raz na czas grila trzeba zamiast spota zrobić i nie pisać o tym za 5 dwunasta :-)

---------- Post dopisany at 05:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

Kto się że mną przejedzie w czwartek do warszawy zobaczyć auto?

Opublikowano

powitać :hi:

dzięki za wczorajszego spota :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota, było spoko :naughty:

Opublikowano
Pablo ja proponuję Solvay jest tam parking na powietrzu i podziemny i mam blisko tak jak Ty do krokusa ;-) uważam że GK jest w centrum Krakowa i jest sprawiedliwie a raz na czas grila trzeba zamiast spota zrobić i nie pisać o tym za 5 dwunasta :-)

Boseron napisałeś to w kontekście że ja specjalnie chce pod krokusem bo mam blisko:facepalm:

Czy nie napisałem wyraźnie że mi obojętne gdzie będą spoty? Mogą być nawet na Balicach i będę jeździł :wink4:

Tylko napisałem o dobrym miejscu gdzie jest większa przestrzeń i jest klimacik motoryzacyjny (czyt. kręcą się fajne furmanki i laseczki:decayed:)

Opublikowano

Siema Panocki :hi: miłej środy :decayed:

Opublikowano

+ za fajne auto

+ za fajne wyposazenie

+ za manual

- za przebieg, ktorego nawet chłop nie podał - czyli kręcony albo duzy

- za miejsce zamieszkania chłopa

- za jeszcze +/- 10k opłat - które musisz uiścić

- pamietaj o wtryskach i napinaczach (jesli szwab jeszcze nie zrobił)

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

fajne tylko dlaczego tak brzydko zrobione?!?! :/

Opublikowano
Opublikowano
Chyba lepiej jak poszukasz tego silnika w wersji 232KM lub 240KM

Ale to są już młodsze roczniki i większa dużo kasa, wszystko się rozchodzi ile ma przeznaczone na auto.

Opublikowano
Chyba lepiej jak poszukasz tego silnika w wersji 232KM lub 240KM

Ale to są już młodsze roczniki i większa dużo kasa, wszystko się rozchodzi ile ma przeznaczone na auto.

Pisałem jakiś czas temu że u nas w firmie był do sprzedania chyba 2005r ale z wsadzonym silnikiem ASB 232KM. Poszedł za 36000 z fakturą. I wtedy też na Allegro wisiał z tym samymn silnikiem z 2007 chyba roku za 37000 zł. Oba z Krakowa i zarejestrowane.

Opublikowano

Jak ja widzę a6 3.0 poniżej 40k to jest mi słabo... Albo odrazu przypomina mi się b8 za 40

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jak ja widzę a6 3.0 poniżej 40k to jest mi słabo... Albo odrazu przypomina mi się b8 za 40

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Ale to ode mnie z firmy było pewne. Przejęli go za długi i chcieli się szybko pozbyć dlatego taka cena. Zeszło na pniu do jakiegoś handlarza.

Opublikowano

No ale takich strzałów jest jeden na milion

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jak ja widzę a6 3.0 poniżej 40k to jest mi słabo... Albo odrazu przypomina mi się b8 za 40

Albo B5 za 5 tys i B6 za 15 tysi :kox:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 05:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

Kto się że mną przejedzie w czwartek do warszawy zobaczyć auto?

co masz ciekawego na oku?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.