Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

załatwialem tam wgniotki.

rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo.

ja ich polecam.

JA też polecam :wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

właśnie dostałem tel.że zalało garaż z moją Dwójką :kwasny:

upsik :/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Jak ostatnimi czasy ankieta w 3 dni miała już prawie 50 głosów tak tym razem coś opornie to idzie....

Opublikowano
siemka :hi:

Jak ostatnimi czasy ankieta w 3 dni miała już prawie 50 głosów tak tym razem coś opornie to idzie....

bo "niedzielni" walnęli focha :wink:

Robert a pokąd zalało wiesz ?

Opublikowano

fantomas wyjołeś mi to z ust :wink:

Opublikowano

to my urodzeni w niedzielę :wink:

byłem na całe szczęście straż pompowała całą noc i woda utrzymywała się do drzwi.Wody w środku auta brak ,tak że jest duża RADOŚĆ !! :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam

http://s24.postimg.org/4fi0fipdd/image.jpg:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa

4095zł hahah niezła cena

jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą?? :doh:

załatwialem tam wgniotki.

rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo.

ja ich polecam.

wgniotki robia dobrze i za dobra kase ale cos wiecej to juz jak za woły. wąski zobacz wycene

Opublikowano

D4NTE dzięki za odwiedziny :grin:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Wszyscy wiedzą jak się sprawdza by zobaczyć osoby które głosowały w ankiecie na dany dzień:question:

Opublikowano

ja nie wiem :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

to kliknij na liczbę oddanych głosów w ankiecie :)

Opublikowano

Dzieki :wink:

Opublikowano

Już wiesz :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

D4NTE dzięki za odwiedziny :grin:

Nie przyzwyczajaj się:grin:, weź się za robotę :decayed:

Kończę przywracać kompa po tym je..nym wirusie :kwasny:

komenda-glowna-policji-virus_1.png

Opublikowano

Siema

Panowie potrzebuje pożyczyć przepływomierz i n75 do a4 b5 1.8t aeb 150KM, musze wykluczyć kilka kwestii a te dwie idą na pierwszy strzał, nie ma ktos przypadkiem luznych takich częsci, ewentualnie nie chciałby do mnie podjechac na szybką podmianke???? stawiem czteropak :wink:

Opublikowano

To nie wirus tylko spyware , pieprzone wyłudzenia, można w trybie awaryjnym to wywalić.

Opublikowano

Gdy wchodził w tryb awaryjny momentalnie uruchamiał się ponownie do normalnego trybu windows :kwasny:

Opublikowano
:hi: pojeban... ta pogoda. Pociągi w Czechowicach stoją perony pozalewane
Opublikowano

wchodzisz w tryb awaryjny i walisz ten program on rozgniata karalucha :kwasny:

potem ściągnij sobie darmowego (30 dni triala) kasperskiego z nową bazą i przeleć system bo ten robal tworzy kilka kopii plików wykonwaczych exe i jak ich nie znajdziesz wszystkich to za prę dni będziesz miał powtórkę z rozrywki

miałem to dwa tygodnie temu

Opublikowano
Siema

Panowie potrzebuje pożyczyć przepływomierz i n75 do a4 b5 1.8t aeb 150KM, musze wykluczyć kilka kwestii a te dwie idą na pierwszy strzał, nie ma ktos przypadkiem luznych takich częsci, ewentualnie nie chciałby do mnie podjechac na szybką podmianke???? stawiem czteropak :wink:

N75 mam, jutro będę w krk od 8-10 więc możesz podjechać to Ci pożyczę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.