Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam!

Panowie potrzebuję szybkiej odpowiedzi: jaki koszt tylnej podgrzewanej szyby w sedanie B8? Oryginalna w aso oczywiście i jak ktoś się orientuje to całość z wymianą - telefony ASO już milczą (w sobote serwis nieczynny) więc zadaję pytanie tutaj. Pozdrawiam

Opublikowano
:hi: Paniska
Opublikowano

wiesz... no ładnie ładnie :wink: ale...

koza :decayed: w dół ją ! na glebę ! nie słuchaj ruksa.. ja 19tek szukam :naughty:

Opublikowano

D4NTE nie poznaję jest :kox:

To co wyżej z 3cm niżej i będzie malinka :grin:

Przed chwilą 96km/h mnie kropnął niebieski ale zamiast 200zł i 4 pkt poszło 50zł w dowodzik rejestracyjny :decayed: Beta przeszła chrzest :decayed:

Opublikowano

ale KOZICA na tych fotach wyżej :naughty::naughty:

Opublikowano

Na razie zostawiam 1BA, zobaczymy jak będzie się spisywało z tymi kołami.

6ahu6a5a.jpg

Znowu nie taka koza... :decayed:

Opublikowano

nie poczujesz kręgosłupa na tym zawiasie :)

Opublikowano
Na razie zostawiam 1BA, zobaczymy jak będzie się spisywało z tymi kołami.

będzie spisywało się tak jak kozica górska :decayed:

potrzebuje na przodzie zrolować nadkole.. ma ktoś może roleczkę lub wie kto ma?

arch-rolling-img-01.jpg

Opublikowano

Fanta a Ty już sprzedałeś to swoje zawieszenie?

Opublikowano
Fanta a Ty już sprzedałeś to swoje zawieszenie?

sprężyny mam zamówione a amorki 1bv leżą :wink: jak chcesz to bierz. może uda mi się podjechać na spota w niedziele to bym Ci przywiózł :wink:

Opublikowano
potrzebuje na przodzie zrolować nadkole.. ma ktoś może roleczkę lub wie kto ma?

http://www.wheels.uk.com/acatalog/arch-rolling-img-01.jpg

O kurw jaki sprzęt :grin: Czego to ludzie nie wymyślą :decayed:

Opublikowano
potrzebuje na przodzie zrolować nadkole.. ma ktoś może roleczkę lub wie kto ma?

http://www.wheels.uk.com/acatalog/arch-rolling-img-01.jpg

O kurw jaki sprzęt :grin: Czego to ludzie nie wymyślą :decayed:

wiesz skoro należysz do grona koza ków z bejcy to nie wiesz o tym, że istnieje taki sprzęcik do zaginania/rolowania rantów :wink: ot ciekawostka.. 2 raz Pablo czegoś nie wiedział :decayed: ŚWIĘTO ! no to :drunk:

Opublikowano

cisnie ktos na GSMP do limanowej??:wink:

Opublikowano
cisnie ktos na GSMP do limanowej??:wink:

:naughty:

Opublikowano
Fanta a Ty już sprzedałeś to swoje zawieszenie?

sprężyny mam zamówione a amorki 1bv leżą :wink: jak chcesz to bierz. może uda mi się podjechać na spota w niedziele to bym Ci przywiózł :wink:

Muszę się zastanowić :whistling:

Opublikowano
cisnie ktos na GSMP do limanowej??:wink:

:naughty:

ja w niedziele dopiero jade, moze pogoda dopisze...:wink:

Opublikowano
wiesz skoro należysz do grona koza ków z bejcy to nie wiesz o tym, że istnieje taki sprzęcik do zaginania/rolowania rantów :wink: ot ciekawostka.. 2 raz Pablo czegoś nie wiedział :decayed: ŚWIĘTO ! no to :drunk:

Powiem tyle :ssij::decayed: i nie wspominaj o bejcy bo widzę że dalej to do Ciebie nie dociera że nieumyślnie jeżdżę tym autem :whistling::naughty:

A o takim sprzęcie może nie widziałem bo po co? Ja bym tego nie robił tylko zlecił komuś by było dobrze zrobione :naughty:

Opublikowano

burżuj :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.