Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ok to na 20 pod Krokusem :wink:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

dzięki Panowie za spocika :wink:

ramzes tym tłumikiem to chyba gołębie na rynku spłoszyłeś :grin:

Robi robote :naughty: Dzieki za spota

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ramzes o tej feldze mówiłem:

Archiwalne: FELGI ROTA 18 5X112 5X100 5X114,3 Pruszków ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

Opublikowano
ramzes o tej feldze mówiłem:

Archiwalne: FELGI ROTA 18 5X112 5X100 5X114,3 Pruszków ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

z nimi jest coś nie tak. Jakim cudem tam są 3 rozstawy ?

Opublikowano
ramzes o tej feldze mówiłem:

Archiwalne: FELGI ROTA 18 5X112 5X100 5X114,3 Pruszków ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

z nimi jest coś nie tak. Jakim cudem tam są 3 rozstawy ?

mi chodziło tylko o model a rozstaw kolo pewnie podał 3 jako słowa kluczowe :wink:

Opublikowano
ramzes o tej feldze mówiłem:

Archiwalne: FELGI ROTA 18 5X112 5X100 5X114,3 Pruszków ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

Krzysiu wyskakuje mi blad 404 :facepalm:

Opublikowano
ramzes o tej feldze mówiłem:

Archiwalne: FELGI ROTA 18 5X112 5X100 5X114,3 Pruszków ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

Krzysiu wyskakuje mi blad 404 :facepalm:

u mnie działa

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

Co mówi Arab z HIV'em przed stosunkiem?

Raz kozie śmierć :grin:

Dobranoc :hi:

Opublikowano
ramzes o tej feldze mówiłem:

Archiwalne: FELGI ROTA 18 5X112 5X100 5X114,3 Pruszków ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

Będzie mieszkanie wolne od końca września 2 pokojowe jeśli cię interesuje ,bo moja siostra sie przeprowadza ul.Pradnicka wiem ze ona placi ze wszystkim 1300zl jak coś to pisz

Opublikowano

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

moje to bee :whistling:
Opublikowano

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

moje to bee :whistling:

trochę daleko :kwasny:

Opublikowano

PANOWIE szukam mieszkania 2 pokojowego do wynajęcia tak do 1200zl ze wszystkim maksymalnie.. jak ktoś coś wie to proszę o kontakt :wink:

moje to bee :whistling:

a propos Twojego to musimy pogadac

Opublikowano

jestem otwarty :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi:dobry dzień

1 dzień w pracy po urlopie - nie jest źle :decayed:

Opublikowano

czyli dobra wypłata :decayed:

Opublikowano
czyli dobra wypłata :decayed:

tak tak :wink: możesz kolego pomóc w temacie o którym gadaliśmy :decayed:

Opublikowano
czyli dobra wypłata :decayed:

tak tak :wink: możesz kolego pomóc w temacie o którym gadaliśmy :decayed:

już działam :wink:

Opublikowano
czyli dobra wypłata :decayed:

tak tak :wink: możesz kolego pomóc w temacie o którym gadaliśmy :decayed:

już działam :wink:

thx :thankyou2::wink:

Opublikowano
:hi: Powitać przy poniedziałku. Jutro niestety już na 100% nie będzie mnie na spocie bo obecnie przesiaduje w Bielsku :wink: Jakby ktoś coś potrzebował z tych rejonów to pisać PW koło czwartku wracam do krk.
Opublikowano

Szanowne grono w środę 14.08 od godziny 16 do późnych godzin wieczornych zapraszam na uroczyste /klubowe/otwarcie myjni .Będzie grill,piwko,panienki,itp a

dla chętnych na mycie 50 % rabatu :wink:

Zabierzów ul.Krakowska 280 /wjazd Krakowskiego Biznes Parku/

https://maps.google.pl/maps?q=50.108414,19.823422&num=1&t=m&z=17

proszę o potwierdzenie obecności i chętnych na mycie :wink:

Serdecznie zapraszam

Opublikowano
Szanowne grono w środę 14.08 od godziny 16 do późnych godzin wieczornych zapraszam na uroczyste /klubowe/otwarcie myjni .Będzie grill,piwko,panienki,itp a

dla chętnych na mycie 50 % rabatu :wink:

Zabierzów ul.Krakowska 280 /wjazd Krakowskiego Biznes Parku/

https://maps.google.pl/maps?q=50.108414,19.823422&num=1&t=m&z=17

proszę o potwierdzenie obecności i chętnych na mycie :wink:

Serdecznie zapraszam

Ja będę i jestem chetny na mycie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.