Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski dziękuje bardzo za pomoc :thankyou2:

Opublikowano
Wąski dziękuje bardzo za pomoc :thankyou2:
proszę :wink:
Opublikowano
:hi: Krakusy

I jak leci Ktoś z grodu na:

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-prn2/8857_394607640657534_1160324089_n.jpg

Zgłoszenia jeszcze do jutra :decayed:

Jakby się miało nudzić w domu to zapraszamy :naughty:

nawet z nudów bym tam nie pojechał :grin::decayed::wink:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Mycie:

1. Gruszka

2. KERCZI

3. PABLO

4. D4NTE

Grillowanie:

1. Wąski

2. KERCZI

3. Gruszka

4. PABLO

5. D4NTE

6. Themon

7. gucio

8. lennox

9. fantowski

10. FANTOMAS

Lista na szybko, kto jeszcze będzie to dawać znaka.

widzę, że kolega nieuważnie czyta forum...

pod nr 3 jest fantowski :naughty:

zresztą stali bywalcy myjni czyt. VIPy wieżdżają bez kolejki zatem jak się tylko czarny ślizg pojawi to ustępować miejsca :grin:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

dopisz do listy jeszcze pablo_ua4 :wink:

Opublikowano

sorry fanta na szybko listę zapodałem, już edytuję posta.

Done!

Panowie jakaś propozycja wcześniejszej ustawki w okolicach makro, lub dalej jak ulica Pasternik i po prawej jest stacja Arge, ja będę się wybierał przed 18:00 w razie czego.

:arrow2:https://maps.google.pl/maps?q=krak%C3%B3w&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.096096,19.873141&spn=0.003999,0.009645&sll=51.953751,19.134379&sspn=7.869707,19.753418&t=h&hnear=Krak%C3%B3w,+Wojew%C3%B3dztwo+ma%C5%82opolskie&z=17

Opublikowano

Czy ktoś z szanownych forumowiczów słyszał o jakiejś niby cichej akcji serwisowej wymiany wtrysków w 2.0 tdiku?

Opublikowano
Czy ktoś z szanownych forumowiczów słyszał o jakiejś niby cichej akcji serwisowej wymiany wtrysków w 2.0 tdiku?

To było w volkswagenach z tego co kojarzę a audi nie wchodziło w tą akcję niestety.

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

neaf będziesz dzisiaj?

Opublikowano

prośba do wszystkich tych, którzy jadą dziś na grilla do Wąskiego:

weźcie sobie jakieś fotele turystyczne lub inne siedziska bo z tym może być lekki problem :wink:

Opublikowano

Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

w serwisie

Opublikowano
Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

w serwisie

:grin:

Opublikowano
Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

w serwisie

gdzies musialem go zawiezc zeby wgrali serie...

smutno mi sie patrzylo na Ciebie jak musze ruszac z trojki i to Cie objezdzam..

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

fart w niefarcie :shock3:

Ginetta G55 GT3 Struck By Flying Door - YouTube

Opublikowano

Done!

Panowie jakaś propozycja wcześniejszej ustawki w okolicach makro, lub dalej jak ulica Pasternik i po prawej jest stacja Arge, ja będę się wybierał przed 18:00 w razie czego.

:arrow2:https://maps.google.pl/maps?q=krak%C3%B3w&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.096096,19.873141&spn=0.003999,0.009645&sll=51.953751,19.134379&sspn=7.869707,19.753418&t=h&hnear=Krak%C3%B3w,+Wojew%C3%B3dztwo+ma%C5%82opolskie&z=17

tylko po co :wink:

Opublikowano
Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

w serwisie

+10 :grin::thumbup:

Opublikowano
Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

w serwisie

+10 :grin::thumbup:

KOLEGA !!!

Zostajesz wyrzucony z myjni :)

Opublikowano
Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

w serwisie

+10 :grin::thumbup:

KOLEGA !!!

Zostajesz wyrzucony z myjni :)

pffff :decayed::grin:

Opublikowano
Czy ktoś z szanownych forumowiczów słyszał o jakiejś niby cichej akcji serwisowej wymiany wtrysków w 2.0 tdiku?

byla jedna, ale tak cicho mowili ze nie doslyszalem o co chodziło :grin:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Fanta niektórzy mają Avanta :P

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

w serwisie

+10 :grin::thumbup:

KOLEGA !!!

Zostajesz wyrzucony z myjni :)

pffff :decayed::grin:

zobaczysz, Bartuś juz wkopał przy wjezdzi takie malutkie krawezniczki ogrodowe :grin:

Opublikowano

ktoś by chciał podobną deskę w swoim AUDI? aaa... przepraszam lub w dresowozie :grin:

Zobacz: Deski rozdzielcze samochodów z lat 80. - Wykop.pl

Opublikowano
ktoś by chciał podobną deskę w swoim AUDI? aaa... przepraszam lub w dresowozie :grin:

Zobacz: Deski rozdzielcze samochodów z lat 80. - Wykop.pl

większość lubi mieć coś czego nie ma ktoś a skoro TY już masz taką deskę to nie będziemy Cię kopiować :grin::decayed::wink:

Opublikowano
Czy ktoś z szanownych forumowiczów słyszał o jakiejś niby cichej akcji serwisowej wymiany wtrysków w 2.0 tdiku?

To było w volkswagenach z tego co kojarzę a audi nie wchodziło w tą akcję niestety.

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

dzięki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.