Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Objechalem wlasnie rs4 b7 :)

tiaa... tą swoją pestką

a potem się obudziłeś z klejem w gaciach

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, wywalilbys chociaz nazwe AQUA AUTO jak juz wrzucasz filmiki na YT to po 1.

ramzes specjalnie dla Ciebie :)

SAM_1383.JPG

jak tak sobie patrze na zdjecia - to w tym klubie nie ma normalnych osob...

:whistling::whistling::whistling:

SAM_1367.JPG

SAM_1368.JPG

SAM_1369.JPG

SAM_1377.JPG

SAM_1378.JPG

tutaj troche furaczków...jedyna słuszna marka...

SAM_1348.JPG

SAM_1350.JPG

SAM_1347.JPG

SAM_1345.JPG

SAM_1360.JPG

ODMIEŃCY...

SAM_1351.JPG

no i finał...

SAM_1380.JPG

SAM_1371.JPG

SAM_1372.JPG

SAM_1380.JPG

SAM_1387.JPG

SAM_1389.JPG

SAM_1391.JPGSAM_1395.JPG

i na koniec...

20130815_010510.jpg

a sponsorem imprezy był....

1173663_10201083967715229_399735456_n.jpg

Dziękuje Dobranoc

Opublikowano

pestka sobie wszczepił w prawą grabę polerkę rotacyjną czy ma tak wyrobiony nadgarstek od męczenia gruchy

SAM_1378.JPG

Opublikowano

KERCZI zmienione, nikt tego nie widzi bo filmik jest niepubliczny :decayed:

Opublikowano

Panowie,

poszukuje chetnej osoby do pracy w dniach 30, 31 SIERPIEN,02-07 WRZESNIA w godzinach 05:00 - 10:00

Wymagania:

*Prawo jazdy kat. B

*ze dwa dni trzeba przejechac sie wczesniej z kierowca i poznac trase

Stawka: 700zł

Opublikowano

KERCZI jak coś to dawaj znać.

Opublikowano

foty kozak Kerczi w tym stroju to wpuścili cię pewnie tylko do biedronki :polew:

Opublikowano

i tu sie mylisz....trafilismy do Skandali :)

Opublikowano
i tu sie mylisz....trafilismy do Skandali :)

Nie trafiliśmy, tylko miłościwie Was zabrałem

Opublikowano

cholera przyszedł mi mandat z ITD do firmy 300zł i 6 pk :facepalm:

Opublikowano

Głuptoki byliście w tej A6 :decayed: wąski mógł was nagrać jak jechał ze mną :grin:

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

cholera przyszedł mi mandat z ITD do firmy 300zł i 6 pk :facepalm:

Ile masz już punktów?

Ja w tym roku nazbierałem już 10 :kwasny:

Opublikowano
Głuptoki byliście w tej A6 :decayed: wąski mógł was nagrać jak jechał ze mną :grin:

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

cholera przyszedł mi mandat z ITD do firmy 300zł i 6 pk :facepalm:

Ile masz już punktów?

Ja w tym roku nazbierałem już 10 :kwasny:

To mój pierwszy mandat :decayed:

Opublikowano

Pablo ale co to Ci się stało? Ze a6 wciągnęła betke?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo ale co to Ci się stało? Ze a6 wciągnęła betke?

A kiedy się ścigaliśmy :decayed:

Patrzyliśmy co żeście wydziwiali na drodze :decayed:

Opublikowano
Pablo ale co to Ci się stało? Ze a6 wciągnęła betke?

A kiedy się ścigaliśmy :decayed:

Patrzyliśmy co żeście wydziwiali na drodze :decayed:

ta wez sie

Opublikowano

Kerczi, PW

Opublikowano

Dzięki Panowie za wczoraj, mimo, że pewnie ominęła mnie najważniejsza część imprezy. ;] (przynajmniej u mnie były obiecane panienki ;) )

@Wąski, będę dzwonił w sprawie Komplet Plus. :)

Also, ktoś ma możliwość odebrania części z rabatem z Bełtowskiego? Nie płaciłem zaliczki. Blenda na przód 8E0 807 285 AT 1QP

Opublikowano

No to widzę że impra się udała, to super,

Karol masz racje w tym klubie nie ma normalnych osób ;-)

Fotki Kozak, tylko dlaczego każdego bolal środkowy palec :-)

Opublikowano
Panowie,

poszukuje chetnej osoby do pracy w dniach 30, 31 SIERPIEN,02-07 WRZESNIA w godzinach 05:00 - 10:00

Wymagania:

*Prawo jazdy kat. B

*ze dwa dni trzeba przejechac sie wczesniej z kierowca i poznac trase

Stawka: 700zł

podeślij większe info na pw ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.