Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gruszka, dzięki. Jesteś nieoceniony :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kolega

No Ty też:friends:

:eusathink:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Siemka po małej nieobecności :):decayed:

HEJKA jak było -ciepło :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Było jak zawsze , za***iście :) Zrobiłęm sobie wycieczkę na PAG :) miałem dzwonic do ciebie co tam pozwiedzać no ale jakos tak wyszło hehehe

Opublikowano

podobał się PAG ?? mała mieścina ale ładna

Opublikowano

To zobaczcie sobie next time most prowadzący na KRK

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
To zobaczcie sobie next time most prowadzący na KRK

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Albo sprobujcie przejecjsc przez niego na motorze albo z przyczepa

Opublikowano
To zobaczcie sobie next time most prowadzący na KRK

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Albo sprobujcie przejecjsc przez niego na motorze albo z przyczepa

Nie można czy taki krzywy ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

Kerczi byłem widziałem :)

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

OGR wiatr wiatr i jeszcze raz wiatr :)

Opublikowano

Michał jak zaczął lać za mostem i przyszedł wiatr to zdążył tylko się chwycić drzwi a nogi mu lataly w powietrzu jak na filmie, a dzieciak jego krzyczał do niego: Tatusiu nie odlatuj :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Kerczi byłem widziałem :)

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

OGR wiatr wiatr i jeszcze raz wiatr :)

aaa spoko ;-)

PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ?

Opublikowano

125412_adios_kominy.jpg

Poranna wizyta u Witka w Mogile i adios kominy :decayed:

Opublikowano

I co wystawiles?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
I co wystawiles?

Ori tłumik z 525D z tego roku, dodatkowo siatkę nową założyłem bo jedna się już kończyła, auto trochę odżyło i nie burczy, cisza totalna.

Wystawię na allegro ten wydzior może ktoś kupi :grin:

Wąski pozdrawiał Cię :wink:

Opublikowano
Kerczi byłem widziałem :)

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

OGR wiatr wiatr i jeszcze raz wiatr :)

aaa spoko ;-)

PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ?

602 279 619 Janusz

Opublikowano
Kerczi byłem widziałem :)

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

OGR wiatr wiatr i jeszcze raz wiatr :)

aaa spoko ;-)

PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ?

602 279 619 Janusz

To jakaś firma ?

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Znalazłem jakiś wątek gdzie go bardzo polecają: Forum Południowców • Zobacz temat - A1 w krakowie

Zadzwonię, dzięki ;-)

A swoją drogą potrzebuję też trochę sobie przypomnieć angielki, głównie chodzi o mówienie. Jakby ktoś miał jakiś kontakt to podrzućcie info.

Opublikowano
Kerczi byłem widziałem :)

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

OGR wiatr wiatr i jeszcze raz wiatr :)

aaa spoko ;-)

PS: Panowie, korzystając z okazji wolnego czasu chciałem sobie zrobić prawko na motor. Gdzie polecacie się zapisać na kurs ?

602 279 619 Janusz

To jakaś firma ?

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Znalazłem jakiś wątek gdzie go bardzo polecają: Forum Południowców • Zobacz temat - A1 w krakowie

Zadzwonię, dzięki ;-)

A swoją drogą potrzebuję też trochę sobie przypomnieć angielki, głównie chodzi o mówienie. Jakby ktoś miał jakiś kontakt to podrzućcie info.

727 906 003 michał

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

I Janusz i Michał to własciciele jeden szkoly jazdy drugi językow powolaj sie na mnie. Bartek Gruszczak sie nazywam

Opublikowano

O widzisz, dzięki kolego ;-)

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

A u Ciebie tańce jak dobrze kojarze ?

Opublikowano
A u Ciebie tańce jak dobrze kojarze ?

Nie widać na spocie jak tańczy :wink:

Częściej przyjeżdżaj na spoty to byś wiedział :naughty:

Opublikowano

Ja bym chętnie był co spot ale co z tego jak żona co drugi, trzeci dzień ma nocny dyżur :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.