Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo, czemu powtarzasz czyjes posty? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaraz będzie Criss on Cars :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Fanta, tego lapka bym Ci oddal dzisiaj bo mi sie wala po domu.

Naciapane z sedesu ...

nie ma mnie w krk

No to d*pa. Kiedy wracasz ?

A tak swoją drogą to zadzwoń do Pucha bo potrzebuje miejsca w piwnicy i chce wywalić Twoją podsufitkę do kosza.

wracam w niedziele wieczorem... spoko odbiore od niego ten sufit... w sumie moglem przed wyjazdem do domu bo tak to znowu nie wiem gdzie go dam ale spoko zabiore..

śruby szukałeś ?? :whistling:

Opublikowano
Panowie czy mógłby mi ktoś sprawdzić ile w ASO wołają za zbiornik wyrównawczy cieczy chłodzącej??

Sprawdź sobie numer w ETCE (link w dziale części) a później http://sklep.gajos.com.pl/

Opublikowano
Fanta, tego lapka bym Ci oddal dzisiaj bo mi sie wala po domu.

Naciapane z sedesu ...

nie ma mnie w krk

No to d*pa. Kiedy wracasz ?

A tak swoją drogą to zadzwoń do Pucha bo potrzebuje miejsca w piwnicy i chce wywalić Twoją podsufitkę do kosza.

wracam w niedziele wieczorem... spoko odbiore od niego ten sufit... w sumie moglem przed wyjazdem do domu bo tak to znowu nie wiem gdzie go dam ale spoko zabiore..

śruby szukałeś ?? :whistling:

możemy przeszukać razem bo mam wszystko w jednej torbie ale było tylko to co Ci dałem. Jak trzeba to oddam w kasie.

Opublikowano
Fanta, tego lapka bym Ci oddal dzisiaj bo mi sie wala po domu.

Naciapane z sedesu ...

nie ma mnie w krk

No to d*pa. Kiedy wracasz ?

A tak swoją drogą to zadzwoń do Pucha bo potrzebuje miejsca w piwnicy i chce wywalić Twoją podsufitkę do kosza.

wracam w niedziele wieczorem... spoko odbiore od niego ten sufit... w sumie moglem przed wyjazdem do domu bo tak to znowu nie wiem gdzie go dam ale spoko zabiore..

śruby szukałeś ?? :whistling:

jak chcesz mozesz go na jakis czas dac do mnie

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

zapraszam :wink: w końcu odpaliłem skuter :decayed:

:wink:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Karol szybki serwis dał radę ;)

Opublikowano

Gruszka, dzięki. Jesteś nieoceniony :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Gruszka, dzięki. Jesteś nieoceniony :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

nie za ma co, jak zmienisz zdanie i będziesz jednak chciał kupić jakieś fajne auto to biere Twoje

Opublikowano
Gruszka, dzięki. Jesteś nieoceniony :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

nie za ma co, jak zmienisz zdanie i będziesz jednak chciał kupić jakieś fajne auto to biere Twoje

Nie ma co kupić...

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo, czemu powtarzasz czyjes posty? :naughty:

Bo wrzucam coś na co warto zwrócić uwagę i podzielić się ze swoimi :wink:

Ty tak już nie szpieguj :naughty:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Gruszka w poniedziałek Ci sprawdzę ceny u moich w reperatorium na Studenckiej bo w sobotę nie pracują.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Niedaleka przyszłość telefonów.

Opublikowano

Takie ekrany są już od jakiegoś czasu przecież ;-)

Opublikowano
Wąki, tak patrzę po zdjeciach to majny garaż na myjnię ;-) Można u Ciebie samemu sobie auto umyć ? Mam swoje kosmetyki i chciałbym to w końcu raz a dobrze i dokładnie zrobić ;-) Tylko uprzedzam że mi trochę zejdzie ;-)

Ogr ja to widzę tak...

Wypozyczylbys koledze swoją drugą połowę w celu sprawdzenia swoich gumek i uprzedzam trochę zejdzie ;-)

chyba kiepsko co :-)

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Dobranoc

Opublikowano
Wąki, tak patrzę po zdjeciach to majny garaż na myjnię ;-) Można u Ciebie samemu sobie auto umyć ? Mam swoje kosmetyki i chciałbym to w końcu raz a dobrze i dokładnie zrobić ;-) Tylko uprzedzam że mi trochę zejdzie ;-)

Ogr ja to widzę tak...

Wypozyczylbys koledze swoją drugą połowę w celu sprawdzenia swoich gumek i uprzedzam trochę zejdzie ;-)

chyba kiepsko co :-)

Dogadamy sie ;-)

Bosek, ja się tylko pytam :-) Szukam gdzies takiego miejsca po prostu itp.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

siema wszystkim :hi: za tydzień w sobote jade do warszawy na jeden dzień jak ktoś coś to pw

Opublikowano
Gruszka, dzięki. Jesteś nieoceniony :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kolega

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Gruszka, dzięki. Jesteś nieoceniony :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kolega

No Ty też:friends:

Opublikowano
  • Autor

Siemka po małej nieobecności :):decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.