Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@PABLO, posiedzieć dłużej się chyba się nie uda. ;( Wpadli mi na mieszkanie goście z trójmiasta.

Postaram się jednak wpaść na chwilę zobaczyć co się święci jak będę odbierał samochód z COMPSportu (o ile zabieg zakończy się*sukcesem).

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie, kto ma jakąś porządną taśmę dwustronną piankową co by tablicę przednią przykleić bez ramki do listwy? Nawet jakbym powiercił dziury by przykręcić ramkę to się*najzwyczajniej nie chce zmieścić w przygotowanym wgłębieniu. :/

mam takową :wink:

Opublikowano

Wąski popatrz co się dzieje na dojazdówce do Zabierzowa:

1185486_643144095698579_2113141054_n.jpg

:decayed:

Opublikowano

Wąski - pomyślimy czy zmienić ramkę na taśmę jak zajadę na myjnię. :P

Opublikowano

Objechalem wlasnie rs4 b7 :)

Opublikowano

True :-) i w dodatku cos sprawdzales w schowku

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie miłego grillowania ja niestety pracuje, albo jak kto woli

Kto nie ma auta ten nie jedzie :/ f*ck

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Skrzynka się naprawia chociaż tyle

Opublikowano
Czy ktoś z szanownych forumowiczów słyszał o jakiejś niby cichej akcji serwisowej wymiany wtrysków w 2.0 tdiku?

tak, wymieniaja wtryski siemensa w silniku o symbolu BRD (170KM). gdy ja wymienialem u siebie to warunkiem bylo zwarcie na wtrysku, nie wiecej niz 6 lat, niecofany licznik i samochod musial byc odstawiony laweta do ASO (nie holowany). W tym roku wymienial moj znajomy i juz mu wymienili bez zwarcia - czyli na sprawnym samochodzie.

Opublikowano
Objechalem wlasnie rs4 b7 :)

Hehe, bo tam sa fakeowe konie :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Panowie dzieki za WASKIEGO spota zróbcie fote kercziemu na koniec imprezy jestem ciekawy jak bedzie wygladal :polew:

Opublikowano

może mi się uda wpaść .startujesz ?

Pojadę, dawno Sej nie oddychał pełną piersią to go przewietrzę :wink:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Witam, jedzie ktoś gdzieś dziś?

Opublikowano

dzięki za kuraka z karkiem

to mówiłem ja, Japko

Opublikowano

dziękówa za grilla i doborowe towarzystwo :wink: zdjęcia Kercziego nie będe wrzucać bo za bardzo go lubie ale facepalm dobry jest :wink:

dzień zakończył się pkt i mandatem Jurka... szkoda :kwasny:

Opublikowano
dziękówa za grilla i doborowe towarzystwo :wink: zdjęcia Kercziego nie będe wrzucać bo za bardzo go lubie ale facepalm dobry jest :wink:

dzień zakończył się pkt i mandatem Jurka... szkoda :kwasny:

gdzie Wy tych miśków znaleźliście?

jak jechaliśmy to nic po drodze nie było...

Też dzięki za towarzycho i grila. Było zacnie :decayed:

Opublikowano
dziękówa za grilla i doborowe towarzystwo :wink: zdjęcia Kercziego nie będe wrzucać bo za bardzo go lubie ale facepalm dobry jest :wink:

dzień zakończył się pkt i mandatem Jurka... szkoda :kwasny:

gdzie Wy tych miśków znaleźliście?

jak jechaliśmy to nic po drodze nie było...

Też dzięki za towarzycho i grila. Było zacnie :decayed:

Bo my z grila pojechalismy jeszcze opanowac swiat.

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

image.jpg

Opublikowano

Fanta, tego lapka bym Ci oddal dzisiaj bo mi sie wala po domu.

Naciapane z sedesu ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.