Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Powitać... widzę, że grill całkiem całkiem :naughty: ja niestety leżałem chory w łóżku i dalej się ciulowo czuje :thumbdown:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej Ogr to był zarcik

Most na Krk wymiata a jeszcze ładniejszy jest tam Park z wodospadem,

Co do szkoły jazdy pracuje z Kilkoma właścicielami własnych szkół :-) angielski... Moja pracuje w studium języków obcych może kogoś polecić ;-)

Opublikowano

hehehe, no wiem wiem ;-)

A właśnie, słyszałem o jakiejś szkole gdzie pracuje dużo policjantów. Ponoć dobrze uczą i mają dobrą zdawalność kursantów.

Opublikowano

Słuchaj moi koledzy prowadzą własne szkoły nauki jazdy do tego jeżdżą u nich obecni lub byli policjanci, jeden specjalizuje się w motocyklach, sam chce zrobić kat A więc możemy razem się zapisać :-)

Opublikowano

Możemy byloby raźniej :-)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

uciekam do pracy....dziś sobota ciepło będzie sie działo :kwasny:

Opublikowano
uciekam do pracy....dziś sobota ciepło będzie sie działo :kwasny:

Długi weekend jest więc nie powinno być takiego ruchu nawet w klubach :decayed:

Opublikowano

Pablo pokaz bete bez kominow

Opublikowano
Pablo pokaz bete bez kominow

Wiem że nie wierzysz ale to prawda nie ma kominów :decayed:

Za chwile zejdę do auta to zrobię i będzie KENIA! :grin:

Opublikowano

beta bez kominów to nie beta :facepalm::decayed:

Opublikowano

KERCZI specjalnie dla Ciebie, fotki przed sekundą zrobione :decayed:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

beta bez kominów to nie beta :facepalm::decayed:

W dieslu to co innego :grin:

Opublikowano

Pablo nie pitol upitoliłeś tylko same końcówki :grin:

Opublikowano

Pablo, wracaj do kominow, teraz BETA nie robi :)

p.s. tak powaznie to w koncu wyglada ludzko to auto, zmien jeszcze te ledy od tablicy rej. na słabsze...

p.s.2. nie wiem co maja kierowcy tych betek - ale juz widzialem 4 łaczenie z Twoja ktore jezdza na ringach i halogenach w ciagu dnia

Opublikowano

Może zmienię na słabsze zobaczymy chyba że wcześniej któraś się spali..

20022011034.jpg

KERCZI co myślisz nad taką KENIĄ? :grin::decayed:

Opublikowano

sam mam hidziory w Halo :)

Opublikowano

5000K?

Coś ten chłop z Balickiej gra w kulki bo już czekam ponad tydzień na zestaw oświetlenia taki jak wyżej.

Opublikowano

Mowilem, zamow od chlopka ze skawiny - ma kozackie

Opublikowano
Mowilem, zamow od chlopka ze skawiny - ma kozackie

Daj namiary na gościa albo jego ofertę.

Opublikowano

A ja wsadzilem ledy w halo.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

CYFROWY ZESTAW XENON HID H9/H11 6000K CANBUS (3442783877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

TYLKO NIE MARUDZIC MI ZE DROGO...bo sa to jedne z lepszych...slimy/nie zakłocaja CB i nie wywalaja błędy na FISie...ale działaja tak jak maja a nie ze miały ale nie wyszło...

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

p.s. mozesz sie z nim umowic na gieldzie na rybitwach w weekend zeby nie jezdzic do Skawiny

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

ta Gruszka tyś widział...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.