Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahhahhahahaahaa dobre :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To musze uwazać w Niedziele :D

Opublikowano

Kamil , jak się czujesz?

dzisiaj akurat jak gumowa wywłoka :decayed:

ale nie przyzwyczajajcie sie :guma:

Opublikowano

to lipa...

mówiłem Ci wczoraj siedz w domu to jak pojebany chciałeś mi vagować samochód :decayed:

Opublikowano

nie no Piotrek musiałem po prostu :)

Opublikowano

Panowie co myślicie bo pewnie znowu kolejny nasz kolega kupi nową :audi: :?: :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-model-2000-skora-C6383634.html

Lub ta

http://allegro.pl/show_item.php?item=445479354

:kox:

Opublikowano

nie no Piotrek musiałem po prostu :)

:notworthy::good:

Opublikowano

:hi: Kur*wa spędziłem dziś w aucie 14 godzin i mam dość, a wawa to jakieś ....... miejsce, od Janek 16,5 kilometra jechałem 2 godziny i 5 minut :shocked:

Trzeba znac dobre objazdy :decayed:

Bylo nie pchac sie przez Janki...

Opublikowano

Trzeba znac dobre objazdy :decayed:

Bylo nie pchac sie przez Janki...

zgubiłeś tu coś? :baseball::decayed:

Opublikowano

Trzeba znac dobre objazdy :decayed:

Bylo nie pchac sie przez Janki...

zgubiłeś tu coś? :baseball::decayed:

Piotrek nie bądz taki agresywny bo kolega mod się wystraszył :decayed:

Opublikowano

Z tym kolegą modem to ja akurat przegadałem więcej niż z Tobą więc nie bój żaby :naughty:

Opublikowano

Panowie co myślicie bo pewnie znowu kolejny nasz kolega kupi nową :audi: :?: :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-model-2000-skora-C6383634.html

Lub ta

http://allegro.pl/show_item.php?item=445479354

:kox:

pierwsza opcja jakoś bardziej mi siada. W drugim linku widać, że to perfidny handlarz, totalnie ściemniający. Zapewnia, że przebieg prawdziwy w porównaniu z innymi ofertami, zaś sam przebiegu nie podaje....(pewnie jeszcze zastanawia się na ile go cofnąć:))

Ja wole opcje pierwszą:)

Opublikowano
  • Autor

Pablo a Ty znowu z tymi linkami i ogłoszeniami :polew: :polew:

Opublikowano

stara się chłopak :D jeszce trochę i małopolska będzie miała najwięcej użytkowników A4 :D

Opublikowano

Pablo a Ty znowu z tymi linkami i ogłoszeniami :polew: :polew:

Ty też Grzegorzu dziś dawałeś czadu z linkiem :naughty:

Opublikowano

stara się chłopak :D jeszce trochę i małopolska będzie miała najwięcej użytkowników A4 :D

:naughty: :naughty: :naughty:

:kox:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:06_________________________________________________

Pablo a Ty znowu z tymi linkami i ogłoszeniami :polew: :polew:

No co Grzesiu, kręci się interesik :naughty:

:polew:

Opublikowano

wiedziałem, że o to mu chodzi :wink4:

ciekawe tylko ile za to mu płacą :slina:

Opublikowano
  • Autor

hmmm Pablo a jaki interesik ? Bo jak znowu przywieziecie taką audike jak ta ostatnio to kurde Pablo do okulisty :evil:

Opublikowano

wiedziałem, że o to mu chodzi :wink4:

ciekawe tylko ile za to mu płacą :slina:

Nie długo kupuję B7 :naughty: :naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:13_________________________________________________

hmmm Pablo a jaki interesik ? Bo jak znowu przywieziecie taką audike jak ta ostatnio to kurde Pablo do okulisty :evil:

Widzieliśmy jaka była, najwazniejsze ze się podobała włąscicielowi :)

Zobaczysz niebawem ostatnią sztukę jaką przywiezli koledzy po naszym wczesniejszym rezaniu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm no ciekaw jestem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.