Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tu myslałem ze dzis kolejne 10 stron będzie naspamowane a tu luzik :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________http://www.lalalalalalalalalalalalalalalalalala.com/

:polew:

Opublikowano

BRY :hi::cool1:

Kot w specyfikacji WRC

Glupio tak samemu sie smiac do monitora :decayed: moze w towazystwie bedzie ciekawiej :kox: :kox:

ps. widac zalety QUATTRO... :polew: :polew:

Opublikowano

hahahahhaahahhahahahahahahahahhahaha

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:30_________________________________________________Diego miażdzysz :polew:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

opanuj się bo popuścisz

Opublikowano

Trzeniu daję radę :wink4:

A ty jak tam?? :D

Opublikowano
:hi: Kur*wa spędziłem dziś w aucie 14 godzin i mam dość, a wawa to jakieś ....... miejsce, od Janek 16,5 kilometra jechałem 2 godziny i 5 minut :shocked:, wogóle te nasze drogi są pojeba*ne a kierowcy to już dramat, myslałem że mi się długie spalą od mrugania :polew:
Opublikowano

myslałem że mi się długie spalą od mrugania :polew:

:decayed:

Opublikowano
Pablo rozumiem że to oglądasz jako dobranockę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie, puściłem właśnie ją Tobie :D

Opublikowano

z takich gUpich podspiewanek to "najlepsze" są nieśmiertelne parabole :decayed:

http://j-klimek.ovh.org/

Opublikowano
ciekawa :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:53_________________________________________________

Nie, puściłem właśnie ją Tobie

nie wiem po co wklejać na forum takie idotyzmy, jak już nie masz co pisać to lepiej sobie odpuścić niż takie gnioty wklejać
Opublikowano

parabole sa dobre i trzymaja sie dlugo :-)

Opublikowano

irko nie odwiedzasz już kolegi? :naughty:

Kamil , jak się czujesz?

Opublikowano

co to ranek :gwizdanie:

Grześ dziękuję za przysługę :notworthy:

proszę bardzo :decayed:
Opublikowano
ciekawa :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:53_________________________________________________

Nie, puściłem właśnie ją Tobie

nie wiem po co wklejać na forum takie idotyzmy, jak już nie masz co pisać to lepiej sobie odpuścić niż takie gnioty wklejać

A co taki jestes poważny Grzesiu?? :)

Luzik :wink4:

Masz tu coś http://www.cwaniak.rembertow.net/

Tylko się nie obrazaj :> hehe

Opublikowano
ciekawa :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:53_________________________________________________

Nie, puściłem właśnie ją Tobie

nie wiem po co wklejać na forum takie idotyzmy, jak już nie masz co pisać to lepiej sobie odpuścić niż takie gnioty wklejać

A co taki jestes poważny Grzesiu?? :)

Luzik :wink4:

Masz tu coś http://www.cwaniak.rembertow.net/

Tylko się nie obrazaj :> hehe

Pablo skąd Ty to bierzesz? :shocked:

Opublikowano

Jeden drugiemu prześle i tak się uzbiera :polew:

Opublikowano

ja sie nie obrażam, co najwyżej mogę Ci jebną*ć :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.