Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie muszę tu nic ukrywać :D Od tego zależy moja wypłata :D

RTV Mix AGD - Sprzedajemy Zadowolenie

Pewnie coś z tego kumacie :)

A które :?: Bo akurat te sklepy lubię i tam kupuję :good:

Jarko :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Nie spodziewałem się tego po tobie :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie muszę tu nic ukrywać :D Od tego zależy moja wypłata :D

RTV Mix AGD - Sprzedajemy Zadowolenie

Pewnie coś z tego kumacie :)

Jedną macie dobrą rozkmine w tym biznesie ale to powiem Ci dokładnie na spocie jak będziesz :D

pisz jaka to rozkmina :)bo mnie ściska :P

Opublikowano

Może nie już tak zaraz jutro, ale myślę że wkrótce będziemy mieli temat do rozmowy :cool1:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 23:56_________________________________________________Mykam spać - miłego klikania Paniska :good:

Opublikowano

każde :D ale najlepsze wiadoma sprawa że u mnie :D

ul. Wielicka

Kurde ale zrobilem sobie reklame, pewnie jutro będe miał gruby ruch :D

Niestety ja muszę się na to przygotować bo od jutra gazetka 10 lecia i juz jest w ch*j indywidualnych zamowień :naughty:

:kox:

Opublikowano

spoko jak coś to daj znać :) dogadamy się :P[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 23:58_________________________________________________

każde :D ale najlepsze wiadoma sprawa że u mnie :D

ul. Wielicka

Kurde ale zrobilem sobie reklame, pewnie jutro będe miał gruby ruch :D

Niestety ja muszę się na to przygotować bo od jutra gazetka 10 lecia i juz jest w ch*j indywidualnych zamowień :naughty:

:kox:

Pablo ja też jade na wyprz do media :polew:

Opublikowano

nie muszę tu nic ukrywać :D Od tego zależy moja wypłata :D

RTV Mix AGD - Sprzedajemy Zadowolenie

Pewnie coś z tego kumacie :)

Jedną macie dobrą rozkmine w tym biznesie ale to powiem Ci dokładnie na spocie jak będziesz :D

pisz jaka to rozkmina :)bo mnie ściska :P

Lepiej nie bo jak to powiem publicznie to już całkiem będziecie mieli tam pustki :D[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:00_________________________________________________

spoko jak coś to daj znać :) dogadamy się :P[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 23:58_________________________________________________

każde :D ale najlepsze wiadoma sprawa że u mnie :D

ul. Wielicka

Kurde ale zrobilem sobie reklame, pewnie jutro będe miał gruby ruch :D

Niestety ja muszę się na to przygotować bo od jutra gazetka 10 lecia i juz jest w ch*j indywidualnych zamowień :naughty:

:kox:

Pablo ja też jade na wyprz do media :polew:

:D

Ok ale wpadaj tylko do MM2 na Solvay :gwizdanie:

Opublikowano

kurrr**a chyba wiem o czym myślisz :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

Panowie nowa sztuka, co sądzicie http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-lifting-C6487300.html

:naughty: :naughty: :naughty:

:kox:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:04_________________________________________________

kurrr**a chyba wiem o czym myślisz :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

:wink4:

:decayed:

Opublikowano

Pablo chodzi Ci o Z*********E???????????????????????????

Opublikowano

ile % mozna ubic na maxa u was z ceny? w sony na karmelickiej ubilem 3,6tys na tv, powiedzialem ile moge dac, gosc poszedl sie naradzic, przyszedl podbil lekko moja propozycje i poszlo :decayed:

Opublikowano

Pablo chodzi Ci o Z*********E???????????????????????????

Sebo83 temat do omówienia na spocie :)

Opublikowano

w % Ci nie powiem, wszystko zalezy od konkretnej sztuki :) często w sony na karmelickiej mają ceny wyje**ane w kosmos- dlatego też taki rabat poszedł :) 3600 zł rabatu to się daje na TV, który kosztuje 20 tyś :)

Opublikowano

ile % mozna ubic na maxa u was z ceny? w sony na karmelickiej ubilem 3,6tys na tv, powiedzialem ile moge dac, gosc poszedl sie naradzic, przyszedl podbil lekko moja propozycje i poszlo :decayed:

A wiesz czemu tyle ubiłeś :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Bo ten sklep zbankrutował i dlatego takie ceny dają, kolezanka tam nie dawno pracowała :)

Opublikowano

Pablo chodzi Ci o Z*********E???????????????????????????

Sebo83 temat do omówienia na spocie :)

ok :D przypomne się jeszcze :D Jak tylko będziemy oboje na spocie ;-)

Opublikowano

Pablo chodzi Ci o Z*********E???????????????????????????

Sebo83 temat do omówienia na spocie :)

ok :D przypomne się jeszcze :D Jak tylko będziemy oboje na spocie ;-)

Spoko jestem w tą Niedzielę :D

Opublikowano

ile % mozna ubic na maxa u was z ceny? w sony na karmelickiej ubilem 3,6tys na tv, powiedzialem ile moge dac, gosc poszedl sie naradzic, przyszedl podbil lekko moja propozycje i poszlo :decayed:

A wiesz czemu tyle ubiłeś :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Bo ten sklep zbankrutował i dlatego takie ceny dają, kolezanka tam nie dawno pracowała :)

popieram :) Prawdziwe centrum sony jest w warszawie, chociaż piszą że sklep platynowy jest na kamermelickiej :)

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:18_________________________________________________

Pablo chodzi Ci o Z*********E???????????????????????????

Sebo83 temat do omówienia na spocie :)

ok :D przypomne się jeszcze :D Jak tylko będziemy oboje na spocie ;-)

Spoko jestem w tą Niedzielę :D

ja niestety nie :( mam spotkanie z teściami - zaręczynowe :blink:

Opublikowano

ja niestety nie :( mam spotkanie z teściami - zaręczynowe :blink:

No no, to faktycznie ważne spotkanie :>

Ale w sumie na chwilę byś mógł przyjechać :decayed:

Opublikowano

ja niestety nie :( mam spotkanie z teściami - zaręczynowe :blink:

No no, to faktycznie ważne spotkanie :>

Ale w sumie na chwilę byś mógł przyjechać :decayed:

a kupisz coś u mnie w sklepie? :D

Opublikowano

a nie wiem czy zbankrutowal czy nie ale za tyle moglem ten tv kupic w Berlinie i to byla moja propozycja, tv kosztowal +/- 12tys a w calym Krakowie zeszli najnizej do 10500, na allegro tez moglem kupic w lekko wyzszej cenie niz w Berlinie i mialy ten model 3 osoby, mniejsza z tym bo tv juz mam teraz jakbyscie mieli jakas turbo promocje na kamere HDR-SR12 to biore i laptopa VAIO z full hd i nagrywarka blu-ray to tak samo, wielkosc matrycy nie ma znaczenia tylko cena, najtaniej pewnie 15' wyjdzie

Opublikowano

Może załozymy odzielny dział bo widzę ze zaraz interesy będziemy robić :polew:

irko jak coś to dam cynka :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.