Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a sufit też? :naughty:

tez, tez, byly sufity w dobrej cenie to zlapal okazje, do kazdego sufitu dwie sciany gratis :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a sufit też? :naughty:

jak ma podwieszany, to mógł kupić :przebiegly:

Opublikowano

witaj Robinho :wink4:

Opublikowano

banda szyderców :polew: :polew: sufit kupiłem w castoramie i co ? spadł 4 dni temu :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 22:33_________________________________________________właśnie, cześć Rob, coś długo Cię nie było :cool1:

Opublikowano

przeca ja cały czas jestem :kox:

Opublikowano

banda szyderców :polew: :polew: sufit kupiłem w castoramie i co ? spadł 4 dni temu :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 22:33_________________________________________________właśnie, cześć Rob, coś długo Cię nie było :cool1:

pewnie był gratis :polew:
Opublikowano

Ogruś wiesz... jakby Ci się waliło na głowę to obok mnie jest mieszkanie do sprzedania :naughty:

Opublikowano

Ogruś wiesz... jakby Ci się waliło na głowę to obok mnie jest mieszkanie do sprzedania :naughty:

taaaa do kupienia to dużo mieszkań i domów jest tylko jakoś talarków brakuje :naughty:
Opublikowano

Trzeniek cos Ci sygnaturka nie bangla albo tylko ja jej nie widze

Opublikowano

pewnie jakiś "życzliwy" pokombinował :wink4:

też jej nie widzę a nic nie ruszałem ...

Opublikowano

Trzeniek cos Ci sygnaturka nie bangla albo tylko ja jej nie widze

ja też nie widzę :gwizdanie:
Opublikowano

Trzeniek musisz wykupić abonament to ci ją przywróce, narazie miałes na próbe :decayed:

Opublikowano

Trzeniek musisz wykupić abonament to ci ją przywróce, narazie miałes na próbe :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tzw TRIAL :decayed:

Opublikowano

Trzeniek musisz wykupić abonament to ci ją przywróce, narazie miałes na próbe :decayed:

masz wp***dol od całego podgórza :decayed:

Opublikowano

Trzeniek musisz wykupić abonament to ci ją przywróce, narazie miałes na próbe :decayed:

masz wp***dol od całego podgórza :decayed:

a gdzie to jest ? :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:17_________________________________________________http://www.legalne-wyscigi.pl/ :gwizdanie:

Opublikowano

jak coś jest legalne to są nudy :gwizdanie:

Opublikowano

jak coś jest legalne to są nudy :gwizdanie:

dlatego już nie piję, czekam na prohibicję :kox:

Opublikowano

dragi juz sa albo jeszcze sa u nas legalne to czemu by nie wyscigi

swoja droga ciekawy jestem jaka gosciu kase na tym robi bo pewnie nie mala, mial otworzyc dodatkowo jeden sklep a otworzyl piec i obiecuje, ze w ciagu kilku tygodni powstanie kilkanascie nastepnych, nie ma to jak luka w prawie i malolaci chodza powykrecani legalnie :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

No dziś trochę się działo :naughty:

Trzeniu dzięki za ponowne odwiedziny w pracy :naughty:

Dziś było kilka mini spocików, Hercus interesik juz wypity :decayed:, mam nadzieje ze sprzęcik jest ok :naughty:

longinus dzięki za spotkanko pod KFC, dawno Cię nie widziałem chłopie :decayed:

Aha prosił zeby was pozdrowić i być moze przyjedzie na następny spot :)

cuber jak dam radę to dostaniesz na spocie, ty wiesz co :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.