Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarko, ty byłes na tej hamowni ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko, ty byłes na tej hamowni ?

nie dałem rady jechać, akurat tak się kiepsko złożyło i odpuściłem temat...

Opublikowano
Opublikowano

pablo dowiedz się jutro w pracy czy macie tego canona is80 i wyślij mi esa , będę wdzięczny :wink4:

Opublikowano

pablo dowiedz się jutro w pracy czy macie tego canona is80 i wyślij mi esa , będę wdzięczny :wink4:

No problem :wink4:

Opublikowano

irko prawie robi wielką różnicę :nabijasie:

Opublikowano

Siema wszystkim :naughty:

:hi: kope lat :kox: :kox: :kox: wpadnij na spota :wink4:

Robert, Grzegorz jak tam zdrówko?

kulawo strasznie, nie mogę się wyzbierać :disgust: dzięki że pytasz :wink4:

bardzo dobra cena...!!! i dobry aparacik

i to są właśnie doradcy :tongue4: dobra cena :mysli: nówka z tym obiektywem jest na necie za 1339 :gwizdanie:

Kamil i jak mogę być jutro koło 11 ??

Opublikowano

tez sportowy :wink4:

Ogrowy ja sie zasugerowalem najnizsza cena z alledrogo i zrobilem lepsza, pokaz gdzie ten aparat jest w tej cenie bo moze taki jak chce tez bedzie jakos tanio

Opublikowano

Kamil i jak mogę być jutro koło 11 ??

podjedz, tylko nie wiem czy jutro odrazu Ci to zrobimy, moze byc tak, że chwilke trzeba bedzie poczekac, takze jak chcesz to w srode tez mozesz[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 23:04_________________________________________________Pablo, czemu nie masz GT ? :naughty:

Opublikowano

Pablo, czemu nie masz GT ? :naughty:

A bo tak wyszło :wink4:

Ty to masz oko Sokole :decayed:

Opublikowano

Dziś złapałem kapcia i okazało się że opona która ma 4 miesiące jest do wyrzucenia GOD DAM IT :angry: :angry:

Opublikowano

Dziś złapałem kapcia i okazało się że opona która ma 4 miesiące jest do wyrzucenia GOD DAM IT :angry: :angry:

Nie da się nic już z nią zrobić :?: :mysli:

Opublikowano

mozna zrobic hustawke na drzewo

Opublikowano

mozna zrobic hustawke na drzewo

albo system nawodniający do ogrodu :evil:

niestety Pablo nadaje się do wyrzucenia ;( i znowu pójdzie 6stów psu w d*p*e

Opublikowano

mozna zrobic hustawke na drzewo

albo system nawodniający do ogrodu :evil:

niestety Pablo nadaje się do wyrzucenia ;( i znowu pójdzie 6stów psu w d*p*e

No to szkoda jeśli tak jest zmasakrowana :wallbash:

Opublikowano

Grzechu ja to tam wiesz nic bym nie kupil bo mi wystarczy ten z telefonu ale kobita moja chce jakas 700tke tez sonego, z tego ceneo to lipa jest bo w tych sklepach wala krotko mowiac w ch..a, ten co kupowalem to tez byl w duzo nizszych cenach tylko jak dzwonilem to akurat w zadnym nie bylo wiec sceptycznie do tego podchodze, takie aparaty sie sprzedaja i nie widze powodu zeby nie sprzedawac ich na allegro a te sklepy jednak tego nie robia, dlaczego?

kumpel mi kiedys mowil dlaczego tyle, ze on tak robil w tej gazetce z elektrogieldy i podobno kazdy tak robil, sa tez na allegro takie lolki z aukcjami prywatnymi z RTV z niemiec, ceny za***iste ale kupic sie nie da

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.