Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witajcie, Pablo gratki gejowskiego kolorku :decayed:

na dzień dobry joke :

W pubie, w którym panuje ciemny wystrój przy barze siedzi koles i saczy drinka. Czuje , ze ktos obok niego siada. Po chwili zagaduje:

- Opowiedziec ci dobry kawal o blondynce?

Na to odpowiada żeński glos:

- Jestem blondynka, mam 170 cm wzrostu i jestem silna kobieta, obok mnie siedzi blondynka ktora ma 180 cm wzrostu i od 15 roku zycia trenuje podnoszenie ciezarow, a za nia siedzi dwumetrowa mistrzyni europy w kickboxingu, tez blondynka...... Czy jestes pewien ze chcesz opowiedziec ten kawal o blondynce??

Facet pomyslal, wzial lyka drina i odparl:

-Nie, nie chce..... pier**le, nie bede trzy razy tłumaczył.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

Zaje.iste!![br]Dopisany: 01 Październik 2008, 11:17_________________________________________________Byłem wczoraj u kumpla założyć wyprostowaną po weekendzie felgę i sprawdzil mi klocki przód i mają koło 8-10mm, tylnie wyglądają gorzej ale podobno tył nie ma czujnika zużycia więc o co kaman?? Czemu ta chrzaniona kontrolka się problemi??

Opublikowano

Witam, w ta niedziele rowniez spocik? chcialem sie fura pochwalic ;)

pozdrawiam

Santi

Opublikowano

Witam, w ta niedziele rowniez spocik? chcialem sie fura pochwalic ;)

pozdrawiam

Santi

Spociki co niedzielę, zapraszamy :good:

A furkę już widziałem :tongue4:

Opublikowano

Spociki w każdą niedzielę - zapraszamy

Mega ja mam z tyłu czujnik więc wydaje mi się że i Ty powinieneś mieć :wink4: ale niech się spece wypowiedzą

Opublikowano

mega13 bo czasem czujniki sie "za" szybko wlaczaja i tak jak mowilem na spokojnie mozna jeszcze dlugo z tym jezdzic albo olac calkiem czujniki i zrobic zworke albo na wtyczce od czujnika albo juz tak na stale, w a4 b5 pod schowkiem sobie zrobilem zworke i jezdzilem na klockach bez czujnikow

Opublikowano

No właśnie Pablo , gratulacje

mam nadzieję że się odwdzięczysz jakoś za "poparcie" kandydatury :naughty:

Opublikowano

Tytus miło że wpadłeś :) i jak kawa :gwizdanie:

Opublikowano

Tytus miło że wpadłeś :) i jak kawa :gwizdanie:

Ruszyła się jakoś ?:mysli: Bo jeśli twój kolega puścił przel. prawidłowo to zastanawia mnie ten zwrot :mysli: Chociaż prawdopodobnie machnął się przy czymś.. Wąski dobrze gdybym mógł mu to wysłac w tym tygodniu, bo w przyszłym wyłączam telefon :naughty::beach::boobs: :beer1:

Opublikowano

Tytus miło że wpadłeś :) i jak kawa :gwizdanie:

Ruszyła się jakoś ?:mysli: Bo jeśli twój kolega puścił przel. prawidłowo to zastanawia mnie ten zwrot :mysli: Chociaż prawdopodobnie machnął się przy czymś.. Wąski dobrze gdybym mógł mu to wysłac w tym tygodniu, bo w przyszłym wyłączam telefon :naughty::beach::boobs: :beer1:

:gwizdanie:

Opublikowano

Kawa dobra, towarzystwo wyśmienite :decayed: Te ramiona będziesz zakładał sam? Może bym się dołączył jutro :cool1:

Opublikowano

Kawa dobra, towarzystwo wyśmienite :decayed: Te ramiona będziesz zakładał sam? Może bym się dołączył jutro :cool1:

Sam :) umiem

Opublikowano

Mogę się jutro przyłączyć ? :)

Opublikowano

:gwizdanie:

:afro:

Opublikowano

Bry wszystkim :hi:

Kurka dopiero wstałem, za dużo wczoraj było :drunk:, nie lubię dnia chłopaka :decayed:

Panowie jak tylko będzie okazja i miejscówa to się odwdzięczę :drunk::wink4:

Trzeniu jutro Ci napisze co i jak z aparacikiem :)

Opublikowano

:gwizdanie:

:afro:

luzik dzisiaj bezpośrednio wpłaci do Twojego cudownego banku :)[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 14:15_________________________________________________

Bry wszystkim :hi:

Kurka dopiero wstałem, za dużo wczoraj było :drunk:, nie lubię dnia chłopaka :decayed:

Panowie jak tylko będzie okazja i miejscówa to się odwdzięczę :drunk::wink4:

Trzeniu jutro Ci napisze co i jak z aparacikiem :)

I sam pijesz a MY :evil:

Opublikowano

luzik dzisiaj bezpośrednio wpłaci do Twojego cudownego banku :)

Ja się nie martwię :wink4:

A bank jest całkiem, całkiem :bicz3: :decayed:

Opublikowano

Pablo dzięki za info

Opublikowano

I sam pijesz a MY :evil:

O 23:00 już nie chciałem wydzwaniać po wszytkich bo jak byśmy się zjechali to była by 1:00 :decayed:

Kobita nie chciała mnie juz nigdzie puścić :decayed::D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.