Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tez o tym słyszałem właśnie, cena dobra w sumie bo jeszcze soczewki makro dajesz :wink4:

co do tego co chcesz kupić to ja jestem wyznawcą AUDI-CANON-NOKIA :wink4: więc polecałbym Canona, ale dla kobity do cykania sonówką będzie bardziej bajerandzka :wink4:

_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/gielda_malopolska-t27981.0.html;new

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś złapałem kapcia i okazało się że opona która ma 4 miesiące jest do wyrzucenia GOD DAM IT :angry: :angry:

Moja złapała kapcia w sobotę w nocy, jakaś pie.dolona dziura i teraz felga krzywa a opona to się okaże ale prawdopodobnie też out, dobrze ze rezerwe też mam 205/55 bo nie wiem co bym o 4 rano na odludziu zrobił.

Tyle żeście o klockach nawijali ostatnio że mi dziś kontrolka zaświeciła, ile orientacyjnie bezpiecznie mogę zrobić km, bo nie wiem czy jechać z tym na gwałt gdziekolwiek czy załatwić to w któryś kolejny dzięń na spokojnie??

Opublikowano

na spokojnie ;)

Opublikowano

Tylko ta pier.olona kontrolka dziala mi na nerwy...

Pewnie przy okazji zrobię przegub i chyba jakaś gałka ma luz.

Opublikowano
:hi: Grześ kupiłeś już oponę :mysli: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 09:05_________________________________________________Miło Cię było zaobaczyć :) co za troska o klubowicza :)
Opublikowano

Hejka chlopaki :P

Spotujecie sie jak zwykle w GK o 18 ?? Bo zawitam hehehe.

Opublikowano

Hejka chlopaki :P

Spotujecie sie jak zwykle w GK o 18 ?? Bo zawitam hehehe.

Witaj :hi: oczywiście że tak :wink4: zapraszamy

Opublikowano

i znowu pójdzie 6stów psu w d*p*e

dobrze że nie trafiło na biednego :decayed:

Opublikowano

i znowu pójdzie 6stów psu w d*p*e

dobrze że nie trafiło na biednego :decayed:

:hi:

zapewne :polew: biedny nie jest

Opublikowano

czuje że będzie ostra riposta jak wpadnie zainteresowany :naughty:

Opublikowano

Duży jestem i się nie boję :polew:

Opublikowano

Duży jestem i się nie boję :polew:

Mało powiedziane :polew:

Opublikowano

zniszczona opona przez kapcia ...... ja zaliczyłem przez przypadek jedno awaryjne hamowanie bez ABS (czujnik źle załozyłem i już mi się nie chciało poprawiać tego dnia :wallbash: ) i opona została przechamowana spłaszczona a jakiś głupi kamień rozdarł ja na 4cm do głebokości ok 3 4 mm = szrot !! na oponkach jeździłem 2 mieś no może 3 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

oczywiście współczóje ale niema co płakać nad rozlanym ...... bedą nowe moze lepsze :good:

PS pozdrawiam wszystkich krakusów (dawno mnie tu nie było :no:) :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

A kiedy wpadniesz na spota :)

Opublikowano

jak mnie kobieta puści :gwizdanie: zamkneła mnie w domu i kazała malować sciany i sufity :wallbash:

Opublikowano

jak mnie kobieta puści :gwizdanie: zamkneła mnie w domu i kazała malować sciany i sufity :wallbash:

to jak chcesz to Cie odbijemy siłą ?

Opublikowano

jak mnie kobieta puści :gwizdanie: zamkneła mnie w domu i kazała malować sciany i sufity :wallbash:

to jak chcesz to Cie odbijemy siłą ?

Siłą go :naughty:

_________________________________________________

Powitać :hi:

_________________________________________________

Pablo, graty nowego kolorku :good: :good: :good:

Opublikowano
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6354441 ładna javascript:void(0);[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 16:36_________________________________________________Normalnie puści mnie z tymi emotami
Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6354441 ładna javascript:void(0);[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 16:36_________________________________________________Normalnie puści mnie z tymi emotami

Ładny ATJ tylko cos za tani :kwasny:
Opublikowano

Pablo gratulacje :good: lecisz nam flaszkę za głosowanie :tongue4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 17:27_________________________________________________W końcu moja niunia stoi w garażu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.