Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie bylo, ale wiekszosci nie wiem kto byl kto wiec sie przedstawcie kto jakim autem to bede wiedzial :mysli:

Ja Ci się juz nie musze przedtawiać bo wczesniej na stacji się oblookaliśmy :gwizdanie: :polew:

cuber szerokiej drogi i nie szalej za dużo :naughty:

Dzięki za spota i tylu nowych osób dawno nie widziałem :)

:kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja Ci się juz nie musze przedtawiać bo wczesniej na stacji się oblookaliśmy

:polew:

Opublikowano

Ja Ci się juz nie musze przedtawiać bo wczesniej na stacji się oblookaliśmy

:polew:

:decayed:

:polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:46_________________________________________________Trzeniu gdzie ześ był jak Cię nie było :?: :decayed:

Opublikowano

widzę że się duuuużo działo :rolleyes:

Opublikowano

widzę że się duuuużo działo :rolleyes:

No dużo, byliśmy na spocie Calibr :decayed:

:polew:

Opublikowano

no to akurat standard :wink4:

Opublikowano

Piotrek jak aparacik, działa dalej? :decayed:

Opublikowano

Piotrek jak aparacik, działa dalej? :decayed:

masz wpierd.... od całego krakowa... :decayed:

kicha straszna , zapytaj się czy mogę oddać tego szrota. Mówię poważnie :wink4:

Opublikowano

kicha straszna , zapytaj się czy mogę oddać tego szrota. Mówię poważnie :wink4:

hehehe, nie dla idiotow :decayed:

Opublikowano

kupiłeś aparat w MM na 10leciu ?:D Który ?:P

Opublikowano

kicha straszna , zapytaj się czy mogę oddać tego szrota. Mówię poważnie :wink4:

hehehe, nie dla idiotow :decayed:

kupiłeś aparat w MM na 10leciu ?:D Który ?:P

szydercy :decayed:

kupiłem bo fachowiec Pablo zapewniał że jest za***isty :gwizdanie: a robi foty jak moja stara Nokia :naughty:

Opublikowano

Trzeniu też Cię kocham :polew:

Za takie pieniądze nie będziesz miał złotych gór :tongue4:

Opublikowano

Weź mi tu nie gadaj o pieniądzach , teraz już wiem czemu tam jest tak tanio... bo nie ma fachowców którzy znaliby się na sprzęcie :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 23:13_________________________________________________

Trzeniu też Cię kocham :polew:

Ty jakiś "ciepły" jesteś? :naughty:

Opublikowano

Weź mi tu nie gadaj o pieniądzach , teraz już wiem czemu tam jest tak tanio... bo nie ma fachowców którzy znaliby się na sprzęcie :naughty: :naughty: :naughty:

Ja nie pracuję na tym dziale to najwyżej przyjedz tam i im wpie*dol :polew:

Spoko jak coś to się wymieni :wink4:

Opublikowano

wymienic to Trzeniek juz pewnie nie bedzie chcial :polew:

Opublikowano

spoko , mogę wymienić :gwizdanie:

Opublikowano

wymienic to Trzeniek juz pewnie nie bedzie chcial :polew:

A czego się mogł spodziewać po Olympusie :naughty::decayed:

Opublikowano

wymienic to Trzeniek juz pewnie nie bedzie chcial :polew:

A czego się mogł spodziewać po Olimpusie :naughty::decayed:

Ty się jednak prosisz o wpier.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ale przecięż dostałeś rabacik to o co Ci chodzi? :naughty:

:polew:

Opublikowano

wymienic to Trzeniek juz pewnie nie bedzie chcial :polew:

A czego się mogł spodziewać po Olimpusie :naughty::decayed:

Ty się jednak prosisz o wpier.... :decayed: :decayed: :decayed:

no nie olka kupiłeś ? Ehhh

w tej cenie masz fajnego canona PS-A590IS - rabat :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 23:29_________________________________________________

Ale przecięż dostałeś rabacik to o co Ci chodzi? :naughty:

:polew:

A Ty to w Mediaku praujesz ?:D

Grubo :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.