Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to wy jeszcze glosujecie kto ma byc klubowiczem? :) ciekawe czy kiedys ktos zostal niedopuszczony do tego grona :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj i to nie jeden.Wszyscy klubowicze mogą głosować.Sa odpowiednie kryteria do spełnienia :gwizdanie:

Opublikowano

to wy jeszcze glosujecie kto ma byc klubowiczem? :) ciekawe czy kiedys ktos zostal niedopuszczony do tego grona :naughty:

Hehe, regulaminu się nie czytało przed zarejstrowaniem :?: :tongue4:

Zdażały się takie przypadki że ktoś nie dostał :)

Pablo gratulacje :good: lecisz nam flaszkę za głosowanie :tongue4:

No właśnie Pablo :cool1:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 18:15_________________________________________________

Oj i to nie jeden.

Za Naszej kadencji dwóch :decayed:

Opublikowano

Ogólnie to zapewne mało osób czyta regulamin :gwizdanie: komu się by chciało [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 18:17_________________________________________________A z KRAKOWA jeden ale jest już na innym forum

Opublikowano

A z KRAKOWA jeden ale jest już na innym forum

Bynajmniej nie dlatego że klubowicza nie dostał :)

Opublikowano

Siema wszystkim :naughty:

:hi: kope lat :kox: :kox: :kox: wpadnij na spota :wink4:

Robert, Grzegorz jak tam zdrówko?

kulawo strasznie, nie mogę się wyzbierać :disgust: dzięki że pytasz :wink4:

bardzo dobra cena...!!! i dobry aparacik

i to są właśnie doradcy :tongue4: dobra cena :mysli: nówka z tym obiektywem jest na necie za 1339 :gwizdanie:

\

chyba sprowadzany z chin, albo z jakiejś innej dziury z poza europy :polew:

Opublikowano

no regulaminu sie nie czytalo to fakt ale ciekawi mnie jakim cudem kogos odrzuciliscie, chcial chlopak no i czemu nie mogl? debil czy inny wynalazek? rozumiem, ze nie spelnial warunkow, ktore sa w regulaminie ale chyba chcac wstapic do klubu zapoznal sie z wymogami a wy tacy koledzy byliscie i go udupiliscie bo mial pewnie za dobra furmanke i was zazdrosc zzerala, na pewno Wąski za tym wszystkim stoi :decayed:

klubowiczem nie jestem ale mam dwa rodzaje kalendarzykow, podkladki pod rejestracje i nawet kubek bede mial :polew:

Opublikowano

nie czytam bo nie chce byc klubowiczem, nie mam czasu na takie rzeczy a poza tym to wy alkoholicy jestescie i za duzo pijecie na tych zlotach :decayed:

Opublikowano

nie czytam bo nie chce byc klubowiczem, nie mam czasu na takie rzeczy a poza tym to wy alkoholicy jestescie i za duzo pijecie na tych zlotach :decayed:

powiedział co wiedział. Ja jeszcze nie byłem na żadnym zlocie :gwizdanie:

Opublikowano

no to po co jestes klubowiczem? :polew:

Opublikowano

no to po co jestes klubowiczem? :polew:

Dla satysfakcji :) i aby pomagać znajomym :polew:

Opublikowano

klubowiczem napewno fajnie byc, tylko czemu tak duze wpisowe, 1500 euro ? ale co mi tam, na nastepnym spocie zaplace :)

Opublikowano

klubowiczem napewno fajnie byc, tylko czemu tak duze wpisowe, 1500 euro ? ale co mi tam, na nastepnym spocie zaplace :)

i tak taniej my płaciliśmy 2 tyś :evil:

wszyscy śpią :mysli: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 20:57_________________________________________________Tytus jak wycieraczki :gwizdanie:

Opublikowano

jescze nie spimy :naughty:

Tv mi padl ;( i teraz pozostaje mi tylko forum :)

Opublikowano

i teraz pozostaje mi tylko forum :)

to sie pewnie zaraz zacznie... :spam::wink4:

Opublikowano

jescze nie spimy :naughty:

Tv mi padl ;( i teraz pozostaje mi tylko forum :)

jak alarm :) nowy sklep z RTV na wadowickiej otworzyli :) byłem

Opublikowano

Tytus jak wycieraczki

A na tych piórach to zimę przejeżdżę ?

Opublikowano

Tytus jak wycieraczki

A na tych piórach to zimę przejeżdżę ?

na nich to nie :polew: ale z nimi to zapewne tak :) kwestia ja często używasz i czy szanujesz jak jest mróz

Opublikowano

luzik nie bedzie chyba tak zle :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.