Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie biję ale nie wiem jak reszta :decayed:

Eh Pablo, nigdy nie myślałem w tych kategoriach, ale.... w muzycznej konfrontacji z Tobą czuje się staro :tongue4:

Tytus bo Ci zaraz puszcze Feela :decayed:

Opublikowano

Pablo ale teraz sobie postów nabijesz w newbie :decayed:

Dla amatorów klasyki rock'a polecam dziadków z Pink Floyd, znalazłem ten kawałek w wersji "live"

http://www.youtube.com/watch?v=bGr6k1vi6Bc

tylko fani "nowoczesnej" muzyki - nie bijcie :decayed:

co to za g... ? :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

co to za g... ? :decayed:

cicho gówniarze :decayed:

Opublikowano

co to za g... ? :decayed:

cicho gówniarze :decayed:

Ales mu pojechał :polew: Na muzyce sie nie znaja :decayed:
Opublikowano

ja tez lubie te stare klimaty :decayed:

od 15 lat niewiele sie zmienia i w sumie dobrze :)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba wole DJ Tiesto

Opublikowano

takie sieczkarnie to jeszcze gorsze od tych floydów :gwizdanie:

Opublikowano

:shocked:

To jest muzyka :dance: :dance: :dance:

http://pl.youtube.com/watch?v=eRZ5NcEJNLY

:polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

kazdy ma jakies swoje skrzywienie muzyczne dlatego sam temat muzyki zawsze bedzie kontrowersyjny :wink4:

na codzien slucham tego co w rmf-ie graja, jak lekka imreza to love parade albo mayday a jak cos mocniejszego to thunderdome, niestety juz coraz mniej czasu na takie wyjazdy :confused4:

Opublikowano

Dokładnie, każdy ma swój typ muzyki i każdy ma prawo słuchać to co mu się podoba :)

Ja cały czas słucham w robocie Rmf MAXXX ale ostatnio niezle wpada w ucho stacja "LUZ" czy jakoś tak :D na fali 100,50, całkiem niezłą nutkę puszczają :wink4:

Opublikowano

na fali 100,50, całkiem niezłą nutkę puszczają :wink4:

Jak dobrze pamiętam to na tej fali kiedyś "planeta" nadawała :mysli:

Pablo, błagam, daj se już spokój z tym teledyskiem :sesese:

Opublikowano

Pablo, błagam, daj se już spokój z tym teledyskiem :sesese:

To jest teledysk na specjalne okazje :polew:

Jarko a ty jaki masz typ :naughty:

Opublikowano

zaraz zapodam :naughty:

Opublikowano

zaraz zapodam :naughty:

:lol1:

Opublikowano

zaraz zapodam :naughty:

az sie boje :naughty:

Opublikowano

zaraz zapodam :naughty:

az sie boje :naughty:

Ty to chyba nie masz czego :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 00:08_________________________________________________Jeżeli koncert to coś takiego - chciałbym kiedyś być :rolleyes:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=HaYF6fZAsrA&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=HaYF6fZAsrA&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Opublikowano

Jarko nie wiedziałem ze lubisz taką muze hehe, ale spox :)

Ok panowie miłego klikania :hi:

Opublikowano

Jarko nie wiedziałem ze lubisz taką muze hehe, ale spox :)

Ok panowie miłego klikania :hi:

dlatego chciałem iść na coke festival - prodigy :slina:

miłego spanka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.