Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

inna nie miała oznaczeń silnika i miała dwa wydechy.

A jesteś pewien że ramki z .eu :?: i na Krakowskich tablicach :?:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się kręciłem w okolicy z rana :hi:

Opublikowano

a nie zapierdzielał za Toba granatowe B5 ?

Opublikowano

ja się kręciłem w okolicy z rana :hi:

No tak, na spotach sie nie bywa to koledzy autka nie znają :decayed:

Opublikowano

a nie zapierdzielał za Toba granatowe B5 ?

mało powiedziane :polew: chyba mam rysy na zderzaku :>

Opublikowano

ehhehehe

Myślałem ze się pościgam ale ja mam tylko 145 kucy a nie 200 no i szan nie było

Opublikowano

jak nie bylo? a kto wygrał ;):cool1:

Opublikowano

Jasne ehehhe :polew:

a tak ogulnie to czemu dałes sie wyprzedzic?

Opublikowano

bo jestem jak zwykle uprzejmy :tongue4: ...i chcialem zobaczyc czy masz ramki pod tablicą :wink4:

Opublikowano

No ramek nie mam jeszce ale widziałem że Ty masz. W pierwszym momencie myślałem że to Cuber gna ale on ma oznaczenia sinika na tylnej kapie.

Opublikowano

No tak, na spotach sie nie bywa to koledzy autka nie znają :decayed:

mam je od tygodnia :gwizdanie: :)

gzrybol

raczej ramkę którą uratowałem z poprzedniego autka, niestety ta z przodu się połamała - zamówiłem sobie nowy model i czekam na listonosza

Opublikowano

W pierwszym momencie myślałem że to Cuber gna ale on ma oznaczenia sinika na tylnej kapie.

Nie ma :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_cubrowoz_b7_30_tdi_q_sline-t42545.0.html

No tak, na spotach sie nie bywa to koledzy autka nie znają :decayed:

mam je od tygodnia :gwizdanie: :)

No to najwyższy czas sie pochwalić :good:

Opublikowano

aha

ale przynajmniej wiem skąd to odejście miałeś 3,0 to nie 1,9 :(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemasz Janusz :hi:

Mam małą zagadkę dla Ciebie :) Zaraz wstawię...[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:03_________________________________________________

prawie codziennie widzę B5 2,5 TDI na os. Piastów obok przychodni...niestety nie wiem czyja to (szara na fajnych aluskach) - ma podkładki pod tablice klubowe

Kojarzysz taką bryczkę :?:

Kolega co widział - Sebo83 - zapewne też z tej okolicy :naughty:

Opublikowano

Jarus nie jezdze kolo przychodni ale szarej 2.5 nie znam, jedynie granatowa 2.5 TDI czesto na boh wrzesnia stoi i czesto ja widze na drodze - ksenon chyba 8000 bo wali niebieskim ostro. Kiedys gadalem z kolesiem i cos ma ja dlubana, ale to bylo jakis czas temu

Opublikowano

Grześ :hi: coś ostatnio mnie zaniedbujesz :evil: chętnie ale ma juniora i to jeszcze chorego :evil:

szkoda gadać :evil:

Widzę że strasznie dużo nowych kolegów ostro śmiga po mieście.Tylko coś mało nas na spotach :gwizdanie:

Opublikowano

Jarus nie jezdze kolo przychodni ale szarej 2.5 nie znam, jedynie granatowa 2.5 TDI czesto na boh wrzesnia stoi i czesto ja widze na drodze - ksenon chyba 8000 bo wali niebieskim ostro. Kiedys gadalem z kolesiem i cos ma ja dlubana, ale to bylo jakis czas temu

Tak pytam, jakby co :decayed:

Widzę że strasznie dużo nowych kolegów ostro śmiga po mieście.Tylko coś mało nas na spotach :gwizdanie:

Jak to mało :?: Jak już coś to starzy bywalcy zawodzą, bo nowi to co spota się pokazują :good:

Jak sięgam pamięcią to przez 3 ostatnie spoty ktoś nowy do Nas zawitał :)

Opublikowano

ja w ta niedziele chyba nie dam rady :wallbash:

Opublikowano

ja w ta niedziele chyba nie dam rady :wallbash:

Spoko, spoty są co niedzielę :good: Wpadaj kiedy tylko możesz :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.