Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Irko na kawę możesz bez tego wpaść :) a schowek naprawia się troszke dłużej :gwizdanie:

Jarko muzyka :kox: moje klimaty :)

Pablo jak zawsze coś chcę kupić to Ty zmieniasz markety :mysli: ciekawe :evil:

Jarko kogo masz na zdjęciu :mysli: tajemnicze S4 :shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko kogo masz na zdjęciu :mysli: tajemnicze S4 :shocked:

Super S4 pomykające na LPG :naughty:

Jarko mam ulubiony kawalek Fatboy-a, nadgryziony zebem czasu ale podoba mi sie do dzis :wink4:

http://www.lastfm.pl/music/Fatboy+Slim/_/Star+69

Kawałek :kox: Bardziej jednak jestem za Braćmi Chemicznymi :) A już ich wspólny koncert to jak dla mnie masakra :kox: :kox: :kox:

A jak Ci sie podoba cosik takiego :?:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Opublikowano
:hi: Widzę że się muzycznie zrobiło :cool1: Jarko ja też chciałem iść na coke, ale bardziej na Sean Paula może następnym razem się zgadamy :wink4:
Opublikowano

Bry :hi:

Alarm naprawiony :>

Opublikowano

Jarko ja też chciałem iść na coke, ale bardziej na Sean Paula może następnym razem się zgadamy :wink4:

A chętnie :cool1:

Alarm naprawiony :>

:good:

Opublikowano

Bry :hi:

Alarm naprawiony :>

A o spotkaniu to zapomniałeś :mysli:

Opublikowano

Bry :hi:

Alarm naprawiony :>

A o spotkaniu to zapomniałeś :mysli:

no jak bym mogl zapomniec o wizycie u Pana Roberta :naughty: kawy nie pilem bo byla by juz 2 w ciagu godziny ale i tak wszystko oki :wink4:

Opublikowano

Jarko ja ogolnie lubie prodigy :wink4:

Opublikowano

No nawet do Keith'a Flint'a jest podobny :wink4:

Kontynuując temat muzyczny - gra ktoś na czymś? :cool1:

Opublikowano

No nawet do Keith'a Flint'a jest podobny :wink4:

Kontynuując temat muzyczny - gra ktoś na czymś? :cool1:

ja doskonale gram na ..... nerwach :naughty: :naughty:
Opublikowano

ja doskonale gram na ..... nerwach :naughty

ciekawe co na to Twoja przyszła żona :decayed:

Opublikowano

ja doskonale gram na ..... nerwach :naughty

ciekawe co na to Twoja przyszła żona :decayed:

hehe ma swoje sposoby na okiełznanie mnie :polew: :polew:
Opublikowano

Witam

Panowie kto oprucz Cubra ma czarne B7 AVANT? Jechałem dzis za kimś ok godz 10 rano opolską i miał krakowskie balchy i na obwódce rejestracji A4 club napis onteresuje mniejaki miał silnik.

Opublikowano

a moze pisało A4club.eu ?

Opublikowano

Może Cuber ? bo dzisiaj migał na GG ? kiedy miał wrócić :mysli: He sam zostałem żona na delegacji :gwizdanie

Opublikowano

a co za róznica z tym eu. Jak jest na tamtym to i pewnie jest tu.

Opublikowano

Czy to ta B7 :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_20_tdi_avant_przedstawiam_moje_nowe_cacuszko-t28645.0.html

Bo jak tak to Maruś :naughty:

Bo na a4club.eu nikt nie ma takiego auta jak Cuber , a bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 20:17_________________________________________________

a co za róznica z tym eu. Jak jest na tamtym to i pewnie jest tu.

No nie do końca, nie każdy jest na obydwu forach. Jakbyś napisał dokładnie z jakiego klubu jest ramka to łatwiej się szuka o kogo chodzi :)

Opublikowano

Robert to dlaczego my jeszcze nie u Ciebie na imprezie :naughty:

Irko dzięki :notworthy:

Opublikowano

inna nie miała oznaczeń silnika i miała dwa wydechy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.