Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nam się PABLO rozpisał :gwizdanie:

Byliśmy dziś u Ciebie z Kepassą na zakupach :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Krakusów :tongue4: Może coś doradzę jeśli chodzi o TV. Plazma czy LCD ? Plazma w porównaniu do LCD to ma dużo lepszą jakość obrazu (kontrast, nasycenie kolorów i takie tam). Natomiast za LCD przemawia dłuższa żywotność i mniejszy pobór prądu. Dlatego też wielu producentów się przestawiło na LCD (nie opłacało im się rozwijać dwóch konkurencyjnych technologii). Tymbardziej że obecnie jest trend ekologiczny, co przeczy prądożerności plazmy, no i wielu klientów patrzy na cenę a produkcja LCD jest troszkę tańsza. Na chwilę obecną plazmy mają jednak lepszą jakość wyświetlania. A co do producentów to jak już ktoś napisał do 5k szału nie będzie, powyżej już coś konkretnego znajdziesz (tak 8k - 12k). Producenci to tylko Pioneer albo Sony :naughty: A i nie patrzcie na to że wycofują się z czegoś to nie ma sensu kupować. Na rynku powoli pojawia się konkurent i dla LCD i dla plazmy. Ekrany organiczne OLED, za jakiś czas zapewne wyprą pozostałe technologie.

Opublikowano

Ciekawe jak się nasza Żabcia bawi :gwizdanie: i czy tęskni :polew:

Opublikowano

Bawi się rewelacyjnie, nie ma czasu na tęsknienie z powodu dobrej zabawy :decayed:

Trzeba tu dużo naspamować żeby miał co robić po powrocie :evil:

Opublikowano

Tak a on wróci i z tej tęsknoty obdzieli kropkami za spam, a jak przoczyta to najaktywniejsi dostaną nagrodę specjalną :banned: :banned: :banned::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tukan dzięki :)

Ale nam się PABLO rozpisał :gwizdanie:

Byliśmy dziś u Ciebie z Kepassą na zakupach :)

Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście :wink4:

Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów :D

Opublikowano

Tukan dzięki :)

Ale nam się PABLO rozpisał :gwizdanie:

Byliśmy dziś u Ciebie z Kepassą na zakupach :)

Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście :wink4:

Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów :D

Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk :)
Opublikowano

Tukan dzięki :)

Ale nam się PABLO rozpisał :gwizdanie:

Byliśmy dziś u Ciebie z Kepassą na zakupach :)

Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście :wink4:

Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów :D

Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk :)

Do 21:00 :)

Tylko nie pomyl sklepów :decayed:

Opublikowano

Tukan dzięki :)

Ale nam się PABLO rozpisał :gwizdanie:

Byliśmy dziś u Ciebie z Kepassą na zakupach :)

Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście :wink4:

Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów :D

Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk :)

Do 21:00 :)

Wstapie :gwizdanie:
Opublikowano

Tukan dzięki :)

Ale nam się PABLO rozpisał :gwizdanie:

Byliśmy dziś u Ciebie z Kepassą na zakupach :)

Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście :wink4:

Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów :D

Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk :)

Do 21:00 :)

Wstapie :gwizdanie:

MM2 na Car audio jestem :)

Opublikowano

Tukan dzięki :)

Ale nam się PABLO rozpisał :gwizdanie:

Byliśmy dziś u Ciebie z Kepassą na zakupach :)

Mnie dziś nie było w pracy ale fajnie ze byliście :wink4:

Jak coś to zapraszam jutro na specjalne rabaty dla klubowiczów :D

Do ktorej jestes ?? Bo bede wracac kolo 20 z krk :)

Do 21:00 :)

Wstapie :gwizdanie:

MM2 na Car audio jestem :)

Wiem Wiem :decayed:
Opublikowano

Napisałem dla pewności bo niektórzy koledzy szukali mnie na jedynce MM :decayed:

Opublikowano

Napisałem dla pewności bo niektórzy koledzy szukali mnie na jedynce MM :decayed:

Hehehehe, niezła historia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

EJJ cytujcie tylko ostatnią wypowiedź a nie wszystko :wink4:

Opublikowano

Siemka Marku :hi:

Witaj Januszu :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kto naprawi mi schowek? :decayed:

Wąski czy Ty czasem nie robiles juz tego? bo moze wpadlbym na kawe :naughty:

Opublikowano

tylko fani "nowoczesnej" muzyki - nie bijcie :decayed:

Ja nie biję ale nie wiem jak reszta :decayed:

Opublikowano

Ja nie biję ale nie wiem jak reszta :decayed:

Eh Pablo, nigdy nie myślałem w tych kategoriach, ale.... w muzycznej konfrontacji z Tobą czuje się staro :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.