Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w komplecie z zamkiem chyba 180zl, glowy nie daje ale tak cos mi sie obilo o uszy, cena oczywiscie nie dla kogos z ulicy tylko z max rabatem

ale o czym Ty mówisz --o klapce do podłokietnika a z tego co pamiętam Cuber złamał zawias w schowku[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 22:17_________________________________________________Panowie zna się ktoś na mechanizmach do bram garażowych?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

UKS :)

Też może być :tongue4:

A co ty Jarko sugerujesz ?? Może wpadać UKS no problem, u mnie wszystko jest tip top :decayed: ciekawe jak u Ciebie :gwizdanie:

Nic nie sugeruje, co się tak spinasz :naughty:

Tylko właśnie lipa z tym allegro bo tam wszystko musi być tip top :wink4:

Opublikowano

mowie o schowku, podlokietnik mam ok

mam kumpla co montuje bramy, jak chcesz to rzuce ci numerem, na pewno mozesz liczyc na rabat bo duzo wodki wypilem z nim teraz w Egipcie :decayed:

Opublikowano

mowie o schowku, podlokietnik mam ok

mam kumpla co montuje bramy, jak chcesz to rzuce ci numerem, na pewno mozesz liczyc na rabat bo duzo wodki wypilem z nim teraz w Egipcie :decayed:

napisz na pv[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 22:26_________________________________________________Trzeniu :hi:

Opublikowano

czesc Robert :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Człowiek pozno z pracy przyjezdza i myśli ze był dzis spokój na forum a tu pincet stron :spam: :>

Ozzi i Tukan dzięki za odwiedziny w pracy :)

Trzeniu dostałeś esa :?:

Tukan następnym razem nie czaj się tak od tyłu bo tylko straszysz, kiedy ty przestaniesz rosnąć :?: :decayed:

Opublikowano

Witam

Kiedy nastepny spocik? bo chetnie wpadne

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Kiedy nastepny spocik? bo chetnie wpadne

Pozdrawiam

Zapraszamy :good:

Spoty oczywiście jak zawsze są co niedzielę w Galerii Kazimierz o godz. 18.00 parking dach :cool1:

Opublikowano

Witamy :a4fan::evil:

SPOCIKI KRAKOWSKIE-KAŻDA NIEDZIELA Godz. 18:00 Galeria Kazimierz-Parking dach (jeżeli będzie padać to piętro niżej, niebieski poziom)

Zapraszamy :)

[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 00:17_________________________________________________Cześć Jarko :)

Opublikowano

Siemka Pablo :hi:

Opublikowano

Widzę ze duzo tematu o muzyce było mówione, jak coś to zapraszam w sobote na koncert pod M1 na...Dodę :decayed::D

Opublikowano

Widzę ze duzo tematu o muzyce było mówione, jak coś to zapraszam w sobote na koncert pod M1 na...Dodę :decayed::D

Pablo... No dobra, przyjadę :kox: :kox: :kox:

Skoro zapraszasz :naughty:

Opublikowano

Pablo dzięki za smsa , niestety nie dałem rady dziś podjechać.

Kiedy znowu będziecie razem na zmianie? jutro odpada też :rolleyes:

Opublikowano

Pablo dzięki za smsa , niestety nie dałem rady dziś podjechać.

Kiedy znowu będziecie razem na zmianie? jutro odpada też :rolleyes:

Spoczko :wink4:

Ja pracuje cały weekend ale nie wiem czy bedzie Rubio jak coś to dam cynka :)

Opublikowano

ok,dz

Opublikowano

Pablo... No dobra, przyjadę :kox: :kox: :kox:

Skoro zapraszasz :naughty:

Mnie niestety nie będzie :decayed:

Ja już dość naoglądałem się jej na imprezie w Wawie jak byłem od Media, także dziękuje :D

Opublikowano

Pablo... No dobra, przyjadę :kox: :kox: :kox:

Skoro zapraszasz :naughty:

Mnie niestety nie będzie :decayed:

Ja już dość naoglądałem się jej na imprezie w Wawie jak byłem od Media, także dziękuje :D

No to po co zapraszasz :?: :mysli:

Opublikowano

Jak będę wracał z pracy to wstąpie do was dlatego zapraszam :D

Opublikowano

Siemka wszystkim.

Nie bedzie ktos czasem przejezdzal dzisiaj w okolicach Bełta ??

Opublikowano

MAD_MAX jade tam na 12-ta na kolejne podlaczenie spryskow :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.