Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo mnie to cieszy :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jednak jutro bede :decayed:

Opublikowano

Oglądają Matrixa na Tvn :D

Ale zaraz pewnie nieśmiertelny Jarko się zjawi :D

Hehe, wczoraj niestety byłem śmiertelny... :decayed:

ja jutro niestety nie dam rady :kwasny:

a jednak jutro bede :decayed:

normalnie jak baba :polew:

_________________________________________________

A tak poza tym to witam Wszystkich w to sobotnie piękne popołudnie :hi:

Opublikowano
:hi: Jarko
Opublikowano

kurka.... jak niunia jest chora i nie może sie ruszyc to mi jakos tak nie tak jest :disgust: też tak macie ??? kur jakbym najlepszego kumpla stracił ;(

witam wszystkich w deszczowe krakowskie popołudnie :hi:

Opublikowano

napadli mnie w kazimierzu http://purepoland.com/cracow/gallery.html i jako 8 i 9 osoba wyciagnalem z kobita karnet za 140zl, byla promocja dla pierwszych 10 osob bez ograniczenia czasowego :naughty:

Hercus to tylko samochod, wiesz taki srodek transportu jak np autobus tylko wygodniejsze :polew:

Opublikowano

jak autobus się spóźnia też ....... :polew: no niech ci będzie ale człowiek przywiązuje się do środków transporu :a4fan::good:

Opublikowano

Irko a działa to już? i w którym miejscu w Galerii ,bo wydaje mi się ze to dopiero w budowie :mysli:

Opublikowano

startuja od stycznia, jeszcze nie dziala ale zapowiada sie ciekawie, widzialem projekt to mi lekko szczeka spadla, park wodny przy tym gorzej wypada i cenowo i sprzetowo ale zobaczymy jak to bedzie, wiecej cwiczen dla kobiet jest w karnecie

wejscie jest z zewnatrz nie z galerii

Opublikowano

startuja od stycznia, jeszcze nie dziala ale zapowiada sie ciekawie, widzialem projekt to mi lekko szczeka spadla, park wodny przy tym gorzej wypada i cenowo i sprzetowo ale zobaczymy jak to bedzie, wiecej cwiczen dla kobiet jest w karnecie

wejscie jest z zewnatrz nie z galerii

Wiem ale już jedni próbowali .... i co kasę ledwo co oddali :gwizdanie: Szwedzi .Mam nadzieję że im się uda.Chętnie bym coś już zmienił .Park już nudny :)

Opublikowano

no tam juz jest to w duzej czesci przygotowane, pozytywne jest to, ze to nie jest start jakiejs firmy bo w Wawie juz maja taki klub i otwieraja drugi a docelowo ma byc jeszcze wiecej, w ten w Kazimierzu wpakowali 8 baniek to chyba cos z tego bedzie, byloby fajnie a jak wyjdzie to zobaczymy, jestem dobrej mysli bo teraz place troche wiecej a lipa jest nieziemska, kobita ma karnet open i jak wpadne to Ci powiem na czym on polega to pekniesz ze smiechu, do parku mam teraz zadaleko niestety

Opublikowano

Tamci tez mieli już wszystko gotowe ,sprzęt już był kupiony.Reinhold też otwierali Warszawa Poznań Gdańsk ....

Mam nadzieję że się uda.Na pewno nie omieszkam się zapisać :)

Opublikowano

:hi: Witam po cięzkim dniu :decayed:

Opublikowano

Witaj Pablo :hi::decayed:

Opublikowano

:hi: Witam po cięzkim dniu :decayed:

A co takiego robiłeś :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Witam po cięzkim dniu :decayed:

A co takiego robiłeś :gwizdanie:

W cholere ruchu dziś było :)

Opublikowano

Taka pogoda i ludzie nie mają co robić to się bujają po galeriach.Zobaczymy czy jutro będzie miejsce w Kazimierz :)

Opublikowano

No zgadza się Robert, dawno nie było takiego ruchu u mnie, wyobrazam sobie co dopiero było na M1 :evil:

Aha, i jeszcze koncert dody był :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.