Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZARAZ PADNIE 1000 :gwizdanie:

Walczymy dziś do 1000 :?: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber - OGR- TRZENIU -WĄSKI = żaden nowy się nie pojawi :polew: lub pierwszy i ostatni :gwizdanie:

Opublikowano

a dopytałeś za ile go mogę kupić? bo jak za tyle co normalnie to :rant::baseball:[br]Dopisany: 05 Październik 2008,

Napisze Ci co i jak pojutrze :)

Opublikowano

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

noooo , swojak jesteś :decayed: :decayed: :decayed:

będę za tydzień to się nadrobi :gwizdanie: :naughty:

to ja też będę :kox: :kox: :kox: okres ochronny dobiegł końca :polew: :polew: :polew:

Robert , pasuje Ci taka nasza postawa? :polew::naughty:

Opublikowano

Jaka nagroda za 1000 :gwizdanie:

A gdzie nasza ŻABCIA[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:13_________________________________________________

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

noooo , swojak jesteś :decayed: :decayed: :decayed:

będę za tydzień to się nadrobi :gwizdanie: :naughty:

to ja też będę :kox: :kox: :kox: okres ochronny dobiegł końca :polew: :polew: :polew:

Robert , pasuje Ci taka nasza postawa? :polew::naughty:

Że co :gwizdanie: twardym trzeba być

Opublikowano

Panowie był ktoś nowy na spocie :?: :)

Opublikowano

Panowie był ktoś nowy na spocie :?: :)

taa :)

Opublikowano

Jaka nagroda za 1000 :gwizdanie:

A gdzie nasza ŻABCIA[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:13_________________________________________________

Bo Cię już nie widziałem na spocie bardzo dawno i się stęskniłem bo brakuje mi loży szyderców :polew:

noooo , swojak jesteś :decayed: :decayed: :decayed:

będę za tydzień to się nadrobi :gwizdanie: :naughty:

to ja też będę :kox: :kox: :kox: okres ochronny dobiegł końca :polew: :polew: :polew:

Robert , pasuje Ci taka nasza postawa? :polew::naughty:

Że co :gwizdanie: twardym trzeba być

brawo :good:

Opublikowano

Trzeniek wklej jeszcze z 30 cytatow to za moment ten 1000 peknie :polew:

Opublikowano

Trzeniek wklej jeszcze z 30 cytatow to za moment ten 1000 peknie :polew:

dobra :decayed::naughty:

Opublikowano

Dajesz :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chłopaki , zamykam krakowskie do jutra bo idę spać :polew: Jutro sobie dobijecie do 1000 :kox:

Opublikowano

Dajesz :naughty: :naughty:

to kazdy niech sie przylaczy i zobaczymy jaka ilosc cytatow osiagniemy :decayed:

Opublikowano

Chłopaki , zamykam krakowskie do jutra bo idę spać :polew: Jutro sobie dobijecie do 1000 :kox:

zawsze możesz Sobie przyblokować 1000 i będzie Twój = flaszka dla Krakowa :wink4:

Opublikowano

Chłopaki , zamykam krakowskie do jutra bo idę spać :polew: Jutro sobie dobijecie do 1000 :kox:

E jutro prezes sobie zajrzy a tu bedzie 1000 i bedzie co czytac :decayed:
Opublikowano

Chłopaki , zamykam krakowskie do jutra bo idę spać :polew: Jutro sobie dobijecie do 1000 :kox:

nie podskakuj bo pójdziemy do wątku z Twojego miasta :naughty:

Opublikowano

Chłopaki , zamykam krakowskie do jutra bo idę spać :polew: Jutro sobie dobijecie do 1000 :kox:

nie podskakuj bo pójdziemy do wątku z Twojego miasta :naughty:

Ok , nie było rozmowy :kox:

Opublikowano

Chłopaki , zamykam krakowskie do jutra bo idę spać :polew: Jutro sobie dobijecie do 1000 :kox:

nie podskakuj bo pójdziemy do wątku z Twojego miasta :naughty:

Ok , nie było rozmowy :kox:

:polew:

Opublikowano
getimagetg3.jpg[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:32_________________________________________________proszę Robert
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.