Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

850 EURO Trzeniu o której będziesz 10 ?

ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków :naughty:

dzięki Hugo :wink4:

Kochany dla Ciebie to mogę kupic placuszki napisz co lubisz .Mówisz i masz

nie to zebym sie czepial ale zabrzmialo to... :polew:

Irko , nie mierz wszystkich swoja miarą :decayed::naughty:

Robert a od której będziesz? bo o 10 to ja muszę być w Krzeszowicach[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:53_________________________________________________cisza mocherowe berety z Ełropejskiego :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Irko :ranting1:

Opublikowano

Mam wrazenie ze jestem teraz na jakims gastronomicznym forum :polew:

Dobre te pączki :?: :decayed:

Opublikowano

Irko :ranting1:

Robert , nie denerwuj się. Jeszcze po coś przyjedzie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tytus dzięki za radyjko :)

Trzeniu codziennie od 8-16 :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 22:56_________________________________________________

Irko :ranting1:

Robert , nie denerwuj się. Jeszcze po coś przyjedzie :naughty: :naughty: :naughty:

Już reklamacje jakieś ma :polew: :polew:

Opublikowano

850 EURO Trzeniu o której będziesz 10 ?

ale pod warunkiem że TrueOgre nie zje wszystkich pączków :naughty:

dzięki Hugo :wink4:

Kochany dla Ciebie to mogę kupic placuszki napisz co lubisz .Mówisz i masz

nie to zebym sie czepial ale zabrzmialo to... :polew:

Irko , nie mierz wszystkich swoja miarą :decayed::naughty:

cisza mocherowe berety z Ełropejskiego :decayed: :decayed: :decayed:

kolego z niewyswietlajaca sie sygnaturka do mnie fikasz? :decayed:

Opublikowano

cisza mocherowe berety z Ełropejskiego

:polew: :polew: :polew: mój nauczyciel mawiał żebym nigdy...... :evil: :evil: :evil: nie przegapić okazji :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie kumam tego co piszecie

Opublikowano

Szydera nie zawsze jest zrozumiala :polew:

Opublikowano

Ogrowy rzeczywiscie cos grypsuje

Opublikowano

dobra ja zmykam w kimę bo jutro trzeba w końcu do pracy iść, dwa tygodnie laby były, najwyższy czas się pokazać w robocie :decayed:

Narka Panowie, miłego klikania :cool1:

Opublikowano

cisza mocherowe berety z Ełropejskiego

:polew: :polew: :polew: mój nauczyciel mawiał żebym nigdy...... :evil: :evil: :evil: nie przegapić okazji :polew: :polew: :polew:

i tak wszystkim musisz mówisz czego Cię uczyłem? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 23:03_________________________________________________narazka Grześ :hi:

Opublikowano

dobra ja zmykam w kimę bo jutro trzeba w końcu do pracy iść, dwa tygodnie laby były, najwyższy czas się pokazać w robocie :decayed:

Narka Panowie, miłego klikania :cool1:

3maj się Ogruś :)

Opublikowano

Coś Kepasse wcięło :gwizdanie:

Pa Grześ

Opublikowano

Coś Kepasse wcięło :gwizdanie:

Zgadza się coś go nie widać ostatnio :mysli:

Opublikowano

Dzięki za spotkanko, sprawdzenie VAGiem i dłubanie przy światłach :) Następnym razem pobedę dłużej, ale mam nadzieję że będzie cieplej ;)

Opublikowano
  • Autor

Kepasa wysłal drugą połowe do SPA wiec korzysta z wolności :naughty:

Opublikowano

Widzę , że spamik jak zawsze :)

Opublikowano
  • Autor

Santi obawiam sie ze juz z kazdym dniem bedzie coraz chłodniej :gwizdanie:

Opublikowano

To może jakieś cieplejsze miejsce?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.