Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to najwiecej odzywaja sie alkoholicy :D:D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto stawia? pierwszy ktory bedzie na 1000? :D:D

Ja słyszałem że z tej okazji mają Nas odwiedzić wyjątkowi goście :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No Krakusy walnęliście 1000 stron.Możecie opijać :polew:

Opublikowano

Waski nie zagaduj linkami alkoholiku :decayed:

Opublikowano

Waski nie zagaduj linkami alkoholiku :decayed:

Co za farciarz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Waski nie zagaduj linkami alkoholiku :decayed:

stawiasz :polew:

Opublikowano

gdyby nie kasowanie to byłoby juz pewnie z 2000 stron :gwizdanie:

Opublikowano

a wiec tak: Lubie tyskie, warke, a z wodek wystarczy wyborowa

To kto po mnie wpada na nastepny spot :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

No Krakusy walnęliście 1000 stron.Możecie opijać :polew:

Na pewno coś wypijemy :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 19:51_________________________________________________

a wiec tak: Lubie tyskie, warke, a z wodek wystarczy wyborowa

To kto po mnie wpada na nastepny spot :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Mogę Cię podwieźć na spota... :gwizdanie:

Opublikowano

pasuje Robert :notworthy:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 19:46_________________________________________________

a kto stawia? pierwszy ktory bedzie na 1000? :D:D

cała reszta stawia temu co będzie pierwszy :wink4:

zamilkli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pasuje Robert :notworthy:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 19:46_________________________________________________

a kto stawia? pierwszy ktory bedzie na 1000? :D:D

cała reszta stawia temu co będzie pierwszy :wink4:

zamilkli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chyba Ci nie chcą postawić :decayed:

Opublikowano

pasuje Robert :notworthy:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 19:46_________________________________________________

a kto stawia? pierwszy ktory bedzie na 1000? :D:D

cała reszta stawia temu co będzie pierwszy :wink4:

zamilkli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

już nie ma sensu pisać :decayed:

Opublikowano

A tak na marginesie to jeszcze trochę i Warszafkę dogonimy :kox: siedzimy im na ogonie :gwizdanie:

Opublikowano

wygralem to spadam, pozdro bede pozniej :decayed:

Opublikowano

wygralem to spadam, pozdro bede pozniej :decayed:

Miłego spotowania :good:

Opublikowano

a wiec tak: Lubie tyskie, warke, a z wodek wystarczy wyborowa

To kto po mnie wpada na nastepny spot :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Po pierwsze postawiłeś na spocie jako nowy kubek KFC :mysli:

Po drugie stawiasz TY a nie my że musimy czytać :polew:

Po trzecie nowicjusz zawsze stawia :gwizdanie:

Opublikowano

Jak zawsze Robert masz rację :naughty:

jak nie postawił w KFC to nagroda przepada :decayed:

Opublikowano

Trzeniu ale ty zrobiłeś 1001 to jest wynik :good:

z tego wszystkiego pytałem co to ma być :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/dzial_reklam-b112.0/[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 20:35_________________________________________________Mogą zrobić grupowy zakup z PABLEM w KFC :polew:

Opublikowano

zaraz Cię tam dodam Robert :wink4:

Opublikowano

zaraz Cię tam dodam Robert :wink4:

po co :polew: nie po potrzeba tylko nic nie napisali o tym

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.