Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mod nie oszukuje , on poprostu ma inną interpretację prawdy :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oooooooooo Trzeniu widze ze teraz Ty stawiasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak wam jest coś pokazać , kurfa zaraz pokasujecie do 325 strony :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hmmm nie bede nic tutaj mówil o stawianiu ale z tego co widze to chyba na kazdej nowo rozpoczętej stronie CUBER jest pierwszy :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cuber ... tosz Ty się kurfa nie wypłacisz :polew: :polew: :polew:

1000 flaszek musisz postawić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cuber ... tosz Ty się kurfa nie wypłacisz :polew: :polew: :polew:

1000 flaszek musisz postawić :decayed:

hahahaha napewno :decayed:

Opublikowano

hmmm nie bede nic tutaj mówil o stawianiu ale z tego co widze to chyba na kazdej nowo rozpoczętej stronie CUBER jest pierwszy :naughty:

jak sobie napisal DUZYMI literami :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak sobie napisal DUZYMI literami

a co Sobie będe żałowal :naughty:

NEX dzięki za hidy :gwizdanie:

Opublikowano

no problem :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Jakby Ci się miały przypadkiem kończyć te hidy to pamiętaj żeby jeden zestawik dla mnie odłożyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakby Ci się miały przypadkiem kończyć te hidy to pamiętaj żeby jeden zestawik dla mnie odłożyć :decayed:

Jarko a nie lepiej szukac ori w Twoim przypadku ?
Opublikowano

Cuber zrobiłeś program po przyjezdzie?

Opublikowano

jarko ja dla Ciebie mam silniczki nawet :naughty:

Opublikowano

Jakby Ci się miały przypadkiem kończyć te hidy to pamiętaj żeby jeden zestawik dla mnie odłożyć :decayed:

Jarko a nie lepiej szukac ori w Twoim przypadku ?

Tak myślisz :?: Kurcze no sam juz nie wiem co z tym robić... :mysli:[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 23:04_________________________________________________

jarko ja dla Ciebie mam silniczki nawet :naughty:

No to może coś porezamy na następnym spocie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber zrobiłeś program po przyjezdzie?

nie mam czasu narazie 250 starcza :gwizdanie:

Jarko jasne ze lepiej kupić ori skoro masz napewno samopoziom :gwizdanie:

Opublikowano

musielibysmy wyjac lampe obadac. H7?

Opublikowano
  • Autor

musielibysmy wyjac lampe obadac. H7?

raczej napewno Jarko teraz ma H7

Opublikowano

Jarko jasne ze lepiej kupić ori skoro masz napewno samopoziom :gwizdanie:

Tylko żeby sprawny był... Spróbujemy, Janusz ma silniczki to coś może powalczymy :>[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 23:07_________________________________________________

musielibysmy wyjac lampe obadac. H7?

raczej napewno Jarko teraz ma H7

H7 :good:

Opublikowano

te 250km to ta wersja light na której pojechałeś do IT? :decayed: ja myślałm że light to z 220 góra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

te 250km to ta wersja light na której pojechałeś do IT? :decayed: ja myślałm że light to z 220 góra :naughty:

no dokładnie to jest wersja light , hardcore przedemną :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.