Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde to teraz sie zastanawiam czy kupowac FIFA09 w MM :polew:

Słyszałem że w tej wersji z MM dwie najlepsze drużyny ekstraklasy to Karpaty Siepraw i LKS Staw Polanka.

Miałem włączać TV ale jak czytam forum to lepszej komedii nie znajdę bo już połowe kanałów cyfry wyłączyli :/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie mają piraty , albo nagrwywane na dwóch stronach płytki :decayed:

Toś ty nie wiedział o tym :decayed:

Opublikowano

przeciwko jednym i drugim miałem okazję zagrać kiedyś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra chopy Ja spadam do wyrka :naughty::hi:[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 00:29_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=hkqqMPPg2VI

Opublikowano

narx :hi:

Opublikowano

dobra chopy Ja spadam do wyrka :naughty::hi:[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 00:29_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=hkqqMPPg2VI

Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim!!

Opublikowano

Ja też uciekam :)

Do jutra :hi:

Opublikowano

narx :hi:

Opublikowano

Miałem włączać TV ale jak czytam forum to lepszej komedii nie znajdę bo już połowe kanałów cyfry wyłączyli :/

hehe, tak to jest jak się abonamentu nie płaci :decayed:

Opublikowano

jarko ja dla Ciebie mam silniczki nawet :naughty:

:hi:

widzę że konkurencja nie śpi :gwizdanie: po ile masz zestawy hidów :gwizdanie:

Opublikowano

spotkał sie ktoś z was ze słabą wycena części przez pzu .... po kradzieży pzu wycenili mi części jak za jakąś chińszczyzne po wyliczeniu samych części z aso wyszło mi ok 4500 a pzu wyliczyło na 1900 ....???? o co chodzi skąd wziąść części o których piszą .... np nowe zegary do b5 za 1100 zł :polew: jaja sobie zrobili cena aso 2400 ... pomocy

zle zadales pytanie, poprawne pytanie brzmi: spotkal sie ktos z was z dobra wycena przez pzu?

Opublikowano

Heyka all , panowie kto u nas w Krakowie handluje częściami do Audiczek ??

Opublikowano
  • Autor

Heyka all , panowie kto u nas w Krakowie handluje częściami do Audiczek ??

zapytaj Pana Waskiego :gwizdanie:

Opublikowano

Heyka all , panowie kto u nas w Krakowie handluje częściami do Audiczek ??

zapytaj Pana Waskiego :gwizdanie:

Ok , a BTW wyszło mi , że miałem dziurwę w wężyku od wspomagania :) Na szczęście nie pompa.

Opublikowano

Robert jak tam moje klocki :decayed:

Opublikowano

jarko ja dla Ciebie mam silniczki nawet :naughty:

:hi:

widzę że konkurencja nie śpi :gwizdanie: po ile masz zestawy hidów :gwizdanie:

hehe, nie śpi i nawet Sama puka do mych drzwi :naughty:

Zestawy ma po 250 ciaków :wink4:

Opublikowano

jarko ja dla Ciebie mam silniczki nawet :naughty:

:hi:

widzę że konkurencja nie śpi :gwizdanie: po ile masz zestawy hidów :gwizdanie:

hehe, nie śpi i nawet Sama puka do mych drzwi :naughty:

Zestawy ma po 250 ciaków :wink4:

ale CB odporne :gwizdanie:

Opublikowano

jarko ja dla Ciebie mam silniczki nawet :naughty:

:hi:

widzę że konkurencja nie śpi :gwizdanie: po ile masz zestawy hidów :gwizdanie:

hehe, nie śpi i nawet Sama puka do mych drzwi :naughty:

Zestawy ma po 250 ciaków :wink4:

ale CB odporne :gwizdanie:

:yes2:

Opublikowano

jarko ja dla Ciebie mam silniczki nawet :naughty:

:hi:

widzę że konkurencja nie śpi :gwizdanie: po ile masz zestawy hidów :gwizdanie:

hehe, nie śpi i nawet Sama puka do mych drzwi :naughty:

Zestawy ma po 250 ciaków :wink4:

ale CB odporne :gwizdanie:

:yes2:

To ja też chcę super cena :good: a z ogłoszenia ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.