Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jarko a Ty nie wiesz ze audi ma rozstaw 5x112 :mysli: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko a Ty nie wiesz ze audi ma rozstaw 5x112 :mysli: :gwizdanie:

Ja Ci wzór pokazuje mniej więcej :naughty: a rozstawu to se Sam szukaj :tongue4:

Opublikowano

Jedna z korporacji branży IT opracowała dyski twarde o nieskończonej pojemności. Mają trafić na rynek jak tylko skończą się formatować....[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 12:01_________________________________________________W sklepie:

- Jest wódka?

- A jest osiemnaście ukończone?

- A jest koncesja?

- Oj masz, zażartować nie można...

Opublikowano
  • Autor

Ja Ci wzór pokazuje mniej więcej :naughty: a rozstawu to se Sam szukaj

Jarko to Ty nie wiesz ze Cuber tylko ORI rzeczy kupuje :mysli: Fele tylko ORI :tongue4:

Opublikowano

Oj Cuber Cuber :gwizdanie:

Opublikowano

Ja Ci wzór pokazuje mniej więcej :naughty: a rozstawu to se Sam szukaj

Jarko to Ty nie wiesz ze Cuber tylko ORI rzeczy kupuje :mysli: Fele tylko ORI :tongue4:

To znajdź se ori, żeby były podobne - chciałem Ci tylko kierunek wskazać :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jest_takie_audi_podejrzane-t47463.0.html - tutaj była B7 na fajnych felgach, może ktoś z Was widział. Coś podobne jak ma Nims, tylko mniej ramion - chyba 5. Czarna buda, taka felga :good:

Opublikowano

Pewien właściciel Audi pytany ,ile wyciąga - przyznał z dumą że " cztery d*py tygodniowo "

Opublikowano
  • Autor

Oj Cuber Cuber :gwizdanie:

no o co Ci chodzi ?

ps. masz minusa :gwizdanie:

Opublikowano

Pewien właściciel Audi pytany ,ile wyciąga - przyznał z dumą że " cztery d*py tygodniowo "

:polew: :polew:
Opublikowano

Oj Cuber Cuber :gwizdanie:

no o co Ci chodzi ?

ps. masz minusa :gwizdanie:

Wiem :(

Opublikowano

Panowie co myślicie o tym: :mysli: :mysli: http://www.telewizjanakarte.pl/index.html

Opublikowano

Chłopaki jest okazja do opicia.Cuberek zmienił sobie literkę w nicku z "c" na "C" :polew:

Opublikowano

moze przytyl i czuje sie wiekszy :decayed:

Opublikowano

Może się już np. nie garbi :decayed: - bez urazy

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki jest okazja do opicia.Cuberek zmienił sobie literkę w nicku z "c" na "C" :polew:

prezesik ale wymyśliłeś :naughty: chociaż każda okazja jest dobra :cool1:

Opublikowano

Chłopaki jest okazja do opicia.Cuberek zmienił sobie literkę w nicku z "c" na "C" :polew:

No w końcu, ja już u siebie zmieniłem ...u dawno temu :cool1:

Robert dzięki za kawkę, jak zawsze było miło :decayed:

Opublikowano

Witam

Panowie mam pytanie jakiej firmy zawieszenie do przodu wybrać? Zamierzam wymienić całość cos mi juz stuka jak wjeżdzam na niski krawężnik przy skręconych kołach i czasem przy hamowaniu. Czy waro inwestować 1,3 tys w zawieche lemforder? A może lepiej kupic jakieś tańsze zamienniki? Czy ktoś już wymieniał przednią zawieche?

Opublikowano

Witam

Panowie mam pytanie jakiej firmy zawieszenie do przodu wybrać? Zamierzam wymienić całość cos mi juz stuka jak wjeżdzam na niski krawężnik przy skręconych kołach i czasem przy hamowaniu. Czy waro inwestować 1,3 tys w zawieche lemforder? A może lepiej kupic jakieś tańsze zamienniki? Czy ktoś już wymieniał przednią zawieche?

tylko lemforder, to to samo co Ori :wink4: w nic innego bym się nie bawił, tylko ta cena coś za wysoka mi się wydaje :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.