Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy , Witamy :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witamy , Witamy :hi:

Prezes to zawsze czuwa :decayed: wiedziałem że jak się tak wcześnie przywitam to będziesz jedynym który odpowie :decayed: :decayed:
Opublikowano

Witamy , Witamy :hi:

Prezes to zawsze czuwa :decayed: wiedziałem że jak się tak wcześnie przywitam to będziesz jedynym który odpowie :decayed: :decayed:

Hhahahah co poradzić , że z nas takie ranne ptaszki :kox:

Opublikowano
  • Autor

eee tam ranne ptaszki odrazu :naughty: witajcie :hi:

Opublikowano

Nie chce ktos kupic ORI felg od RS6 18" ? :naughty:

Stan perfekcyjny zadnych rys ani otarć. :)

Oczywiscie z oponkami 225/40.

Opublikowano
  • Autor

Nie chce ktos kupic ORI felg od RS6 18" ? :naughty:

Stan perfekcyjny zadnych rys ani otarć. :)

Oczywiscie z oponkami 225/40.

a czemu sprzedajesz ? :mysli:

Opublikowano

Bo chce zmienic na 19" :)

Opublikowano
  • Autor

Bo chce zmienic na 19" :)

:naughty::good:

Opublikowano

Bo chce zmienic na 19" :)

aż się zakrztusiłem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 17:29_________________________________________________

Trzeniek jaka koszulka ? zresztą po ch... mi koszulka :gwizdanie:

narta panowie :hi:

no wczoraj widziałem reklamę w TV

do każdej gry dokładają koszulkę piłkarską adidasa :wink4:

Opublikowano

jarko pamietasz pytales czy nie wiem kogo jest A4 2.5 TDI na dolnym piastow? Teraz juz wiem :), dzis bral ode mnie HIDY bo znalazl ogloszenie na forum, sympatyczny gosc, mowilem zeby wpadl na spota, mowil ze chetnie by wpadl ale nie ma czasu zapracowany, a poza tym mowil ze troche wstecz rok czy 2 byl jakos. Mniejsza o to, tylko sprostowalem :)

Pozdro :hi:

PS:

jarko jak zdaze z bielska na spota to zobaczymy te silniczki bo mam, jak nie to w tyg

Opublikowano

nie wiem czy widzieliście IV RP :mysli:

0e106589eb71f20b.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jarko pamietasz pytales czy nie wiem kogo jest A4 2.5 TDI na dolnym piastow? Teraz juz wiem :), dzis bral ode mnie HIDY bo znalazl ogloszenie na forum, sympatyczny gosc, mowilem zeby wpadl na spota, mowil ze chetnie by wpadl ale nie ma czasu zapracowany, a poza tym mowil ze troche wstecz rok czy 2 byl jakos. Mniejsza o to, tylko sprostowalem :)

Pozdro :hi:

PS:

jarko jak zdaze z bielska na spota to zobaczymy te silniczki bo mam, jak nie to w tyg

Oki, jakby coś to porezamy w tyg. :good:

Miłego wieczorka Wszystkim :hi:

Opublikowano

siema :) widze ze nikogo nie ma,ale mnie łeb boli uhh :kwasny: Tez bym sobie pospal ale na uczelnie czas jechac

Opublikowano

jest tu jakis fachowiec od elektryki ? chcialem sobie radyjko cb podpiac zasilaniem od bezpiecznikow i wmontowac w ta poleczke po lewej stronie pod kierownica,tylko,ze niewiem pod ktory kabelek to podpiac ;/

Opublikowano

jest tu jakis fachowiec od elektryki ? chcialem sobie radyjko cb podpiac zasilaniem od bezpiecznikow i wmontowac w ta poleczke po lewej stronie pod kierownica,tylko,ze niewiem pod ktory kabelek to podpiac ;/

Zagadaj do Adamaevo :wink4:

Opublikowano

Hello Everybody :hi:

Co tu taka cisza :?::!: Pucujecie pewnie furki na jutrzejszego spota :naughty:

Opublikowano

Hello Everybody :hi:

Co tu taka cisza :?::!: Pucujecie pewnie furki na jutrzejszego spota :naughty:

:hi:

No juz dawno takiej ciszy nie było.

Ja tam jutro wole jechać audike wypucować :)

Opublikowano

To dobrze wypucuj furkę bo jutro będzie fajny spocik :cool1:

Opublikowano

To dobrze wypucuj furkę bo jutro będzie fajny spocik :cool1:

Zobaczymy jaka będzie frekwencja :gwizdanie:

Opublikowano

To dobrze wypucuj furkę bo jutro będzie fajny spocik :cool1:

Zobaczymy jaka będzie frekwencja :gwizdanie:

wyjątkowa :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.