Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to tam do Wawy po towar się bujał :wink4:

_________________________________________________

:hi:

_________________________________________________

Ja nie wiem co Wy macie za kompy, ale u mnie ta płytka banglała... :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja nie wiem co Wy macie za kompy, ale u mnie ta płytka banglała... :tongue4:

miisu nie mozliwe ze banglała u Ciebie bo juz sprawdzałem na 5 kompach i na żadnym nie działa :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie wszędzie masz vistę :tongue4:

Opublikowano

jestem ździwiony że po roku jazdy i 15kkm na 19` amory przód 87-85 , tył 84-83 :shocked

Stary :kox: ta sa nówki,nawet niektóre tyle nie maja...Siema wszystkim :)
Opublikowano
  • Autor

Pewnie wszędzie masz vistę :tongue4:

no własnie że nie wszedzie....... Max na spocie nie miał Visty i w firmie tez nie mam Visty na wszystkich kompach :gwizdanie:

lipa panie lipa z ta płytką :thumbdown:

Opublikowano

jestem ździwiony że po roku jazdy i 15kkm na 19` amory przód 87-85 , tył 84-83 :shocked

Stary :kox: ta sa nówki,nawet niektóre tyle nie maja...Siema wszystkim :)

Dokladnie... te pomiary mozna sobie o kant d*py... Kazda stacja pokaze Ci inny wynik. Ja po przyjezdzie z Niemiec mialem ponad 90% :)

Opublikowano

Pewnie wszędzie masz vistę :tongue4:

no własnie że nie wszedzie....... Max na spocie nie miał Visty i w firmie tez nie mam Visty na wszystkich kompach :gwizdanie:

lipa panie lipa z ta płytką :thumbdown:

Ależ się napinasz Misiu o tą płytkę... Nagram Ci nową, nie peniaj :tongue4:

A może tak na picasse zapodam :mysli:

Opublikowano

Witam :hi:

A może tak na picasse zapodam :mysli:

Dajesz :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

6060 ciekawy wynik :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Październik 2008, 19:56_________________________________________________

jestem ździwiony że po roku jazdy i 15kkm na 19` amory przód 87-85 , tył 84-83 :shocked

Stary :kox: ta sa nówki,nawet niektóre tyle nie maja...Siema wszystkim :)

Dokladnie... te pomiary mozna sobie o kant d*py... Kazda stacja pokaze Ci inny wynik. Ja po przyjezdzie z Niemiec mialem ponad 90% :)

w takim razie gdzie sprawdzić dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

Robcio, wiesz już coś na temat silniczków :?:[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 19:57_________________________________________________

Witam :hi:

A może tak na picasse zapodam :mysli:

Dajesz :gwizdanie: :naughty:

:cool1:

Opublikowano

Wiem :wink4: ale nie powiem :gwizdanie:

Opublikowano

Wiem :wink4: ale nie powiem :gwizdanie:

To napisz :decayed:

Opublikowano

Wiem :wink4: ale nie powiem :gwizdanie:

To napisz :decayed:

wstydzę się

Opublikowano

Witam

Ostatnio zauważyłem że spryskiwacz tylnej szyby kreci się wraz z wycieraczką a ta dziwnie skrzypi przy obracaniu. Byłem u mechanika przy okazji wymiany hamulcy powiedziałem mu o wycieraczce. On stwierdził że się zaciera i że jest to nierozbieralne. Posty o tym juz były, po których przeczytaniu zabrałem się do demolki. Efekt był taki że rurka faktycznie się zaczynała zacierać wewnątrz mechanizmu. Udało mi się ja wyciągnąć, wyczyściłem wszytko a następnie przesmarowałem i wycieraczka śmiga jak nowa. Wniosek; jak komuś zaczyna dziwnie chodzić spryskiwacz tylnej szyby lub wycieraczka to nie czekajcie tylko trzeba dobrać się do silnika i wyciągnąć rurkę od spryskiwacza zanim się ukręci, wyczyścić i przesmarować.

Opublikowano

Mnie się przycina ta wycieraczka i to zawsze jak wraca... Czyścić :?:

Opublikowano

jarko - pewnie ze tak zanim rurka sie ukręci. Robotz nie jest duzo tylko trzeba zalac jakims odrdzewiaczem i poczeakć albow nawcie zamoczyć cały trzpień metalowu z rurką.

Opublikowano

Oki, dzięki - no to znowu sie robota szykuje... Chociaż tyle że fajna pogoda i można cos podłubać :good:

Opublikowano

Cześć Wszystkim

mam małe pytanko. potrzebuje wulkanizatora w Kraku (okolice ul Wielicka, Dworcowa itp - cobym mógł się na chwilke z pracy wyrwać)

Złapałem wkręta w opone i troche uciekają atmosferki :P

Opublikowano
  • Autor

Cześć Wszystkim

mam małe pytanko. potrzebuje wulkanizatora w Kraku (okolice ul Wielicka, Dworcowa itp - cobym mógł się na chwilke z pracy wyrwać)

Złapałem wkręta w opone i troche uciekają atmosferki :P

no to masz jeden na rogu Wielickiej i Wolskiej , drugich masz na ul.Dauna ( miedzy malbroską i kamieńskiego )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.